Kambo - magická léčba z Amazonie

11310x 10. 07. 2018 1 čtenář

Tam, kde tradiční medicína zcela nestačí a selhává, může vaše tělo zachránit žabička z Amazonie.

Kambo – výměšek žáby z Amazonie

Kambo je název pro výměšek žáby Phyllomedusa bicolor, která žije na stromech v deštných pralesích Jižní Ameriky. Je používán domorodými indiánskými kmeny. Používají jej k přípravě na lov a také jako lék proti hadímu uštknutí, proti malárii, epidemiím a jiným nákazám. Podle výzkumů obsahuje žabí sekret desítky peptidů, z nichž část je bioaktivní. Mají silný vliv na žaludeční a slinivkové vyměšování, na střeva a vnitřnosti ve smyslu jejich očisty. Stimulují kůru nadledvinek a hypofýzu, což přispívá ke zlepšenému smyslovému vnímání a zvýšení životní síly.

Účinky Kamba

Léčba Kambem má krátkodobé i dlouhodobé účinky. Ke krátkodobým účinkům patří stav bdělosti, dobrá nálada, zvýšení odolnosti proti únavě, hladu i žízni, posílení schopnosti snadno se soustředit a klidné mysli, posílení imunitního systému, vítězství nad únavou a vyčerpáním a celkové zlepšení zdravotního stavu.

ranahoja

Kambo a duchovní úroveň

Kambo je čistým živlem ohně. Nepracuje pouze na fyzické úrovni, ale také na úrovni duchovní. Podle indiánů je Kambo vůbec prvním ze všech duchů pralesa, s nimiž je třeba jednat s respektem. Žabička – naše přirozená moudrost nám ukáže jaké jsou naše zlozvyky, čemu bychom se měli vyhnout a co bychom měli udělat pro opětovné nastavení naší přirozené rovnováhy – jak bychom měli zlepšit kvalitu našeho života na fyzické i duchovní úrovni. Kambo pomáhá naší transformaci, potřebným změnám, které pak začneme dělat bez velké námahy, přirozenou cestou.

Rituál

Rituál, kterým jsem si prošel, není žádná procházka růžovou zahradou. Doslova se jedná (jak s oblibou říkám) vypnutí a následný restart organismu. Na druhou stranu to má svůj smysl, je to nesmírně poučné a člověk se propadne až na samé dno svého bytí, ale ta nejintenzivnější část není delší než 10 minut, což se dá vydržet.

applying-kambo

Zajímavý je i přiložený dokument, kde šaman říká..“ rakovinu vyléčím do 14 dní.. AIDS do třech týdnů..! “

Jestli někdo trpíte nějakou nemocí a z doktorů i jejich chemických prášků je vám jen špatně, tak právě Kambo je tou možnou alternativní cestou….možná že už žádného šarlatána v bílém plášti kopajícího za tým Prášek s.r.o farmaceutická loby-spolkni prášek a na nic se neptej :-) nebudete už nikdy vyhledávat ani potřebovat. Žabička z Amazonie je tím nejlepším přírodním lékařem na naší planetě Zemi.

Děkuji žabičce a také šamanům Alessandrovi a Janine, kteří mi byli oporou, když mnou procházelo magické Kambo.

Viva Kambo!

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10267495111-samani-odchazeji/

Živý přenos na YouTube – povídání se šamanem Tonym dne 11.7.2018 od 20 hodin! Těšíme se na vás!

Podobné články

Napsat komentář