Křest knihy Mimozemšťané

311083x 05. 03. 2019 1 čtenář

Martin Horus: Vydání knihy Mimozemšťané: Odhalení největšího světového tajemství je za dveřmi. Kniha je jistě nabitá informacemi o největší záhadě lidských dějin. Prozraď prosím lidem, co tě při překladu nejvíce zaujalo?

Sueneé: Najdete to i v mé předmluvě překladatele ke knížce. Byl jsem naivní a myslel si, že mne v knize moc nového nebude moci překvapit. Čekal jsem spíše oddychovku shrnující známé příběhy, které zazněly na přednáškách Dr. Stevena Greera už tolikrát… Realita je ale jiná. Pan Greer nezapře svůj talent pro strategii a smysl pro hru s postupným a velmi pozvolným odkrýváním karet.

V knize jsou popsány známé i neznámé příběhy, které ovšem v obou případech jdou výrazně nad rámec běžně známých souvislostí. Svědecké výpovědi jsou si navzájem oporou. Velmi významnou roli pak hrají fotokopie dokumentů, které jsou stažené z archivů tajných služeb. Některé lze dohledat i v archivech FBI a CIA – tedy jsou veřejně dostupné u společensky akceptovaných zdrojů.

Pokud bych měl být naprosto konkrétní, pak mne šokoval velmi podrobně popsaný průběh celého incidentu v Rendleshamském lese (tzv. Britský Roswell, 1980), který zpopularizoval bývalý zaměstnanec britského Ministerstva obrany, Nick Pope. Díky svědeckým výpovědím očitých svědkům se dozvídáme mnohé detaily a souvislosti, které veřejnost doposud neslyšela – rozhodně ne ta naše v ČSR. Vše je popsáno ve velmi živých barvách, jak se nemalá skupina vojáků setkala s celou flotilou lodí a skupinou bytostí, které v lese nedaleko vojenské základy plnili svoji misi. Jakou? To nikdo neví. Podle některých výpovědí, mimozemšťané dali jasně najevo, že ať se jim do toho lidé nepletou…

Dalším případem, o kterém se u nás příliš nemluví, ač je dobře zdokumentován i na Anglické wikipedii: Incident Cash-Landrum. Je to ukázka toho, jak armáda zabavila mimozemšťanům technologii, se kterou neuměla zacházet. Více se k případu vrátím v některém z vysílání na YT Sueneé Universe.

 

Ve středu, 27.03.2019 od 12:00 v Městské knihovně v Praze (Praha 1) budou členové redakce Sueneé Universe, z.s. křtít překlad knihy UNACKNOWLEDGED (Dr. Steven M. Greer, 2017), která u nás vyjde pod názvem MIMOZEMŠŤANÉ. Kmotry knihy budou Václav Qad a Robert Bernatowicz (populární moderátor polské televize).

Knihu vydáváme v těsné spolupráci s nakladatelstvím PRÁH, s.r.o. v nákladu 3500 ks (hostem bude i pan Martin Vopěnka), přičemž již nyní je v předobjednávkách rozebráno kolem 1000 ks. Anglický originál, který vyšel v dubnu 2017 v USA se stal místním bestsellerem.

Ačkoliv se může kniha zdát jako kontroverzní téma, rádi bychom ji představili veřejnosti jako seriózní titul, který předkládá věcné důkazy a svědectví k tématům, která se týkají společenských a sociálních věcí s přesahem nejen do zahraniční politiky, ale i politiky v kontextu celé naší planety a okolního vesmíru. V zahraničí se pro to vžil termín exopolitika a je potěšující, že se jí věcně v zahraniční věnují ve výuce už i některé státní a nebo soukromé university.

PROGRAM:
od 11:40 sraz na místě
od 12:00 představení a křest knihy
od 13:00 tématické prezentace Václava Urbana a Roberta Bernatowicze
od 15:00 Diskuse
Programem bude provázet Ta Ura.

Hosté:
Jan Sueneé Marek ……….. překladatel a šéfredaktor Sueneé Universe
Iva Kňaze ……………………. korektorka
Jan Suchý……………………. pomocné korektury a konzultace
Monika Zítková……………… moderátorka
Martin Vopěnka ……………. Nakladatelství PRÁH
Václav Qad ………………….. kmotr knihy
Robert Bernatowicz……….. kmotr knihy
Marcela Hrubošová ………. Anděl projektu Sueneé Universe (Finance Proradost)

Zvláštní host (via skype/video)
Steven M. Greer…………….. autor anglického originálu

Během celé akce bude kniha k zakoupení za jednotnou cenu 399 Kč. Na místě můžete platit hotově a nebo kartou.

POKUD JSTE SI KNIHU PŘEDOBJEDNALI A PŘIJDETE SI JI OSOBNĚ VYZVEDNOUT, NAHLASTE TO PROSÍM U POKLADNY. DISTRIBUCE PŘEDOBJEDNÁVEK ZAČNE 28.03.2019.

Pokud si budete přát, knížku vám Sueneé osobně podepíše a přidá věnování. (Prosím ale o trpělivost, o knihu je velký zájem a nemusí se dostat na všechny.)

Zveme proto NOVINÁŘE, všechny nadšence, fanoušky, vášnivé čtenáře scifi i literatury faktů, na společné setkání při této výjimečné příležitosti.

VSTUP ZDARMA … a pro ty nejrychlejší je zajištěn RAUT. ;)

Knihu si můžete už nyní objednat. Počet kusů je omezen nákladem výtisků.

Podobné články

3 komentářů k "Křest knihy Mimozemšťané"

Napsat komentář