Mars: Americký generálmajor prozrazuje, co je pod povrchem

8498x 08. 01. 2016 1 čtenář

Generál Stubblebine je generálmajor Spojených států v důchodu. Byl také velitelem armády spojených států a tajné služby, a jedním z významných vojáků tajné rozvědky. Pod sebou měl 16000 vojáků.

Byl jedním z hlavních účastníků projektu Stargate, což byl projekt dálkového pozorování. Dálkové pozorování může být popsáno několika způsoby. Je to v podstatě schopnost jedince popsat geografickou lokalitu vzdálenou až několik stovek tisíc kilometru od své aktuální polohy.

Výsledky tohoto projektu byly uveřejněny v časopise Journal of Scientific Exploration. V tomto experimentu popisovali lidé předměty, které nebyly v jejich bezprostřední blízkosti.

Zde je uvedeno, co prohlašuje generál Stubblebine k Marsu, možná díky informacím od rozvědky z programu Dálkového pozorování?

Richard Dolan

Richard Dolan

„Na povrchu Marsu jsou objekty. Povím vám, že pod povrchem Marsu jsou objekty, které nemohly být zaznamenány kamerami, které byly na Marsu v roce 1976. Také vám povím, že na povrchu Marsu a pod povrchem Marsu jsou stroje, na které se můžete podívat, zjistit detaily, je vidět, čím jsou, kde jsou, kým jsou a další detaily o nich.” (Dolan, Richard. UFOs And The National Security State: New York: Richard Dolan Press)

Přemýšlejte o tom chvíli. Je to skutečně tak nepravděpodobné? S tím, kolik v poslední době máme odhalení o UFO/mimozemském fenoménu je skutečně těžké přijít na kloub tomu, co je skutečně na Měsíci a na Marsu.

Jedná se skutečně o důkazy „struktur“ starověkých civilizací na Marsu?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Podobné články

Napsat komentář