Mars: tři ohromné umělé věže v korelaci s Orionovým pásem

1218317x 08. 01. 2017 1 čtenář

Konstrukce připomínající elektrická vedení rozmístěné podle stejného vzoru jako pyramidy v Gíze.

Snímky zachycené vesmírnou sondou Mars Global Surveyor (MIGS) odhalují cosi vypadajícího jako ohromné věže, rozmístěné na Marsu ve stejném vzájemném rozestupu jedna od druhé a symetricky vyrovnané.

Tyto ohromné útvary byly objeveny v oblasti Marsu zvané Terra Meridiani ležící těsně u rovníku na jeho jižní straně, kde to vypadá, že povrchový materiál podléhá neustálému procesu odnášení. Ty věže vypadají, jako by byly plánovitě rozmístěny podle stejného vzoru jako proslulé pyramidy v egyptské Gíze. Na to, že toto rozmístění je nejspíše záměrné, poukázal Robert Bauval ve své Orion correlation theory.

The Daily Sheeple hlásí:

Vypadá to jako tři věže umístěné ve stejných vzájemných rozestupech podle stejného vzoru jako pyramidy v Gíze nebo jako je pás souhvězdí Oriona.

Tady je původní video od uživatele YouTube Mundodesconocido, které toto zjištění komentuje.

Při zkoumání určitých snímků z Marsu jsme nedávno objevili řadu ohromných věží ležících v oblasti Marsu Terra Meridiani. Kvůli jejich osobitým rysům věříme, že jsou umělého původu. Na následujícím videu vám ukážeme všechny ohromující informace, důkazy stejně jako animované 3D modely, které vám umožní korektně zhodnotit ty informace, které předkládáme.

A tady jsou další výstižnější konkrétní obrázky z Mars Global Surveyor od NASA: MOC (Mars Orbiter Camera).

Dost připomínají něco známého s čím se můžeme setkat nejen v Egyptě (Gíza), ale i třeba v Mexiku (Teotihuacan) a dalších místech na Zemi.

Nějaké nápady? Nevypadá to příliš přirozeně…! Zřejmě to určitě nebude poprvé, co se na Marsu našly divné věci.

Mars: nalezený předmět

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Podobné články

12 komentářů k "Mars: tři ohromné umělé věže v korelaci s Orionovým pásem"

 • Sueneé napsal:

  ad Standův komentář ohledně NASA. Napadá mne následující:

  Pokud vím, že jsou jisté věci nevyhnutelné (jsou pravdivé), ale na tolik (z mého pohledu) šokující, pak únikovou strategií je dané informace zveřejnit a nebo nechat unikat s tím, že současně postarám o silnou dezinformační kampaň, která mj. zahrnuje cenzuru obsahu.

  Jinými slovy – to že NASA cenzuruje informace je fakt. Že do toho jsou uvolňovány relevantní informace je zjevně též fakt. Že se ty informace objevují už i na oficiálních stránkách NASA, která se ke kontroverznímu obsahu nevyjadřuje.

  • Standa Standa napsal:

   Pokud to opravdu  posuzujete jen tak, jak je to z Vašeho pohledu, tak hrozí, že zůstanete hjen v bublině toho svého pohledu a odmítnete fakta, která by jej narušila a naopak jako vakta přijmete i nesinformace, jež ten pohled podporují.

   Neměl byste nějaký návrh jak odlišit, co z informací je fakt a co desinformace?

   • Sueneé napsal:

    Dívám se na to perspektivou: NASA hraje dvojí hru. Pokud ví, že dříve nebo později bude muset s pravdou ven, pak jí ředí ve zmatku dezinformačních nesmyslů a přilévá olej do ohně skeptiků, aby ještě chvíli hořel.

    Podívej se na fotografie z dílny NASA za poslední rok. Kolik z nich bylo označeno za kontroverzní? Tedy takové, jejichž výklad připouští i fakt, že na fotce je cosi ukryto, co bylo(?) nedbale vyřetušováno. Možné příčiny:

    1. Optický klam (jaká je statistická pravděpodobnost s ohledem na vzrůstající počet pozorování?)
    2. Retušování a záměrné pozměňování obrazů. Pozměňováním je myšleno použití různých filtrů, které mění kvalitu rozlišení obrazu.
    3. Úmyslné vkládání obsahu, který není reálný. (Nevnímám jako pravděpodobné.)

    A pak tu máš whistleblowers – přímé svědky, kteří pracovali pro NASA a nebo nějakou servisní organizaci v záštitou NASA. Ti svědčí, že byli přítomní tomu, kdy jejich kolegové na pokyn nadřízených retušovali fotografie ze Země/Měsíce/Marsu, aby odstranili kontroverzní stavby/talíře/fyzikální anomálie/hvězdy... nebo přímo lidi, kteří mají v držení fotografie z produkce NASA v necenzurované verzi. Viz. např. Ken Johnston a Měsíc.

    OK, skeptik může namítnout, že nelze ověřit, že tito svědci nejsou tzv. dvojití agenti nebo jen nastrčené figurky nebo že předložené fotografie od přímých svědků jsou zfalšované, aby se proslavili. (Oblíbený argument bludnobalvanářů a spol.)

    Osobně mi z toho vychází, že NASA lže z principu. Musí už ze setrvačnosti, aby si zachovala svoji pověst a uchránila tak svět před totálním chaosem z faktu, že nejsme středem vesmíru (ideologicky nikoliv astronomicky). Alespoň tak to bylo nalajnováno ve 40. letech, kdy se americké (a nejen US) tajné služby bály toho, že zveřejnění informací o existenci jiné civilizace mimo té naší, by celu Zemi uvrhlo do chaosu.

    • Standa Standa napsal:

     ad „Podívej se na fotografie z dílny NASA za poslední rok. Kolik z nich bylo označeno za kontroverzní?

     To je velice zajímavá otázka. Vy víte kolik to bylo? Já to nevím.

     Mohl bych jen zkusit odhadnout počet fotek, které loni  NASA a její spolupracující instituce zveřejnily: budou to řádově desetitisíce (odhadem kolem deseti tisíc  za rok například jen z vozítka Curriosity).

     ad „Tedy takové, jejichž výklad připouští i fakt, že na fotce je cosi ukryto, co bylo(?) nedbale vyřetušováno.“

     Tento výklad připouští jakákoliv fotka od kohokoliv. Takže máte na mysli úplně všechny fotky které kdokoliv kdykoliv udělal?

     Zbytek toho, co píšete, je podle mne do sebe zacyklený pohled bubliny, již jsem popsal dříve.

    • Tino napsal:

     Je predsa jasne že NASA bude a ma robiť to čo jej zrejme prikazujú nie aké smernice ktoré zrejme nie sú plne známe všetkým čo tam pracujú stačí že vedenie o ných vie čo ako máju robiť ak sa objavia fotky z misii ktoré sú veľmi do oči .To by ma a ni nie prekvapilo keby tam nie boli aj ludia z tajnej služby ktorý tie to fotky cenzurujú ale to je len moja do mienka .USACI sa radi obrnia že všetko čo je a ohrozuje národnú bezpečnosť podlieha utajenú tak to spôsobom sa vedia obrniť aby informácie sa nie dostali  von . .Je to jasna politika utajovania ktorá už beží hodnú dobu .No ale ako už vieme časom sa pravda aj tak dostane von len zavisí na tom ako sa lúdia k tomu postavia .Dnes ešte hodne lúdi nechce prijať fakt že nie sme vo vesmíre sami a tak to samo o sebe značí ich nie záujem o tu to vážnu vec .Preto že dnešné vlády nie sú znalé pravdy o historii a mimozemskom živote aby viedli a poučili lud o pravde tým by sa otázka paniky a chaosu ako ste tu písal vyriešila a do povedomia lúdi by konečne stúpilo poznanie pravdy a nik by už nie mohol povedať že sme sami .Preto je to tak ako to je na Zemi teraz a tu nevedomosť dáva šancu takým živlom ktoré robia podvratnú činnosť a hatia aby sa pravda dostala von .A takým to spôsobom že tu vládne nevedomosť o pravde rôzne živly sa vedia dobre na tom priživiť a to rôzni channelery a pseudo kontaktne osoby ktoré píšu svoje knihy a v ných tvrdia že máju kontakty mimoz.lúdmi a dobre na tom zarábajú .Preto je aj taký hodný zmätok tu na Zemi preto že tu chyba to pravdivé poučenie ktoré by sa lúdom dostalo .

 • Tino napsal:

  No ak by to cca boli práve objekty a nie je ich tam len tri ale viac cca najmenej 6 alebo až 8 no i na tom videu ten Spanel porovnal obe formácie a pre kryl ich na seba a porovnal a dokonale sa zhodovali tak že nie čo na tom bude .No i Mars ako taký iste bol pred 75 000 rokmi života schopným svetom ako aj ta zničená planéta Malona tak že ak by tam boli nie aké stavby a artefakty tak za to obdobie cca 75 000 rokov sa na ných zub času poriadne podpísal .Kto kolonizoval tie to dva svety boli to ludia z oblastí Síria a Lýry a Vegi .

 • Martin Horus Martin Horus napsal:

  Čekal bych z druhé strany nějakou odezvu, ale stále nic…takže mlčení znamená souhlas ? nebo vám spadla údivem čelist :-)

  Zde:  od Nasáků původní foto, divím se dle tradice že nejsou ty anomálie vyretušovány že by Vesmír zkoušel vaší pozornost hmmm…..

   

  • Standa Standa napsal:

   První otázkou pro pochybovače o informacích z NASA by mělo být, proč vby vlastně měly ty obrázky ukazovat něco reálného. Pokud NASA všude lže, tak i tyhle fotky jsou jen vymyšlené, takže na Marsu ve skutečnosti nic takového není.

   Teprve když naopak budeme předpokládat, že NASA zveřejňuje fotky z reality, můžeme se věnovat jejich rozboru.

   Otázkou pak je, proč si autoři těch videí myslí, že to musí být věže a proč si myslí, že musejí být nějak obrovské. Mně vychází, že mohou mít přibližně 30 metrů. (pokud vyjdeme z předpokladu, že fotky jsou pravé, tak je to foceno kolem třetí odpoledne marsovského času, kdy by měl být stín stejně dlouhý, jako je objekt vysoký, pixel na obrázku má mít kolem 4-5 metrů)

   Stín je široký – to nevypadá na štíhlé věže.

   Osobně bych to vyděl na vystupující odlomené trojúhelnékové skalky.

   Navíc – na rozdíl o d pyramid –  jsou ty útvary skoro (ale ne přesně) v přímce za sebou a skoro (ale ne přesně) stejně vzdálené.

    

    

Napsat komentář