John Podesta poradce Obamy: Amerika je stále ve tmě ohledně ET

4534x 16. 02. 2015 1 čtenář

Odcházející poradce současného amerického prezidenta Obamy (r. 2015) na své poslední páteční prezentaci v Bílém domě, připomněl své nejlepší momenty a své největší neúspěchy z minulého roku. Mezi jinými zmínil, že se nepodařilo Američany informovat o pravdě ohledně přítomnosti mimozemšťanů.

Podestův dlouhodobý zájem o problematiku mimozemských civilizací je velmi dobře znám. V roce 2002 proběhla konference organizována Koalicí pro svobodu informací. Podesta na konferenci mluvil o důležitosti vládního odhalení přítomnosti mimozemských civilizací na veřejnosti.

„Je čas zjistit, jaká je skutečná realita – tam venku,“ řekl. „Měli bychom to skutečně udělat, protože je to správné. Měli bychom to udělat – naprosto upřímně, protože Američané pravdu unesou. A měli bychom to udělat, protože je to tak v souladu se zákonem.“

Po Podestově poznámce na Tweetru, kterou zaslal v pátek, připomněl Washington Post část zprávy, kterou Podesta zveřejnil v roce 2007. Karen Tumulty se ptala Podesty, co je pravdy na tom, že Clintonova knihovna v Little Rock (stát Arkansas, USA) byl bombardována na základě zákona o Svobodném přístupu k informacím. Žadatelé se snažili získat emailovou korespondenci od bývalého náčelníka generálního štábu. Konkrétně jim šlo o korespondenci, která obsahovala klíčová slova jako X-Files a nebo Area 51. Podesta odpověděl skrze tiskového mluvčího: „Pravda je tam někde venku“, což je citát z úvodních titulků kultovního televizního seriálu X-Files (u nás jako Akta X), u kterého je Podesta znám jako velký fanoušek.

V roce 2010 úvodník k Missourskému Columbia Tribune informoval, že Podesta požádal jmenovaného UFO fotografa, aby přestal veřejně diskutovat jeho znalosti o mimozemských aktivitách.

„Jeden se diví, proč Podesta změnil tak radikálně přístup, když dříve se zasazoval o odhalení ET na veřejnosti,“ dodal úvodník. I když by se podle mínění úvodníku mohlo zdát, že Podesta změnil názor, v témže roce napsal předmluvu ke knížce: UFO, Generálové, Piloti a Vládní úředníci u výslechu.

Podobné články

Napsat komentář