Koncem 80. let byla v USA vytvořena tajná vesmírná flotila

9700x 08. 04. 2019 1 čtenář

Koncem osmdesátých let byla v USA vytvořena tajná vesmírná flotila pod kódovým označením „Solar Ranger“, V současné době se projekt rozrostl na osm mateřských stanic ve tvaru doutníků (každá delší než dvě fotbalová hřiště) a 43 malých výsadkových lodí. Takovou informaci sdělil PhD. Richard Boylan.

Vesmírná flotila je pod kontrolou

Sluneční vesmírná flotila je pod kontrolou amerického námořnictva, operace ve vesmíru řídí US Naval Network and Space Operations Command – NNSOC s hlavním velitelstvím v Dahlgrenu, ve Virginii, kde pracuje asi 300 zaměstnanců. Vesmírná flotila Solar Ranger zaměstnává tým námořních důstojníků, jejichž výcvik se konal v prestižním týmu 6206 – P Space Special Task Team. Navíc všichni absolvovali postgraduální námořní institut v Monterey, Kalifornie, a mají titul vědeckého magistra v oboru kosmických systémů, podle Dr. Boylana.

Vzhledem ke svému pokročilému technologickému postavení byly Spojené státy pověřenyy „Star Nations“, aby hrály vedoucí úlohu při zajišťování vesmírné bezpečnosti Země. Toto poslání zajišťovat vesmírnou bezpečnost zahrnuje dvě věci:

  • Jedním z úkolů vesmírné flotily je zabránit státům nebo teroristickým skupinám, aby podvodně využívaly vesmír k útoku na jednu nebo jiné země. „Star Nations“ jasně varují, že vesmír by měl být používán pouze pro mírové účely.
  • Druhou částí poslání vesmírné flotily je zabránit činnostem tajné skupiny, ovládající globální elitu, tzv. skupina „Cabal“. Musí být zajištěno, že elita nepoužije své orbitální zbraňové systémy, včetně řízené energie paprskových zbraní, k zastrašování nebo útoku na nikoho nebo na jakoukoli skupinu, kterou by chtěla podřídit své vůli.

Kosmická policie

Vzhledem k tomu, že vesmírná flotila byla v naší Sluneční soustavě pověřena úlohou „kosmické policie“, byl její program nazýván „Sluneční inspektor“. Vesmírná flotila pracuje nejen s tajnými pravomocemi americké vlády, ale také s tajnými pravomocemi Spojených národů, protože posláním vesmírné flotily je chránit celou Zemi a všechny země na ní.

Program „Sluneční inspektor“ pracuje se svolením „Star Nations“ (Hvězdné národy) – organizace pokročilých inteligentních civilizací ve vesmíru. Vesmírná flotila je výsledkem žádosti vedení Organizace spojených národů o převzetí odpovědnosti za jednotky dozorčích orgánů v blízkém vesmíru, aby se zabránilo jakémukoli zneužití vesmírného prostoru lidmi.

Je naprosto jasné, že „Star Nations“ nedaly vládě USA výhradní pravomoc být „policií Země“. Spojené státy nemají pravomoc Star Nations, aby se účastnily jakékoli mezinárodní policejní kosmické aktivity. „Hvězdné národy“ jsou v postavení, že občané Země jsou povinni vypracovat zásady činnosti a regulaci svých organizací, jak jen to půjde.

Vesmírná flotila byla v rámci „Slunečního inspektora“ vybudována především dodavateli v rámci „černých projektů“ amerických aktivit, s určitou spoluúčastí Kanady, Velké Británie, Itálie, Rakouska, Ruska a Austrálie.

Vesmírný prostor musí zůstat v míru

Zároveň většina personálu mateřských lodí a průzkumných lodí ve vesmírné flotile „Solar Ranger“ jsou Američané, ale jsou zde i někteří členové posádek z Velké Británie, Itálie, Kanady, Ruska, Rakouska a Austrálie. Kromě toho je autoritou a jurisdikcí vesmírné flotily Solar Ranger Kosmické společenství. Program nemá jurisdikci a nezasahuje do záležitostí na Zemi, ani do lidských činností probíhajících v zemské atmosféře. Toto je úkolem jurisdikce příslušných vlád každé země, nad vzdušným prostorem nad jejich územím.

Mandátem vesmírné flotily Solar Ranger je pouze udržet vesmírný prostor v míru a bez zneužití ze strany pozemských zemí, které si přejí vést válku nebo jiné nezákonné činnosti ve vesmíru, jako je například využívání jaderných mezikontinentálních balistických raket nebo ovlivnění přírody, zdroje jiných planet nebo měsíců. Solar Rangers neruší zodpovědnost vlád zemí, za využívání vlastních policejních složek na zemi nebo ve vzduchu nad jejich územím. Mandát Solar Rangers také brání tajné elitě Cabal ve využívání vesmíru pro jejich současnou agendu – nadvládu, kontrolu, zastrašování a vykořisťování. Vesmírná flotila Solar Rangers tedy není pouze programem Spojených států, které tuto úlohu jednostranně převzaly.

Obvinění

Když Brit Gary McKinnon pronikl před několika lety do počítačů amerického vesmírného velení a dozvěděl se o existenci „mimozemských důstojníků“ a o vytvoření flotily, stejně jako o tajném programu zvaném „Solar Rangers“, byl obviněn ze spáchání „největšího napadení vojenských počítačů všech dob.“ Hrozil mu vězeňský trest až na 70 let, po vydání z Velké Británie do USA.

Pokus o vážný proces v McKinnonově případu před veřejným soudem, by však zahrnoval i jeho svědectví o výše uvedených tajných skutečnostech. Jeho právník by mohl povolat vládní úředníky, aby svědčili pod přísahou v záležitosti Vesmírné flotily. K dnešnímu dni proto vydání McKinnona do Spojených států skončilo na mrtvém bodě.

Podobné články

Napsat komentář