Kariéra: Správce obsahu zpravodajského serveru

V současnosti hledáme SPRÁVCE OBSAHU WEBOVÝCH STRÁNEK Sueneé Universe www.suenee.cz za 80-100 Kč/hod s možností home-office a dlouhodobé brigády.

Bavilo by vás starat se o jeden z nejčtenějších alternativních zpravodajských webů na českém a slovenském trhu? Měli byste zájem se manažersky se podílet na jeho chodu a správě obsahu? Máte vztah k alternativním médiím, které přináší zprávy, které se v mainstreamu nedočtete?

Náplň práce:

  • Samostatná správa obsahu webu v administrátorském rozhraní WordPress
  • Řízení týmu překladatelů a tvorba nového obsahu
  • Podílení se na vytváření strategie rozvoje webu
  • Výpomoc s marketingem a business developmentem
  • Správa sociálních sítí (mj. sdílení obsahu na Facebooku, Twitter, Google Plus, YouTube)
  • Správa nově vznikajícího eshopu na platformě Shoptet

Požadujeme:

  • Osobní zájem prezentovaný obsah a na správě webu
  • Dobrá schopnost ovládat počítač a pracovat s internetem
  • Empatické vystupování a komunikativní dovednosti jak v písemné tak mluvené podobě
  • Znalost práce s nějakým redakčním systémem. (Znalost WordPress výhodou.)
  • Znalost angličtiny na úrovni čtení a běžné komunikace.
  • Mateřský jazyk čeština/slovenština
  • Dostupnost přes Skype (nebo HangOut) na volání podmínkou a sdílení obrazovky přes ně
  • Vlastní profil na Facebook
  • Dostupnost v Praze výhodou. (Redakční rada se shází minimálně jednou měsíčně fyzicky.)
  • Znalost ticketovacího systému pro sledování a správu úkolů výhodou (používáme Mantis, případně zaučíme)

Získáte:

  • Možnost dlouhodobé brigády formou home-office / nomad-office.
  • Možnost realizovat své vlastní nápady a podílet se na rozvoji webu
  • Manažerské zkušenosti v řízení správy obsahu jednoho z nejčtenějších alternativních zpravodajských serverů
  • Možnost získávat zajímavé informace z první ruky
  • Příležitost k setkání se zajímavými osobnostmi

Předpokládaná časová zátěž: 30-40 hodin/měsíc dle domluvy. Práce formou OSVČ. Předpokládaná výše odměny podle zkušeností a výkonu: 80-100 Kč/hod. Při dobré dlouhodobé spolupráci se úvazek může v delším horizontu zvýšit na dvojnásobek.

Zájemce prosíme o zaslání životopisu a krátkého motivačního dopisu prostřednictvím formuláře nebo kontaktujte redakci:

Nabízíme vám prostor pro sdílení informací o vašich produktech a službách. Inzerujte u nás!

Líbí se vám naše stránky?

Podpořte prosím autory a překladatele trvalým příkazem na transparentní účet: 2900794933/2010
nebo pomozte s překlady.