Kontaktérky Ivana a Ilona a humanoid EBE-Olie

8189x 16. 06. 2017 1 čtenář

V USA vám vyšla kniha. Nebývá obvyklé, že vyjde nejdříve v cizině a až pak doma. Čím to je, že vyšla v USA?
Začalo to tím, že si mě dal do přátel na Facebooku jeden významný astronaut Ken Johnston z Nového Mexika a druhý den si mě dal do přátel jeho velký kamarád Bret Colin Sheppard, který je také ze stejného města Belen v Novém Mexiku. Jsem samouk angličtiny asi jeden rok a informace, které získáváme pomocí spiritistické metody od Humanoida EBE – Olie, jsem začala psát do anglického jazyka a říkala jsem si, že to třeba někdy nějakého vědce zaujme . A také to zaujalo Breta Shepparda. Bret nám nabídl, že by nám velice rád pomohl vytvořit knihu v Americe. A tak jsme mu posílaly texty, až z toho vznikla nedávno kniha v anglickém jazyce a teď i v českém jazyce. Ještě sám od sebe mi napsal jeden badatel Stuart Spencer z Brazílie, že je ochoten naši knihu přeložit do portugalštiny. Tak by to měla být kniha ve třech jazycích …

Kniha je popisem vašeho kontaktu s mimozemskou civilizací – humanoidem Ebe Olie. Kdy jste se s ním poprvé setkali?
S Humanoidem Ebe jsme se poprvé setkaly v r. 1992, když jsme se vracely z večerní procházky domů. Otevřely jsme dveře z ulice a cosi podivného jsme narazily. Dveře se velice rychle zavřely. Samozřejmě jsme se bály. Myslely jsme si, že je za dveřmi nějaký zloděj. Potom jsem zkusila dveře otevřít znovu. Moje sestra Ivana stála hned za mnou. Pootevřela jsem dveře a jakási malá béžová postavička s úzkým tělem se vznesla a zapadla za naší nízkou zídkou do našeho dvorku. Bylo slyšet zvláštní šumění. Bylo to pro nás šokující a měly jsme strach, jestli se u nás doma něco nestalo našim rodičům, ale neměly jsme odvahu projít tím místem. Chvilku jsme stály před naším domem a najednou jakoby ze shora se ozvalo 3x moje jméno: „Ilono! Ilono! Ilono!“ Byl to velice hluboký jakoby mužský hlas. Opravdu jsme se bály o naše rodiče, jestli se jim něco nestalo. Zazvonily jsme na zvonek a rychle jsme utíkaly na policii. Potom jsme s nimi autem přijeli před náš dům a naše mamka byla v okně a povídala: „Co se tady děje?“ Policie prohledala náš dvorek. Bylo jenom rozbitých pár květináčů za nízkou zdí…  Potom odjeli a smáli se. Mysleli si, že si děláme zřejmě legraci. Hned jak odjeli, tak si naše mamka vzpomněla, že asi tak hodinu a půl před tím slyšela v kuchyni podivné zvuky, které vycházely z našeho dvorku. Mamka žehlila prádlo a prvně si myslela, že jsme to my, a že chceme naši mamku vystrašit. Bylo jí to divné, že stále nejdeme domů. Dostala strach a šla do obýváku. A potom slyšela naše zazvonění… Pomalu šla k oknu a za chvíli již viděla policejní auto před naším domem.

Lze popsat vaši schopnost komunikace s ním?
Někdy v roce 1993 jsem zkusila s jednou paní tzv. spiritismus. Na tvrdém papíru je vyznačen kruh s abecedou a malá sklenička. Držíte se lehce prstem na skleničce dnem vzhůru a sklenička jezdí k jednotlivým písmenům. Můžete se tak napojit na různé entity…. Velice mě to zaujalo, a proto jsem řekla mojí sestře Ivaně, jestli by to taky nechtěla zkusit. A tak jsme to tedy zkusily… Daly jsme obě prst na skleničku. Sklenička se velice rychle rozjela a začalo to sdělovat: „Já nejsem duch, jsem mimozemštan z planety Elieljí . Mé jméno je Olie. V Americe nám říkají“ EBE “ To je zkratka „Energical Biological Entity“. Jsme rádi, že věříte v naši existenci. Ivana je obdařená zvláštní sílou a je jakýmsi prostředníkem mezi planetou Elieljí a Zemí … Je jakýmsi navigátorem přes computerový vysílač na dálku na lidi….Potom Ebe napsal, ať já nedržím skleničku, že bude lepší, když jenom Ivana bude držet prst na skleničce a já to mám zapisovat do sešitu. Od té doby jsme stále v kontaktu. Ze začátku psal s chybami a používal slova v infinitivu . Někdy používá i jakési kódy a jiná slova, kterým nerozumíme. Sděluje také dost odborné Informace okolo fyziky, chemie, biologie…. Používá i latinská slova , i slova podobná hebrejštině a staro indičtině…

Mimozemšťan má být prostředníkem mezi planetou Zemí a planetou Elieljí. V jakém souhvězdí se má nacházet?
Ebe Olie nám sdělil, že je z jiné galaxie z planety Elieljí, která je vzdálená 39 světelných let … a je z 12 dimenze . Pro nás lidi je to takové nepochopitelné. Je více dimenzí , které se i navzájem prolínají . Je mnoho lidí , kteří začínají tyto dimenze vnímat a jsou také ve spojení s různými bytostmi z vesmíru . Opravdu ve vesmíru nejsme sami!

Každý by jistě chtěl Ebe Olie vidět. Je to možné?
Co vím , tak pár lidí se již s “ nimi “ setkali .V roce 1994 jsme byly pozvané do Oblekovic u Znojma, aby jsme předvedly komunikaci asi před 30 lidmi. Přítomen byl i pan farář. Při komunikaci nám Ebe sdělil, že nám večer předvedou manifestační let, aby si lidi nemysleli, že třeba komunikujeme s nějakým duchem, který se za mimozemštana jenom vydává. Opravdu kolem 23 hodiny se nám předvedli v plné parádě! S objektem ve tvaru talíře světlé barvy lítali trhavě vpravo a vlevo tam a vraceli se zpět a to několikrát tam a zpět. Manévrovali úžasně a dokonce i chvílemi blýskala z objektu červená a zelená světla a objekt působil, jako by se točil. Někteří lidé začali radostí i plakat a říkali: „Oni opravdu existují! “ Jen nás velice mrzí, že jsme neměli při ruce kameru nebo fotoaparát. Od té doby jsme viděly mnohokrát různé neidentifikovatelné objekty na nebi i za denního světla opět i s více lidmi. Je toho moc, co jsme viděly a co jsme zažily. A doufám, že ještě zažijeme….

Pokusili jste se někdy jeho vědění, které zachycujete, předat dál – vědcům, politikům atd? S jakým výsledkem?
Prvně jsme to daly vědět jenom pár lidem, ufologům v České a Slovenské republice. Byly jsme i několikrát v televizi ale neřekly jsme konkrétně, co nám přesně Ebe – Olie sděluje. Až teď díky facebooku jsme to předaly mezi badatele a vědce z různých koutů světa . Teprve teď se začali o nás zajímat a o to, co nám Ebe sděluje. Dokonce i dávají otázky a Olie jim na ně odpovídá. Zase jsou mezi badateli i ti, kteří nám věří i nevěří. A ti, co nám věří, tak ví, že si nevymýšlíme a dokonce nám i potvrzují, že je to pravda a že v žádném případě si to nemůžeme vymýšlet. Jsou to informace taky velice odborné okolo fyziky, chemie, biologie, celkově o vesmíru, atd. Z České vlády o nás pár lidí taky ví. Dokonce nás i jeden politik přijel osobně několikrát navštívit. Z pochopitelných důvodů nebudu raději uvádět jeho jméno.

Lidé vaše schopnosti i existenci EBE Olie určitě vnímají rozporuplně. Někomu se můžete jevit jako lidé, kteří se chtějí zviditelnit, jiní ve vás možná vidí blázny. Je tomu tak?
Je tomu tak. Ale s tím nic nenaděláme. To není náš problém. My jen nechceme, aby informace za tolik let byly ukryté kdesi ve skříni. Anglicky mluvit zatím neumím, jenom píšu… ale i tak jsme se letos dostaly dokonce i do rádia KGRA, rádio až v Pennsylvánii. Já jsem to sepsala a hlasatel z rádia Michael Austin Melton to tam sdělil za nás. Mělo to dokonce i úspěch a lidi jim tam stále volali do rádia a chtěli pokračování. Chtěli i nejnovější zprávy od Olie. Takže letos v rádiu KGRA v Pennsylvánii , které se dá pustit i přes internet to proběhlo již 4x. Myslím, že to není u konce.

Věříte, že EBE-Ole je skutečný?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Podobné články

Napsat komentář