Lacerta – plazí bytost, žijící v podzemním světě – 4. díl

10500x 18. 07. 2016 1 čtenář

   Potvrzuji, že následující text je absolutní pravda a není to žádná fikce. Jedná se o výňatky z přepisu rozhovoru, který jsem dělal s plazí bytostí, v prosinci 1999.

   Tato bytost byla v kontaktu s mým přítelem (jehož jméno uvádím v textu pouze zkratkou E.F.), po dobu několika měsíců. Dovolte mi, abych prohlásil, že jsem byl po celý život skeptik, o UFO, mimozemšťanech a jiných podivných věcech,  jsem si myslel, že mi E. F. říká jen své sny nebo fiktivní příběhy, když se mnou mluvil o jeho prvních kontaktech s nehumanoidní bytostí „Lacerta“.

   Byl jsem stále skeptik, i když jsem ji potkal. Bylo to bylo 16. prosince loňského roku. Setkali jsme se v malé, teplé místnosti, v domě mého dávného přítele, v blízkosti jednoho města na jihu Švédska. Navzdory předsudkům jsem ji viděl na vlastní oči a poznal, že to není člověk. Řekla a ukázala mi tolik neuvěřitelných věcí v průběhu tohoto setkání, že nemohu dále popírat skutečnost a pravdivost jejích slov. Není to další ze špatných dokumentů o UFO, a mimozemšťanech, které tvrdí, že říkají pravdu, ale ve skutečnosti jsou jen fikcí. Jsem přesvědčen, že tento zápis obsahuje jedinečnou pravdu, a proto byste si ho měli přečíst.  Pokud vás zaujme, zašlete ho všem svým přátelům, prostřednictvím e-mailu nebo si zápis zkopírujte.

   Potvrzuji také, že různé „nadpřirozené“ schopnosti jejího druhu, jako je telepatie a telekineze, byly prokázány v průběhu 3 hodin a 6 minut jednání a jsem si naprosto jistý, že tyto schopnosti nebyly žádné triky. Následující text je samozřejmě pro někoho obtížné pochopit a uvěřit mu, když to osobně nezažil, ale byl jsem opravdu v kontaktu s její myslí a jsem si teď úplně jistý, že všechno, co řekla během našeho rozhovoru je absolutní pravda o našem světě. Nemohu od vás očekávat, že uvěříte, když vidíte, že moje prostá slova podávám bez důkazů, ale já vám  nemohu dát žádné důkazy.

  Přečtěte si přepis rozhovoru a přemýšlejte o něm, možná najdete v těchto slovech pravdu.


Ole K.

 

Otázky a odpovědi:

 Otázka: Jaký druh oblečení obvykle nosíte? Myslím, že to, co máš nyní na sobě, normálně nenosíš?

Odpověď: Ne, nosím tento obvyklý lidský oděv, pouze když jsem mezi lidmi. Chceš-li, abych byla upřímná, je pro mě velmi nepohodlné, nosit takové těsné věci a je to vždy velmi neobvyklý pocit. Pokud jsme v našem vlastním domově (to znamená, v našem podzemním světě) nebo v našich velkých umělých slunečních halách a když jsme spolu s ostatními blízkými, co nosí naše jméno, jsme většinou nazí. Je to pro tebe šokující? Když jsme na veřejnosti, spolu s mnoha dalšími členy mé rasy, nosíme velmi široké a měkké oděvy z tenkého, lehkého materiálu. Řekla jsem ti, že mnoho částí našeho těla je velmi citlivých na dotek, většinou to jsou ty malé destičky na zádech, takže se nemůžeme cítit pohodlně v těsném oblečení, protože nám to může ublížit. Muži a ženy nosí často stejný druh oblečení, lišící se barvami podle pohlaví.

  Otázka: Řekla jste, „jiní v okolí s našim vlastním jménem“. Máte na mysli svoji rodinu?

Odpověď: Ne, opravdu ne. Ty, co vy nazýváte „rodina“, tak tímto slovem máte na mysli jen ty členy vašeho druhu, kteří patří k sobě geneticky, jako je otec, matka a dítě. Jak jsem již dříve řekla, že máme velmi složité a jedinečné jméno. Výslovnost částí tohoto jména je absolutně unikátní a neexistuje žádná jiná bytost se stejným jménem, střední část tohoto jména je vyslovována způsobem, který řekne ostatním, ke které „rodině“ (musím používat toto slovo, protože nemáte pro to označení ve vašem slovníku), patříte. To znamená, že ne všichni v této skupině jsou geneticky příbuzní s ostatními, protože tyto skupiny jsou obvykle velmi velké, obsahují mezi 40 až 70 jedinci. Taková skupina obvykle zahrnuje genetické příbuzné, s výjimkou těch, kteří se rozhodli tuto skupinu opustit. Spojení s otcem a matkou je obvykle nejsilnější. Bylo by pro mě příliš těžké, abych ti vysvětlila náš velmi starý společenský systém, který je komplikovaný a potřebovali bychom mnoho hodin pouze na základní věci. Možná, že se setkáme ještě za nějaký čas a dám ti detailní popis všech těchto záležitostí.

 Otázka: Máte ocas jako běžní plazi?

Odpověď: Vidíte ho? Ne, nemáme viditelný ocas. Kdyby ses podíval na naši kostru, máme  za pánví jen malou zaoblenou kost, na konci naší páteře. To je zbytek ocasu našich předků, ale není z vnějšku viditelný. Ale naše embrya mají ocasy během prvních měsíců vývoje, tyto ocasy však zmizí dříve, než se narodí. Ocas má smysl pouze pro primitivní druhy, které se snaží chodit po dvou nohách a musí udržovat rovnováhu ocasem, ale naše kostra se změnila v průběhu evoluce, naše páteř je téměř stejná, jako je ta vaše, takže nepotřebujeme ocas, abychom se udrželi na nohách.

 Otázka: Řekla jste, že jste se narodili jiným způsobem, než my. Myslíte tím, že snášíte vejce?

Odpověď: Ano, ale ne jako vaši ptáci nebo primitivní plazi. Ve skutečnosti, embryo roste v proteinové kapalině uvnitř dělohy matky, která je také ve tvaru vejce, embryo je obaleno velmi tenkou skořápkou, která vyplňuje celou dělohu. Embryo uvnitř tohoto útvaru je zcela soběstačné, z matčina těla získává každou látku co potřebuje k vývoji uvnitř této vápenité tobolky. K dispozici je také něco, jako je vaše pupeční šňůra, která je připojena k bodu, ukrytém za destičkami na zádech. Když se dítě narodí, celé vejce je vypuzeno přes vagínu, která je pokryta slizkou proteinovou látkou a dítě se dostane z tohoto měkkého vejce po několika minutách. Ty dva ostny na našich prostředníčcích jsou dětmi instinktivně použity, aby prorazily vápenatou schránku a poprvé se nadechly. Naši novorozenci nejsou tak velcí jako vaše děti, když se narodí, měří mezi 30 až 35 vašich centimetrů, vejce kolem nich má asi 30 centimetrů průměr. Brzy dorosteme do normální velikost 160 až 180 cm.

 

Lacerta – Díl 3.

 

Lacerta: plazí bytost, žijící v podzemním světě

Další díly ze seriálu

Napsat komentář