Letovice: pozorování UFO

4572x 05. 11. 2017 1 čtenář

31.08.2017 v době mezi 08:35 až 09:15 v oblasti Letovic.

Asi v 08:45 odjel můj manžel na benzínku vzdálenou přibližně 200 metrů od našeho domova. Vrátil se za 10 minut a volal na mě ze zahrady, ať se jdu podívat. Ukazoval na oblohu bez mráčku a zvláštní kovovou kuličku, která stála na obloze. Říkal, že ji viděl už nad zámkem u Letovic a že musela urazit vzdálenost přibližně 2 až 3 km během okamžiku.

Běžela jsem domů pro foťák a dalekohled. Tento objekt jsme pozorovali skoro půl hodiny. Dost dlouho byl na jednom místě a potom pomalu stoupal blíž a výš.

Při pozorování dalekohledem to vypadalo jako krabička od krému. Mělo to zelenkavý kovový lesk. Chtěla jsem si udělat ještě pár snímků a šla jsem na terasu, ale bohužel už tam nic nebylo.

Je tu letecký koridor a jedno letadlo asi směr Praha letělo, tak třeba to někdo viděl. Bohužel snímky nejsou moc kvalitní, jelikož nemám profi foťák, ani stativ, a při zvětšení se mi třepala ruka.

Každopádně to byl zvláštní zážitek a byla bych ráda, pokud to ještě někdo viděl, aby se ozval a dal o sobě vědět.

[hr]

Pokud jste také viděli kdekoliv tento objekt nebo jste byli svědky jinému pozorování ETV, pak nás prosím kontaktujte:

Pozorování neznámého objektu (CE1)Blízké setkání s ET (CE3)CE5 ProtokolŽivý senAstrální cestování/lucidní sněníOsobní intenzivní spirituální zážitek, který mne posunul dálJiné (popište ve svém příběhu)

S odesláním souhlasíte s tím, že váš příběh může být zveřejněn a to včetně určení místa události a vašeho jména a iniciálu vašeho příjmení. Telefon a email zachováme v tajnosti, kromě případu, kdy jej sami neuvedete do textu.

Podobné články

Napsat komentář