Léčivá síla zvonů

7589x 17. 09. 2017 1 čtenář

Altajský Děd Boris hovoří o vlivu zvukových vibrací zvonu na nečistou sílu a o jiných zvláštnostech energeticko-informačního léčení. https://www.youtube.com/watch?v=ZHKgkSnkob8

„Naši drazí diváci, dnes s vámi pokračujeme v našich setkáních. Řekneme vám o zajištění bezpečí člověka, rodiny, rodu, země, státu a také o bezpečí naší planety. Ukážeme vám energetická cvičení, které můžete provádět u sebe v bytě. Musíte mít malý zvoneček. V čem spočívá jejich smysl? Podívejte se. Zazvoním a zvuk okamžitě slábne. A toto zeslabování vibrací zvonu velmi silně působí na vás, na vaši hlavu, na vaši očistu. Podívejte se, jaká bude reakce kočky. Mizí (kočka seděla na starém kmenu a po úderu zvonu z něj velmi rychle slezla dolů, pozn. překl.). Dokud dobře slyšíte to doznívání zvonu, začínáte říkat: „Matko, svatá zemi, tento sníh je darem ruských bohů, tvůrce, stvořitel je můj nebeský učitel“, tím je váš rod. „Dejte mi zdraví, sílu, rozum a vůli k boji a vítězství nad zlem a temnými silami jak v Rusku, tak i na planetě Zemi.“ Doma pak můžete používat tento videozáznam a můžete také využít zvon, až budete doma provádět otočky. Otevřete si ventilačku, a pokud máte malý zvonek, můžete jím zvonit. Ještě jednou to zopakuji (zvoní na zvon a zároveň žádá kameramana, aby natočil psa, pozn. překl.). Vidíš, kočka utekla, ale pes zůstal.Jsi šikovný, říká psovi. Zopakujeme to ještě jednou: „Matko, svatá zemi, tento sníh je darem ruských bohů, tvůrce, stvořitel je můj nebeský učitel. Dejte mi zdraví, sílu, rozum a vůli k boji a vítězství nad zlem a temnými silami jak v Rusku, tak i na planetě Zemi“ (po dokončení prosby k zemi zvoní na zvon, pozn. překl.).Nejdůležitější je to, když zvuk zvonu utichá.

A teď vám ukážeme, jak zní poplašné zvonění, které zahání veškerou nečistou sílu z vašeho bytu (velmi intenzivně zvoní na zvon, pozn. překl.). A opět říkáte:„Matko, svatá zemi, tento sníh je darem ruských bohů, tvůrce, stvořitel je můj nebeský učitel. Dejte mi zdraví, sílu, rozum a vůli k vítězství nad zlem a temnými silami jak v Rusku, tak i na planetě Zemi. Staň se.“ Zvon mě svým pohybem odpověděl.

To je za prvé. Nyní budeme mluvit o zvuku zvonu a o reakci kočky na něj.

Veškerý tento prostor jsme „vyzvonili“. V ruce mám kyvadlo z propolisu a vy se podívejte, jak se točí. Vítr fouká z této strany a on se točí ke mně, ukazuje jakoby plus a pes se také chová jinak, leze ke mně. Nelez ke mně, nelez! Vidíte, jak pracuje. To je to, co jsme teď prozvonili. Teď se chci odvolat na tuto knížku (její název: Léčí Bůh a příroda, pozn. překl.). Měli byste ji mít doma; nevím, jestli je na internetu, ale mě ji daroval jeden velmi známý lékař, chirurg z Novosibirska. Jezdil ke mně jednou za měsíc a on mi tu knihu dal. Nedávno umřel. Hodně pracoval, ale i pil. Já jsem mu říkal, že jestli bude ještě pít…, jaký ty jsi lékař, když piješ. Jeho matka byla známým chirurgem, novosibirská onkoložka. No a to je dárek od něho. Kniha má podtext energeticko-informační způsoby léčení. Je to manuál. Teď pár slov o zvonech. Na straně čtyři sta pětse píše i o léčebné síle zvonů a zvonečků. Vy v bytě můžete používat zvoneček. Odedávna je na Rusi známo, že se zvoněním zvonu léčily bolesti hlavy, nespavost a tím nejdůležitějším byly duševní nemoci. Dnes jsou duševně nemocní prakticky všichni. Co to vlastně je ta duševní nemoc? Žila s mužem, žili spolu, pak se rozvedli a objevila se duševní nemoc – u obou. Pokud budete vlastnoručně zvonit na zvon, zmizí revmatismus a onemocnění kloubů na rukách i nohou. Skupina výzkumníků pod vedením Šipunova několik let studovala podstatu vlivu zvuku zvonů na člověka. V pravoslavných chrámech bylo zjištěno, že kromě slyšitelného zvuku zvonu vzniká energie i v ultrazvukovém spektru. To je to, o čem jsem mluvil – když zvon tiše doznívá, napomáhá ke zničení choroboplodných zárodků v prostředí. Dokonce i tento videozáznam, který najdete na internetu, je bude ve vaší místnosti ničit. Bylo také zjištěno, že zvuk zvonů ničí molekulární strukturu choroboplodných organismů a co je nejdůležitější, potlačuje viry chřipky, žloutenky a jiných infekcí. Takže toto je pro vás ten nejlepší lék.

Teď co se týká kočky a psa. V této pozoruhodné knize je zajímavý materiál, který se nazývá Domácí léčitelé. Takže o kočkách…, titomazlíčci jsou léčitelé. Lidé odedávna připisovali kočkám zvláštní vlastnosti. Jedny národy toto zvířepovažovaly za posvátné, třeba Egypťané, jiné si myslely, že kočky přinášejí štěstí – Japonsko a Čína a třetí v nich vidělypomocníka mystických sil, například Rusko. Nyní tyto čtyřnohé přátelské kočkovité šelmy úspěšněfungují jako rodinní léčitelé. Kočky i kocouři cítí bolest svým majitelů a zachycují negativní energii vycházející z nemocných míst. Milující kočka bezchybně pozná, co v dané chvíli jejího páníčka bolí. Při bolesti hlavy se obtočí jako čepice kolem hlavy nebo si na ni přímo sedne. Při bolesti beder se rozplácne na zádech, při osteochondróze horní části páteře může ležet na jeho ramenou, podobně jako kožešinový límec. Při artritidě, revmatismu a bolestech kloubů různého původu dokonce jenom hlazení kočky přináší úlevu. A když jí dovolíte, aby spala ve vašich nohách, pak do rána skutečně odstraní bolesti kloubů dolních končetin. Kočka je také skvělý diagnostik. Pokud vás nic nebolí, všimněte si, ke které části vašeho těla si kočka nejraději sedá, když jí v tom nebráníte. Možná cítí disharmonii v nějakém orgánu, která se můžebrzy projevit jako vážné onemocnění. Kočky jsou přizpůsobeny ze všech míst stahovat zbytky energie, včetně psychické, které mohou člověku uškodit. Proto je pro osamělé lidi, kteří cítí naléhavou potřebu se o někoho starat a kteří mají možnost mít kočku doma, toto velmi užitečné. Pomocí ní můžete určit, kde máte v bytě špatné zóny. Kočky obyčejně sedí nebo leží v těch místech, odkud vychází negativní energie a pohlcují ji. Ne nadarmo v hluboké minulosti vždyjako první do nového domu pouštěli kočku. Stejně tak to dělejte i vy v případě nového bytu. Stahovala na sebe všechno negativní záření, které by mohlo být škodlivé jejím majitelům.

Teď k nespavosti. Posaďte kočku před sebe na stůl, přitiskněte se k ní čelem, a když se kočka neodtáhne, pokračujte v tom alespoň pět minut. Proceduru opakujte každý večer v průběhu sedmi až dvaceti dní až do úplného zbavení se nespavosti. Nutit kočku násilím, aby vás léčila, není možné. Pokud se odtáhne a uteče, pokuste se to zopakovat později. Když dá kočka přednost před vaším čelem jiné části hlavy, například ke spánku, zátylku či spodině lebeční, nebraňte jí v tom. Možná že ohnisko onemocnění se nachází právě v této zóně, která kočku nejvíc přitahuje.

Osteochondróza. Lehněte si na břicho na postel nebo na podlahu, ta je lepší, kočku položte na bolavou část páteře na pět až patnáct minut, ale lze i více. Proceduru opakujte sedm až dvacet dní. Pak můžete udělat týdenní přestávku a znovu pokračovat v léčbě. Pokud si kočka víc nepřeje věnovat se déle léčení, nenuťte ji.

Hypertonie. Položte kočku kolem krku stejně jako límec na tři pět minut. Opakovat třikrát v průběhu dne po dobu jednoho až dvou týdnů. Pak si udělejte týdenní přestávku a léčení můžete zopakovat, pokud kočka neodmítá.

Ženské nemoci. Lehněte si na záda, kočku položte na spodní část břicha na pět až deset minut. Opakujte každý den v průběhu týdne, pak si udělejte přestávku na několik dní a v léčení pokračujte v případě, že se kočka v takovéto pozici cítí dobře.

Nachlazení. Sedněte si na pohovku nebo židli, položit kočku svrchu na chodidla. V této pozici seďte tak dlouho, dokud kočka sama neodejde. Pokud je to možné, opakujte to častěji a nachlazení za tři čtyři dny zmizí.

Onemocnění srdce a plic. Lehněte si na záda, kočku nebo koťátko si položte doprostřed hrudi na pět osm minut, když vás bolí srdce a plíce. Pak se přetočte na břicho, položte si kočku nebo kotě na záda mezi lopatkami na dalších pět až osm minut. Opakujte to každý den nebo obden v průběhu deseti dvaceti dní.

Neuróza a stres. Stresem trpí téměř každý. Ateroskleróza či vegetativní dystonie. Každý den si položíte kočku na kolena a hladíte ji tak dlouho, dokud se jít to líbí. Doporučuje se také vzít si s sebou kočku do postele s tím, že jí dovolíte, aby si sama vybrala místo. Délka léčení je sedm až deset dní.

Deprese, sklíčenost. Každý den si hrajte s kočkou v průběhu patnácti minut.

Nádory. Několikrát denně si pokládejte kočku na místo, kde se nádor nachází. Délka jednotlivé procedury není omezená, trvá do té doby, dokud kočka sama neodejde.

Onemocnění ledvin a močových cest. Lehněte si na břicho, kočku si položte napříč přes záda, kousek stranou od páteře. Jestliže nechce ležet napříč, ale blíž k některému boku, nechte ji tam. Po deseti patnácti minutách se obraťte na záda, položte ji na oblast břicha pod pupek. Tak ležte pět deset minut. Proceduru opakujte každý den nebo obden.

Zácpa, impotence, frigidita. Ta se týká mnoha žen. Kočku položte podélně na hýždě do oblasti kostrče. Délka procedury není omezená. Lze ji opakovat každý den nebo obden.

Teď dodám ještě něco velmi krátce o psech.

Psi nutí své páníčky vést aktivní způsob života, ať se jim to líbí nebo ne, protože potřebují venčení. Psí srst a výrobky z ní jsou skvělým prostředkem při kořenovém dráždění, revmatismu a bolestech. Tady máme pejska, natoč ho(kamera se stáčí na psa, který právě přišel, pozn. překl.). Psi stejně kočky umí určovat vhodné a nevhodné zóny v bytě. Rozdíl je jenom v tom, že psi, stejně jako lidé, dávají přednost pozitivní energii. Kde si lehne pes, tam se člověk bude cítit dobře. Tzn., že kočky mají rády negativní energii, psi zase pozitivní. Pes je pro člověka zdrojem energie, neboť ji neustále generuje a hledá, kam by ji nasměroval a komu by ji dal. Dokonce, i když je milující pes unavený, vyskočí z místa a vyběhne vstříc svému majiteli, kterému stačí jenom zavolat, aby mu vyjádřil svoji lásku a podělil se o svoji energii. Když se vám nedostává sil a cítíte únavu mezi patnáctou a sedmnáctou hodinou, tak si na dvacet třicet minut lehněte a objímejte psa.

Osteochondróza, bolesti kloubů, hlavy kvůli nachlazení – vyčešte psovi podsadu, vytvořte si z nítenkou nitkua z té pak udělejte pásek, který noste kolem pasu, když vás bolí záda. Ponožky nebo podkolenky při onemocnění kloubů dolních končetin, rukavice, když máte nemocné klouby horních končetin,ty mám teď tady na sobě a jsou ze psích chlupů(ukazuje pletené rukavice, pozn. překl.), čepice, pokud vás bolí hlava.

Ischemickáchoroba srdeční a srdeční slabost. V létě choďte plavat do přírodních nádrží a plavejte společně se psem stejným způsobem jako on. Pokud je pes velký, můžete jenom ležet na vodě a držet se ho. Pokud trpíte stresem a neurózami, pak dlouhé procházky s ním, střídané s krátkými tréninkovými hrami pomáhají odstranit napětí a uklidnit se.

Toto je má metoda, kterou projde ten, který ke mně přijde. Podívejte se, když si zajdete do lékárny, pak je to to samé, jako kdybyste šli do klenotnictví. Koupíte si tu tři čtyři druhy léků, možná i víc. Je to vlastně sebevražda.Předepíšou vám minimálně tři až čtyři druhy medikamentů, ale ty by měly být stejnorodé. Takže vy si místo toho, abyste chodili do lékárny,ráno před tím, než použijete zvon nebo si pustíte toto moje video, vypláchnete ústa sodou. Dělají to jak muži, tak i ženy. Ženy si dále musí pro očistu svých pohlavních orgánů použít propolisovou svíčku. Dám vám telefon na Jekatěrinu Fjodorovnu, abyste se s ní mohli poradit, neboť pro mě je nepříjemné mluvit o ženských věcech, ale ona vám řekne všechno. Co se týká mužů, ti by měli alespoň třikrát za týden a zvláště před tím, než použijí zvuk zvonu, omýt si svůj pohlavní úd a především jeho hlavičku v roztoku soli. Ten se připraví tak, že jednu čajovou lžičku soli rozpustíte v hrnku vody a tento roztok pak můžete střídat s roztokem sody. Tzn., že můžete použít nejdříve roztok soli a po dvou dnech zase roztok sody. Musíte do něj ponořit hlavičku údu, protože když se podíváte, všechny energetické proudy… Hlavička je vlastně jako anténa; ne náhodou jsou všechny kopule chrámů vytvořeny ve tvaru hlavičky pohlavního údu. Proto pokud se chcete cítit dobře, pak se musíte stále věnovat této očistě a to zvláště tehdy, když pracujete se zvukem zvonu. Takže to je ten roztok z jedné čajové lžičky a pracujete s tím jedenkrát až třikrát týdně. A abyste zesílili vliv, je třeba vypít medovou vodu s jablečným octem. Poté, co roztok vypijete, zapnete počítač se záznamem zvuku zvonů nebo svého vlastního zvonečku a začnete se točit. Točíte se po směru hodinových ručiček a přitom si pro vytvoření ochrany říkáte: „Ochranný obal kolem mě, ochranná koule kolem mě“. Stále se točíte a říkáte: „Ochranná zrcadlová koule kolem mě, ohnivá koule kolem mě“. Když potom budete chtít někomu vytvořit ochranu, například své ženě, muži, dítěti, točíte se zase po směru hodinových ručiček a přitom říkáte: „Ochranný obal kolem mě, ochranná koule kolem mě“, a hned nato pokračujete: „ochranná koule kolem mé milované ženy“,pokračujete dále a říkáte: „zrcadlový kruh kolem mě“, uděláte další otočku a říkáte: „zrcadlový kruh kolem mé ženy“ a poslední: „ohnivá koule kolem mě a ohnivá koule kolem mé ženy.“ To opakujete třikrát.

Takže soda má velký význam a když si jí budete vyplachovat ústa, pak bude energie postupovat přes temeno hlavy do celého vašeho organismu. Proč? Protože čistit se musíme od shora, přes hlavu. Ale to jsme se dostali do jiného bodu a o tom zas příště.“

http://newspark.net.ua/zdravnitsa/celebnaya-sila-kolokola-energo-informacionnoe-lechenie-volodarskij-boris

Podobné články

Napsat komentář