«« »»

Jim Marrs a William Tompkins se vrátili Domů

V posledních týdnech zemřely dvě osobnosti, které se v americkém prostoru zabývaly odhalením. Jedná se o Williama Tompkinse a Jima Marrse. Tompkins se v uplynulých dvou letech stal známým svou knihou a svými rozhovory. Byl jedním ze svědků zrození tajného vesmírného programu z technologií nacionálně-socialistického projektu na konci druhé světové války.

William Tompkins ve své knize  Selected by Extraterrestrials: My life in the top secret world of UFOs vypráví o neskutečných zážitcích s mimozemšťany během své kariéry u amerického námořnictva. Byl svědkem přistání Apolla 11, společně s Wernherem von Braunem, v roce 1969. Jeho zpráva o přistání se zásadně liší od té oficiální z NASA. Tompkins zveřejnil, že astronauté byli na povrchu Měsíce pozorováni mimozemšťany.

V průběhu roku 2016 dal Tompkins několik velmi zajímavých rozhovorů, ve kterých poskytl neuvěřitelné informace. Za těmito odhaleními byla, podle jeho slov, iniciativa určitých amerických armádních kruhů. V posledních měsících svého života byl opakovaně varován a zastrašován, aby žádné další informace nezveřejňoval. Téma, které bylo více než nechtěné, byli mimozemští reptiliáni a Tompkins o nich mluvil také velmi opatrně. Podle něj, se jednalo o jedno z největších tajemství.

Tompkins všechny výstrahy ignoroval a zúčastnil se letos symposia MUFON v Las Vegas. Oznámil, že ve své druhé knize zveřejní další odhalení. Tato kniha byla krátce před jeho smrtí dokončena a nachází se u nakladatele. A bylo rozhodnuto, že bude vydána, protože by si to přál jak Tompkins, tak i jeho čtenáři. William Tompkins zemřel 21.8.2017 ve věku 94 let v den, kdy bylo v USA probíhalo zatmění Slunce. Zanechal po sobě velmi zajímavý a naplněný život.

Světoznámý autor Jim Marrs zemřel ve věku 74 let, dne  2.8.2017, v Texasu. Jeho nejznámější knihou byla Crossfire: The Plot that killed Kennedy. Posloužila i jako předloha k hollywoodskému filmu JFK – místo činu Dallas.

Kromě knih o ufologii a pre-astronautice, zveřejňoval i práce o falzifikaci dějin a vyšších stupňů svobodného zednářství. Ve své knize Tajné společnosti přebírají moc v USA, popisuje, jak byla Amerika v 50. a 60. letech řízena německou čtvrtou říší – hnutím nacionálních socialistů z Německa. Což nakonec vyústilo v utajený vesmírný program. Jeho poslední kniha byla v Americe vydaná v roce 2017 a měla název: The Illuminati: The Secret Society That Hijacked the World.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 13357 a SS: 100.

Napsat komentář