«« »»

Kalmycký prezident: Byl jsem unesen mimozemšťany

Prezident Kalmycké republiky (člen Ruské feredace), Kirsan Ilyumzhinov, 16.07.2007 uvedl v hlavním vysílacím čase mezinárodní televizní stanice Al Jazeera, že byl před 10 lety unesen mimozemšťany (CE3).

KI: „Byl jsem unesen z mého apartmánu v Moskvě na vesmírnou loď. Pak jsme letěli k nějaké hvězdě… a pak jsem je požádal: prosím, vraťte mne zpět.“

Uvnitř obrovské vesmírné lodi byli mimozemšťané oblečení do žlutých vesmírných obleků. Mimozemšťané jej vzali na vyhlídkový let, který zabral přibližně jeden den našeho času.

KI: „Komunikovali jsme pomocí telepatie. Viděl jsem, co si myslí a oni rozuměli mým představám. – Naprosto chápu, že nejsme ve vesmíru sami.“

Kirsan Ilyumzhinov je v současnosti nejvýše postavený politik, který kdy otevřeně mluvil na téma mimozemské civilizace, a který se přiznal, že byl součástí Blízkého setkání třetího druhu.

Zdroje: Ancient Aliens S11E14, Cs.wikipedia.org
Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory a překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 08097 a SS: 100.

Napsat komentář

Líbí se vám naše stránky?

Podpořte prosím autory a překladatele trvalým příkazem na transparentní účet: 2900794933/2010
nebo pomozte s překlady.