Kontraktor Don Philips: NATO evidovalo 12 ras mimozemšťanů

6745x 06. 03. 2018 1 čtenář

Viděl jsem na vlastní oči záznamy z roku 1954, kde se psalo o setkání našich představitelů (USA) a zástupců mimozemšťanů tady v Kalifornii. Jak jsem to pochopil z toho tištěného dokumentu, ET nás požádali o souhlas, zda mohu provádět u nás vlastní výzkum.

Zaujala mne odpověď naší strany: “Jak bychom vám v tom mohli zabránit? Máte před námi velký náskok.”. Mohu vám teď říct na kameru a na audio záznam, že tím kdo tohle řekl a kdo se zúčastnil osobně tohohle setkání, byl tehdejší prezident Eisenhover. Celé to původně bylo nahrané na filmu, podobně jako teď děláme my spolu.

Abych vám to celé ve stručnosti shrnul: Podle zprávy NATO bylo identifikováno celkem dvanáct ras. V té zprávě se psalo, že se setkali se zástupci jednotlivých ras a snažili se zjistit, co jsou zač, co tu dělají a nebo co by mohli udělat. Tyhle otázky tam nebyly přímo objasněny, ale bylo tam jednoznačně uvedeno, že tyhle rasy tady nejsou jen pár let, ale spíše stovky, možná i tisíce let!

Don Philips, pracoval pro americké vzdušné síly a byl dodavatelem pro Lockheed Skunkworks a CIA. Spolupracoval s Kellym Johnsonem (Lockheed Skunkworks) na designu a konstrukci U-2 a SR-71 Blackbird. Během největších ETV manévrů pracoval na vojenské letecké základně v Las Vegas.

Více informací v připravované knize:

Unacknowledged: mimozemšťané – odhalení největšího světového tajemství

Podobné články

Napsat komentář