Mars: Průzkumné vozítko Curiosity vyfotilo gotické zříceniny

8547x 07. 03. 2018 1 čtenář

Toto vozítko vyslala na Mars NASA. Pozemská loď úspěšně přistála na Marsu v oblasti známé jako kráter Gale, dne 6. srpna 2012. Hlavními vědeckými cíli programu ‚Mars Exploration Program‘ je zjistit, zda měl Mars někdy podmínky vhodné pro život, stejně jako roli vody, a studovat klima a geologii Marsu.

Rover Curiosity posílá fotografie zpět na Zemi, které lze prohlížet na webových stránkách NASA. Na první pohled se zdá, že tyto obrazy ukazují prašnou, mrtvou krajinu, plnou skal a sutin. Nicméně pokud obrazy zvětšíte a pečlivě se podíváte, můžete uvidět, že povrch Marsu je doslova posetý ruinami starověké pokročilé civilizace, která ukončila svůj pobyt na planetě. Překvapivým faktem je, že jsme asi byli všichni ochotni věřit, že Marťané pravděpodobně vypadali velmi podobně jako lidé. Jak to můžeme vědět? Vzhledem k tomu, že povrch Marsu je pokryt kusy rozbitých soch, skulptur, strojů, šperků a dalších kovových předmětů.

Obrázky uvedené níže zobrazují úseky, které jsem ořízl z původních snímků NASA, které ukazují, že Marťané měli zájem o gotickou architekturu. Zobrazují řezbářské práce a artefakty, které jsou velmi podobné těm, které se nacházejí na Zemi v gotických kostelech a katedrálech. Zdá se, že nějaká katastrofická událost, jako je např. obrovská záplava, zničila celou civilizaci a zříceniny, které lze nyní vidět, jsou rozptýleny po celé marťanské krajině.

V cílech programu Mars Exploration se říká, že vozítko Curiozity bylo zasláno na Mars, aby zjistilo, zda Mars mohl být někdy obydlen. Důkazy, jako sochy, obrobené kovové předměty a rozbité části architektury, ležící v troskách na povrchu ukazují, že na Marsu kdysi inteligentní život existoval. Takže otázka je, proč NASA nezkoumá tyto objekty? Proč se soustředí na mletí kousků hornin na prach, když jsou zřetelně poznat rozbité části soch s podobnostmi, jako jsou lidské tváře a zvířecí sochy, jen tak ležící, které čekají na to, abychom je odhalili? Proč NASA vodí Curiosity kolem těchto objektů, aniž by je zkoumala? Nevidí to, co tam leží, nebo to vidí a prostě ignoruje a doufá, že to nikdo jiný neuvidí?

Tyto obrázky mění vše, co víme o vývoji lidí a zvířat. Zde je důkaz, že zvířata podobná těm na Zemi a inteligentní život podobný lidem, kdysi na Marsu existoval, a NASA to zcela ignoruje. Proč? To by mělo být zveřejněno na každém zpravodajském kanálu na světě. To je prostě největší objev v dějinách lidstva, a NASA o tom nic neříká. Nepotřebují tam hledat mikroby. Život kdysi na Marsu existoval v hojnosti, a důkazy jsou na fotografiích NASA z vozítka Curiosity v kráteru Gale.

Na fotografii výše jsou důležité zajímavosti zvýrazněny zelenou a sépiovou barvou. Na pravé straně můžete jasně vidět zvířecí hlavu chrliče, vytesanou do kamene. Nad tím, zvýrazněno v sépii, můžete vidět po jeho straně plochý kámen, který je vyřezán do symetrického tvaru, podobného náhrobku. Také má na sobě něco vytesané. Další část tohoto kamene leží těsně před chrličem, který se oddělil od pravého horního rohu kamene. Vlevo můžete také vidět něco, co se zdá být jako ruka, která se odlomila ze sochy. Vlevo od „náhrobku“ můžete vidět něco, co vypadá jako malá zvířecí postava. V levém horním rohu se nachází objekt, který se podobá štítu nebo odznaku, který byl na vrcholu sochy.

Srdečně vás zveme na dnešní živé online vysílání, kde se společně (alespoň virtuálně) projdeme po povrchu Marsu a podíváme se na nejzajímavější nálezy, které koulí světem internetu. Během 2-3 hodinového povídání se podíváme na:

* Kontroverze z falšováním záběrů na Devon Island
* historie Marsu podle archivů CIA
* John Brandenburg: atomová válka
* důkaz o přítomnosti mikrobů
* tváře na Marsu
* pyramidy * „vodní“ plochy * stromy * zbytky staveb, opevnění
* kosterní pozůstatky * vraky UFO * technici opravující rovery
* cestování na Mars

Online vysílání začíná dnes, tj. 7.3.2018 od 20.hodin na našem YT kanálu:

Podobné články

Napsat komentář