Lidé jsou na Marsu už od sedmdesátých let

423943x 29. 01. 2017 1 čtenář

Lidé cestují na Mars už desetiletí, říká whistleblower tajného kosmického programu.

Překvapivě hodně bývalých zaměstnanců NASA a vojenských důstojníků se přihlásilo se svědectvím o existenci Tajného Kosmického Programu (Secret Space Program) a o technologiích, které předbíhají vše, co dnešní společnost zná.

Slova senátora Daniela K. Inouye: „Existuje stínová vláda s vlastním letectvem, vlastním námořnictvem, vlastním financováním a schopností uskutečňovat své vlastní ideje národního zájmu stranou vší kontroly, rozpočtu a stranou práva samotného“.

Mars je místem čislo 1 ve Sluneční soustavě, kam opravdu chceme jít.

Nedávno, během výročního mezinárodního astronautického kongresu v Guadalajara Mexiko, ředitel Tesla Motors a Space X pan Elon Musk oznámil, že nejenom že se lidé v blízké budoucnosti chystají cestovat na Mars, ale že plánujeme založit kolonii na povrchu rudé planety, kde budou žít lidé.

Avšak podle Coreye Goodea, whistleblowera tajného kosmického programu toto není nic nového.  Ten vydal prohlášení podrobně popisující lidskou aktivitu na Marsu a říká, že lidstvo je na povrchu rudé planety už velmi, velmi dlouho.

Kupodivu není první ani jediný, kdo tohle říká. Mnoho lidí prohlásilo, že tato prohlášení nejsou nová, a že existují dokumenty (např. na WikiLeaks), které prokazují spolupráci lidí a mimozemšťanů už po nějaký čas.

Corey Goode v prohlášení říká: Mars byl poprvé navštíven Němci v 30. letech minulého století, potom během sedmdesátých let. Americký kosmický program aktivně zkoumal Mars a další planety pro založení základen.

V osmdesátých letech v rámci amerického tajného kosmického programu vznikl projekt Sluneční Správce (Solar Warden). Pod tímto projektem probíhal obrovský rozvoj a kolonizace na Marsu i na jiných planetách. Corey Goode pokračuje: „Základny na Marsu se budovaly pod povrchem.“.

Ale nezní to bláznivě? Dobrá, není první, kdo s tím přišel a když budeme pokračovat a podíváme se na výrok senátora Daniela K. Inouye, uvědomíme si,  jak vážná to je věc. „Existuje stínová vláda s vlastním letectvem, vlastním námořnictvem, vlastním financováním a schopností uskutečňovat své vlastní ideje národního zájmu stranou vší kontroly, rozpočtu a stranou práva samotného“.

Je úsměvné, že podle několika prohlášení, má lidstvo technologii pro vesmírné cestování k dispozici už dlouhou dobu. „Během doby mého zastávání funkce v námořnictvu jsme objevili, že Němci vynalézali vesmírnou technologii od počátku 20. století.“, prohlásil William Tompkins, který pracoval pro jednoho ze subdodavatelů NASA. Toto Tompkinsovo prohlášení potvrzují poznámky učiněné Coreyem Goodem, které však byly mnohými považovány za absurdní a směšné.

Podle Tompkinse existují tři odtajněné dokumenty, které zobrazují německou technologii pro cestování do vesmíru. Tompkins prohlašuje, že pracoval v extrémně utajeném centru, které vytvářelo zbraně pro vesmírné jednotky-společnosti (aerospace companies). A stejně jako Goode, také bývalý zaměstnanec NASA prohlašuje, že už před více jak 20 lety probíhaly tajné lidské mise na Mars.

V interview Coast-to-Coast AM,  žena jménem Jackie promluvila o lidech na Marsu, o něčem, co bylo diskutováno mezi dalšími údajnými pracovníky NASA už po celé roky. …. „Že byli viděni dva muži ve vesmírných oblecích, ale ne v těch neforemných, které jsou normálně používány, ale tyhle vypadaly jako ochranné. Překročili horizont a šli k Viking Exploreru (vozítko na Marsu)….“ Jackie popsala scénu, kterou viděli všichni zaměstnanci řídícího střediska, které mělo na starosti dohled nad sondou. Viděli to tedy desítky svědků, ale nikdo nebyl překvapen.

A ještě další příspěvek k výše uvedeným je od bývalého mariňáka, který dokonce pracoval na Marsu. Penzionovaný důstojník, nyní známý jako Kapitán Kaye (pseudonym) říká, že na Marsu v minulosti pracovali nejenom lidé a že jsme vybudovali tajný kosmický program a flotilu, která operuje ve vesmíru.

Podle bývalého mariňáka sloužil na Marsu roky a jeho úkolem bylo chránit pět lidských kolonií před domorodými životními formami Marsu. Podle Kapitána Kaye nejen že strávil roky na Marsu, ale že také 3 roky sloužil na palubě obří vesmírné lodi.

Přečteme-li výše uvedená prohlášení a porovnáme-li je s tím, co prohlásil senátor Daniel K. Inouye, opravdu se pak zamyslíme, jestli je toto vše možné. Nedávno publikovaná zpráva nám říká víc o tomto tajném programu na Marsu.

Richardson, Texas, 13. Října 2016: V úterý 11. října, Prezident Obama oznámil Americkým občanům (přes CNN Opinion Editorial), že: „Amerika má jasný cíl, poslat lidskou posádku na Mars do roku 2030…uděláme, co je možné a před kýmkoli jiným“. Problémem je, že na TV Gaia ve videu z listopadu 2015 whistleblower Corey Goode z amerického tajného kosmického programu (Secret Space Program) řekl: „Lidé už jsou na Marsu a ten je kolonizován.“

V prosinci 1986 byl Goode přijat do Projektu Sluneční strážce (Solar Warden) v programu „Všeobecně Uznávaný Speciální Přístupový program pod hlavičkou Spojených Národů (UNSAP – UN-Acknoledged Special Acces Programs). Byl přidělen na výzkumnou kosmickou loď určenou ke studiu sluneční soustavy – od prosince 1986 do prosince 2007″.

Prezident Obama a americká vláda se tedy připojili na seznam vizionářů ze soukromého sektoru, kde jsou již takoví, jako je šéf Boeingu Dennis Muilenburg a Elon Musk (SpaceX), jenž soutěží, kdo první udělá historický průlom do vesmíru. D.Muilenburg podle Bloomberg Technology řekl 4.října 2016: „Je to moje společnost, která pošle první lidskou posádku na Mars a ne Musk. Jsem přesvědčen, že první člověk, který otiskne svou stopu na povrch Marsu, přiletí na palubě rakety Boeing.“

Překvapivé prohlášení učinila také vnučka prezidenta Eisenhowera: Byla přijata na misi, která poletí na Mars a následně zjistila, že se tam buduje kolonie už po desítky let.

Andrew Basiago tvrdí, že byl již od dětství (přibližně 6 let) vtažen svým otcem do přísně tajného projektu DARPA s krycím názvem Projekt Pegasus. Cílem projektu byla teleportace napříč Zemí a následně i napříč Sluneční soustavou. Děti byly do projektu vtaženy záměrně, aby jejich psychika lépe snášela skokové změny v časoprostoru, které byly pro dospělé nezkušené lidi hůře stravitelné. Basiago se pak v pozdějším věku zúčastnil intenzivního výcviku pro pobyt na Marsu. Uvedl, že byl následně na Mars opakovaně teleportován. Jako zajímavost uvedl, že jedním ze školitelů byl i Buzz Aldrin (člen posádky Apollo 11). Buzz Aldrin se nikdy netajil tím, že má velký zájem o Mars, a že by se tam chtěl podívat.

Henry Deacon v několika rozhovorech uvedl, že cestoval na Mars za pomocí teleportu a že tajné vesmírné programy skutečně existují.

Počítačový hacker Hary McKinnon, uvedl, že se mu podařilo stáhnout dokumenty, které dokazují, že USA má vesmírné bitevní lodě.

Na Marsu je život?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Podobné články

4 komentářů k "Lidé jsou na Marsu už od sedmdesátých let"

 • Narcis napsal:

  nu píše se o tom mnohé. Nepochybuji že většina jsou fantazie a přání autorů získat tu chvilku mediální pozornosti. Nicméně je pozoruhodné jak po cestě na Měsíc začaly kosmické programy rychle skomírat. Jednak se ověřilo že raketová technologie je na delší cesty než za hranice planety šíleně slabá. Možná to nevadí u automatů ale u lodí s lidskou posádkou je to v praxi nepoužitelné. Takže se buď čeká na vyvinutí nového pohonu i nových materiálů (podivně dlouhá doba) nebo se zdroje převedly tam kde už potajmu existují patřičné dopravní prostředky. A když vezmeme v úvahu Teslovo dědictví a kdy už se experimentovalo s em jevy a bez použití výpočetní techniky tak je stávající prezentovaný stav velmi podezřelý. Taktéž se do toho dá zahrnout i to co bylo v minulém článku o mimozemštanech kdy ani nejvyšší funkcionář DIA nemá oprávnění ptát se na projekty podřízených. Takže se dá vyvodit že existuje vnořená organizace která má netušené zdroje a prostředky. Stávající kosmický program je vlastně jen ve vegetativním stavu a ani nový letoun Orion tomu nějak výrazněji nepomůže, spíš jen taková dražší kamufláž pro veřejnost a povrchní vládní struktury. No a pak ty incidenty se ztrátou sond u Marsu kde to vypadalo na sestřelení – mz civilizaci by tyto primitivní stroje nestály ani za delší pohled natož aby se obtěžovali s likvidací. Ale kdyby tam seděla lidská posádka podle které se tam ty automaty octly v pro ně nevhodou dobu….

  • Sueneé napsal:

   současný karetový systém je kamufláž. Že se v tom točí velké peníze, tak to je vlastně dobře. Někde k těm milionům dolarů musí přijít. Připomíná mi to historku Ralpha Ring, který spolupracoval s žákem Nikoly Testly (jmenoval se Otis Carr) na vývoji létajícího talíře.

   Než se dostal k tomu projektu s Carrem, tak pracoval pro jednu vládní agenturu v oddělení, kde vymýšleli cokoliv co by se dalo použít jako antigravitace. Měl k dispozici silné elektromagnetické cívky, kterými se snažili zvednout věci do vzduchu. Jenže se to hrozně přehřívalo, takže cívky dříve nebo později shořely. Ring to komentoval slovy, že to bylo naprostý nesmysl – nefektivní řešení. Hodně se o to zajímal. Snažil se opravdu přijít na řešení. Jednou přes víkend se mu podařilo vytvořit doma v dílně vlastní řešení na akustické rezonanci. Pokus byl úspěšný a replikovatelný. Sepsal na to zprávu pro svého šéfa, kterým šel hned další týden. Když mu to předložil, šéf si to přečetl a pak mu vynadal, že tohle nemůže v žádném případě publikovat, protože to veškerý výzkum (tím myslel hlavně s tím finance) šly do koporu. Prostě ty desítky lidí v té firmě by byly bez práce, protože to Ringovo řešení příliš jednoduché a elegantní, na to aby se na něm daly točit miliony dolarů. Šéf složku zničil a Ringovi vynadal s tím, že pokud chce mít ještě práci v této firmě, ať dělá to, co se od něj chce a ne to, oč jej nikdo nežádal.

   Takže úvahy o tom, že kdyby měly lepší techniku, tak nestaví rakety, je úplně zcestná…. Vůbec práce Ralpha Ringa stojí za to vidět. Viz. link výše.

   • Standa Standa napsal:

    Několik poznámek:

    – Platí v našem světě, tak, jak jej chápete, zákon zachování hybnosti?

    – Dostat věc do vzduchu je něco trochu jiného, než pohybovat věcí ve vzduchprázdnu. Ve vzduchoprázdnu je akustika nanic (pokud tedy nenevěříte hollywoodským scifi filmům, kde lodě ve vzduchoprázdnu hučí jak Niagára. ;-) )

    – věci, které fungují v nějakém měřítku, nemusí fungovat v jiném měřítku

    – dovedete si představit obecné rozšíření strojů na akustickém principu? Není řevu kolem dost už teď?

 • Tino napsal:

  Tvrdenia v tom článku sú nie jasne lebo ak by USA malo takú kozmickú techniku tak by zbytočné nedali do vývoja miliardy dolarov do novej nosnej rakety a modulu Orion .Iste  ako bolo povedané vo videu
  The silent revolution of truth – (české titulky)sa tajne   stávajú stroje podľa tých nemeckých planou ktoré rôzne krajiny dostali po vojne do rúk ale ich schopnosť je obmedzená len na letí v pozemkom priestore a ni výkon pohonu nie je a ni zdaleka silný aby tie to letí do vesmíru mohli robiť .Je jasne že USA nie máju žiadne vesmírne lode takých typov ktoré by im umožnili letí viac ako na obežnú dráhu Zeme a to tie š len za použitia rakiet ako ich vidieť Nasa .Ked sa pozrieme na pozemskú techniku a výskum tak sa nič nikde za posledne desiatky  rokov  nie posunul vývoj pohonných systémoch pre vesmírne letí a ni o centimeter pre to že pozemská veda a technika je cele dekády vo vývoji po zadu ved len fyzika ktorá je potrebná na vývoj nových motorov ktoré by boli schopne rýchlosti svetla potrebuje  vývoj tu na Zemi ešte dobre 200 rokov cca aj to je len zbežní odhad .Tak že je jasne že Mars ako taký ešte nepoznal žiadny pozemský človek len je ho sondy .Ved len vývoj hyper pohonu bude trvať cele 800 rokov kým bude na Zemi známi a nie to ešte bežne svetelne emisne motory .

Napsat komentář