Mars: Whistleblower odhaluje více o své tajné vojenské službě

87580x 01. 08. 2017 1 čtenář

Randy Cramer (vystupující pod přezdívkou “Captain Kaye”), který tvrdí, že strávil 17 let na Marsu a tři roky sloužil v tajné vesmírné flotile, nedávno vydal svůj první informační zpravodaj. Odpovídá zde na otázky široké veřejnosti, které mu byly zaslány e-mailem nebo přes Facebook. Pro všechny, koho Randyho svědectví zaujalo, je tento zpravodaj plný fascinujících podrobností v oblastech, které byly v jeho dřívějších rozhovorech a článcích probírány jen obecně. V tomto článku bych rád shrnul nejdůležitější informace z tohoto zpravodaje a jejich význam.

Úplně nejdůležitější informací ve zpravodaji dle mého názoru je, že Randy stále plní rozkazy svých vojenských nadřízených – brigádního generála a plukovníka sloužících v tajné větvi Námořního sboru USA zvané „zvláštní sekce“ (USMC s.s.). To jsme se dozvěděli už v mém posledním rozhovoru s Randym přes Skype. Ve svém zpravodaji Randy doplňuje: “Plukovník Jamieson mě spojil s mužem, který se mi představil jako brigádní generál Smythe. Generál Smythe mi poměrně dlouze povídal o “bezduchých čůrácích” (jeho slova) ve “výboru”, kterému se musí zodpovídat a o vážných neshodách příslušníků USMC s.s. s tímto výborem. Aniž bych se musel jakkoliv vyptávat, chápal jsem jeho postoj. Když mi osobně dával pokyn, abych vyšel se svým svědectvím na veřejnost (cituji: “Dávám Ti rozkaz, abys veřejně řekl všechno, co víš…”), zeptal jsem se: „Všechno?“ a on řekl: “VŠECHNO!” a bylo rozhodnuto. Když jsem se takto dozvěděl, že mí nadřízení stojí za mnou a že neexistují žádná omezení toho, co mám zveřejnit, věděl jsem, že je to celé skutečné – a že i on říká pravdu. Nikdo – ani nepřítel – by nechtěl, abych vyšel s pravdou na světlo, ani by mi nic takového nepřikázal. Dokonce řekl, že mohu zveřejnit jeho jméno (což jsem právě udělal), aby se lidé, kterých se to týká dozvěděli, že jednám dle jeho rozkazů – a jen jeho rozkazů… a kdyby se jim to nelíbilo, aby se obrátili na něj, nebo na CMC.”

Během rozhovorů Randy hovořil i o tom, že techniky ovládání mysli, kterým byl vystaven on a další mariňáci, nebyly traumatizující, jak je běžné u jiných utajených programů. Ve zpravodaji Randy podrobněji rozebírá dva různé typy ovládání mysli používané tajnými vojenskými službami:

“Techniky, kterými naprogramovali mě, mi byly popsány jako “po srsti”, zatímco většina programů jde “proti srsti”. Programování “proti srsti” slouží k vytváření supervojáků, kteří jsou schopni zabít kohokoli, kdykoli a kdekoli – a protože člověk není zvíře, většina z nás takových prostě není, přirozeně se brání – a hlavní funkcí ovládání mysli pak je zlomit toto nutkání k obraně. Nejsou tak vytvářeni ti nejlepší možní supervojáci, ale ti nejposlušnější. Programování “po srsti” se nesnaží vytvořit člověka, který zabíjí na příkaz, ale spíše člověka s hluboce zakořeněným instinktem chránit svůj národ a své území, pokud je ohroženo. Takový voják, pokud mu dokážete hrozbu věrohodně vysvětlit, využije všechnu svou sílu a všechny své schopnosti, aby zničil kohokoliv, kdo ohrožuje ty, které je geneticky předurčen chránit.”

Randy komentuje i rozdělení tajných vesmírných programů na rozškatulkované, dílčí projekty a moc, kterou si uzurpovali vedoucí těchto projektů. To je docela v souladu s tím, co jiní whistlebloweři odhalili o tajných programech, které se stále častěji chovají jako bandité:

“Dříve byla tajných programů zabývajících se otázkami ET, exobiologie a technologie jen hrstka a jejich úsilí bylo celkem soudržné. Teď je tajných programů mnohem víc a většinou se ani nesnaží o spolupráci. Místo spolupráce nastolili konflikt ve feudálním stylu, kdy každý vedoucí “hluboce utajeného” programu, který má jen špetku moci, odmítá sdílet informace, pokouší se získávat a krást informace všech ostatních – a zároveň se snaží udržet své dceřinné projekty v utajení, aby nemohly být ukradeny. Vznikají a jsou porušovány spojenecké dohody. Všechny špičkové technologie jsou využívány ke špehování a okrádání jeden druhého v naději, že ten, kdo vyhraje “závody v otázkách hlubokého utajení” bude moci přepsat všechna pravidla a předělat svět k obrazu svému, protože prostě nebude NIKDO, kdo by ho zastavil, když všichni ostatní budou zničeni.”

Ve zpravodaji Randy také popisuje, že prvním překvapením na Marsu bylo nadechnout se atmosféry, která je dýchatelná. Ostatní whistlebloweři, kteří byli na Marsu to potvrzují a existuje mnoho fotografií pořízených Mars Rovery,  na kterých jsou vidět zvířata volně se pohybující v krajině Marsu. Randyho svědectví je dalším důkazem toho, že NASA lže, když tvrdí, že tamní atmosféra se skládá z 96 % CO2 s stopovými množstvími (0,15 %) kyslíku. Randyho popis zdejší vesmírné přestupní stanice zní, jako by tu byl podobný vzduch, jaký najdeme na mnoha menších letištích:

“Přistáli jsme na Aries Primus, velitelství MCC (“Mars Colony Corporation” neboli ““Korporátní kolonie na Marsu”) a MDF (“Mars Defense Force” neboli “Obrana Marsu”). K mému překvapení jsme sešli po lávce dolů přímo do marťanského vzduchu. Vzduch byl řídký a chladný, ale cítil jsem sluneční paprsky na své kůži. I když je slunce daleko, dokáže docela pálit, pokud jste na přímém slunečním světle. Po řadě jsme šli k personálu se skenery v rukou, kteří naskenovali naše přidělovací rozkazy a pak nás nasměrovali na kyvadlovou dopravu, která nás odvezla na naše pracovní stanice. Nastoupil jsem na malou kyvadlovou loď, která vypadala jako pořádně omlácená plechovka od limonády. Byla dlouhá a úzká a měla dvě řady sedadel podél bočních stěn. Vešlo by se tam asi 32 osob a dvoučlenná posádka. Jízda byla hlučná a nepohodlná. Když jsme zastavili, byli jsme v hlavním hangáru Forward Station Zebra: mém domově na dalších 17 let.”

Ohledně údajného přistání Neila Armstronga a Buzze Aldrina na měsíci Randy říká, že měsíční program NASA byl jen zastíracím manévrem a že mnohé překvapilo, když to Armstrong před svou smrtí nepřiznal. Jedním z možných důvodů je, že Armstrongovi bylo vyhrožováno vraždami jeho rodiny, pokud by pravdu před svou smrtí odhalil veřejnosti.

“… víme, že v padesátých letech byl tajný vesmírný program na Měsíci a v šedesátých letech na Marsu – ale jen málo lidí to vědělo. Pro ostatní neexistovalo nic jiného, než vesmírný program NASA. Několik astronautů z programu Merkur uvedlo, že si mysleli, že byli prostě „lančmít v plechovce“ a že skutečný vesmírný program musí být v hlubokém utajení. Mnozí z nás si mysleli, že Neil Armstrong to před svou smrtí dozná, ale vzal si to s sebou do hrobu.”

Randy také tvrdí, že prezident Eisenhower vytvořil “zvláštní sekci” Námořního sboru USA (USMC s.s.) v roce 1953 jako protiváhu skupiny MJ-12. To dává smysl vzhledem k dlouhodobému podezření Námořního sboru a Eisenhowera o rostoucí moci MJ-12, které vyvrcholilo v roce 1958 jeho hrozbou napadnout oblast 51/S4:

“Prezident Eisenhower (Ike) vytvořil USMC s.s. protože nedůvěřoval „těm chlapcům z MJ-12“ a chtěl vojenskou jednotku (disciplinovanou a zapřísáhlou, ne špionážní). Chtěl, aby byla složená z mariňáků, protože pro něj bylo důležité, aby šlo o lidi s co nejvyšší morální a etickou integritou. Proto (než vytvořili vlastní akademii) nabrali nejlepší důstojníky z námořního sboru a mariňáky, kteří umí spolupracovat a jsou týmoví hráči – jednoduše buď všichni spolupracujeme, nebo všichni jdeme ke dnu. Kvůli tomu je velení námořnictva i mariňáků úplně jiné, než u armády nebo letectva, odkud má své kořeny to největší zlo. Vezměte hamižné dobyvatele (zasraný legionáře), smíchejte je s T2 eugeniky a máte globální noční můru, jakou si Nacisté nedokázali představit ani ve svých nejdivočejších snech.”

Randyův informační zpravodaj obsahuje i mnoho dalších fascinujících informací a stojí za to si ho přečíst.

Zatím nemáme přímé potvrzení Randyho svědectví, nicméně jiní whistlebloweři jako například Andy Basiago, J.D. potvrzují některé detaily, které odhalil o základnách na Marsu:

Po pečlivé analýze jsem dospěl k závěru, že svědectví kapitána Randyho Cramera je pravdivé. Jsem přesvědčen, že Randy nelže.”

Potřebujeme ale přímé potvrzení Randyho svědectví – a v tom mohou pomoci jeho nadřízení, pokud opravdu touží po odtajnění. Nicméně Randyho odhalení o Marsu a tajné vesmírné flotile je třeba brát v úvahu již teď, kdy neúprosně směřujeme ke světu, kde bude nakonec pravda o mimozemském životě odhalena, ale jiné aspekty utajení budou dále pokračovat v rámci banditských tajných programů.

Whistlebloweři z Marsu jsou

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Podobné články

8 komentářů k "Mars: Whistleblower odhaluje více o své tajné vojenské službě"

 • OKO OKO napsal:

  V roce 1964 byla provedena spektrální analýza světla odraženého od Marsu k Zemi a zjištěno (mimojiné), že hlavní složkou atmosféry Marsu je CO2 (H2O a O2 ve velmi malém množství). Atmosférický tlak při povrchu byl odhadnut na 1 až 4 kPa. Spektrální analýzu lze samozřejmě libovolně krát opakovat/ověřovat (což se i dělo).
  Celý publikovaný vědecký článek z roku 1964 je zde:
  http://articles.adsabs.harvard.edu//full/1964ApJ…139….1K/0000001.000.html
   
  Dnes víme, že ten atmosférický tlak na Marsu je dokonce ještě menší, než 1 kPa.
  No. Normální atmosférický tlak na Zemi je něco přes 100 kPa a chvilku dýchat možná ještě půjde při tlaku kolem 26 kPa, což na Zemi odpovídá nadmořské výšce okolo 10 000 m. Snažit se dýchat při tlaku 1 kPa, což na Zemi odpovídá nadmořské výšce cca 30 000 m, bych opravdu nechtěl, nemluvě o dalším nepříjemném průvodním jevu takto nízkého tlaku – vroucích tělních tekutinách :-) 
   
   
  U článku bohužel není anketa. Navrhuji přidat anketu:
  Whistlebloweři, kteří tvrdí a vzájemně si potvrzují, že na Marsu je pro člověka dýchatelná atmosféra a lze tam normálně pobývat jsou

  1. Pravdomluvní hrdinové odhalující na vlastní nebezpečí zatajované informace
   
  2. Vědomí lháři
   
  3. Nevědomí lháři, jejich „vzpomínky“ na přívětivou atmosféru Marsu jim byly záměrně uměle implantovány, aby celkově zdiskreditovaly jejich výpovědi a bylo zabráněno věrohodnému úniku informací

  • OKO OKO napsal:

   Ještě upřesnění. Měření proběhla dříve, článek byl publikován v lednu roku 1964.

   Odkaz na ten článek se zmršil, ale stačí vyhledat: AN ANALYSIS OF THE SPECTRUM OF MARS, 1964, THE ASTROPHYSICAL JOURNAL

    

  • Sueneé napsal:

   Problém se zprávami z 60. let bude v tom, že budou poplatné politické době. Stejně tak, jako celá anabáze kolem údajného přistání na Měsíci. Dávám o tom dohromady seriál. Je v tom spoustu lží a polopravd. Oficiální vesmírný program je prostě zastírací politický manévr pro utajení černých operací.

   Se spektrální analýzou bude potíž v tom, že ještě před dvaceti lety se lidem vtloukalo do hlavy, že Mars je rudý; že má červenou atmosféru. Dneska si můžeš ověřit na internetu, že je to ptákovina. Jsou i videa amatérských astronomů, která potvrzují, že Mars má (podobně jako Země) namodralou vrchní vrstvu atmosféry a rozhodně není rudý, jak se to snaží pořád lakovat NASA.

   Tu anketu jsem ti tam přidal. Zobecnil jsem jí, aby se dala použít v článku o Corey Goodeovi.

   Pro zajímavost uvádím jména lidí, kteří o sobě tvrdí, že byli fyzicky přítomní na Marsu:

   * Randy Craner
   * Corey Goode
   * Andy Basiago
   * Henry Deacon

   Do výčtu pak ještě můžeme vzdáleně připojit Ingo Swanna, který Mars navštívil pomocí dálkového nazírání (remote viewing)

   Zvláštním případem je pak Buzz Aldrin, o kterém Andy Basiago tvrdí, vedl výcvik nových rekrutů z řad tajným služeb pro přeskoky skrze teleport (hvězdnou bránu) na Mars. Buzz Aldrin je skutečně velkým fanouškem myšlenky, aby se lidé podívali na Mars a hlavně, aby se podívali, co je to zač na Phobosu.

   • Standa Standa napsal:

    Co se týče nacházení obrázků na internetu: Tam lze najít prakticky cokoliv.

    Není pak lepší se spolehnout na vlastní pozorování a výpočty, když nevěříte těm, které publikovali astronomové?

    Teleskop se dá zapůjčit nebo se dá domluvit na hvězdárně a pak stačí jen udělat fotky. Pokud je nebudete barevně upravovat, uvidíte, jakou barvu má Mars či Měsíc. Vliv pozemské atmosféry se dá odečíst tak, že vyfotíte 8 km vzdálený bílý předmět (nebo tabulku barev) a odečtete od fotek nebeských těles posun barev, který zjistíte u toho bílého předmětu.

    Sílu atmosféry Marsu můžete změřit pozorováním zákrytů hvězd.

     

   • OKO OKO napsal:

    Problém se spektrální analýzou je hlavně ten, že ji lze kdykoliv a kýmkoliv zopakovat. Nevím, jestli víš, jak to funguje. Kdyžtak mrkni sem: https://cs.wikipedia.org/wiki/Spektroskopie

    V tomto případě je prostě absurdní mluvit o falšování, protože to by nějací špatníci museli falšovat světlo odrážené Marsem před pozemskými observatořemi a sondami ve Vesmíru :-)

    ———————

    Andy Barsiago je myslím stejně důvěryhodný, jako tenhle „Captain Kaye“ :-) Jinak Buzz Aldrin je, pokud vím, velký fanda vesmírného výzkumu. A konkrétně k tomu „monolitu“ na Phobosu řekl něco ve smyslu: „pokud si nějaká parta magorů myslí, že to tam dali mimozemšťané, tak ať. Alespoň to podnítí veřejný zájem o vesmírný výzkum.“ – říkal to tuším v jednom díle Vetřelců na Měsíci.

     

    • Sueneé napsal:

     Nepochybuji, že to lze zopakovat. Jen jsem „skeptický“ k výsledkům. :D

     Kdybych si měl vybrat komu dát hlas, že říká alespoň částečně pravdu, pak nejspíše Henry Deacon. Fandí mu lidé jako Brian O’Leary a Bob Dean. HD je pro mne první, kdo přišel s tím, že pracoval na technologiích pro teleportaci – „jump room“ – na Mars.

     Buzz Aldrin také k tomu šutru řekl – najdeš na YT: „Bavil jsem se s jedním významným vědcem v oblasti geologie jiných planet a ten mi potvrdil, že jde o umělý objekt“. Byla to od něj hezká klička mezi řádky… :) V tom dokumentu od SyFy je fakt hodně vtipný. Z jeho reakcí lze dovodit, že on to ví – on to viděl – zažil, ale nesmí o tom mluvit ve stylu: „já jsem viděl, já to vím, já jsem se tím setkal – ET existuje…“ Tím jen zkratkovitě naznačuji, že blafuje… ;) Btw. ten tvůj citát od něj je ze stejného dokumentu jako ten můj.

     Už jsem na to narazil před pár týdny. Strhla se dost slušná roztržka mezi Billy Ryanem a Corey Goodem. BR nachytal CG ze si ohýbá svoje výpovědi k obrazu svému. Pokud jsem pochopil, tak Kerry Cassidy se od toho lehce distancovala, byť CG taky nemusí. Zajímavé povídání, které se nepřímo trefuje do řad právě lidí jako jeko Corey Goode, Andy Basiago, Bill Tompkins v podání Richarda Dolana a Bilyho Ryana.

     Hned v 00:15:30 RD komentuje v tom smyslu, že pokud někdo tvrdí, že je cestovatelem v čase (A.B.) nebo že byl najat do 20letého programu (C.G.), pak by bylo fér to něčím podložit – něco co lze ověřit.

     Bill Tompkings JE kontroverzní od A do Z. Mám jeho knížku, která se čte dost složitě, protože tam je skutečně obtížné se o něco opřít. Jenže narozdíl od ostatních jmenovaných, BT má dvě plus: jeho zaměstnavatel nepopírá, že pro něj pracoval, byť se nějak záhadně ztratila složka s pracovním zařazením. Ve stejném podniku pracoval jiný cip, který nezávisle na BT potvrdil, že pracovali na stejných projektech. A jména těch projektů jsou provázané s tím, co je k dispozici od S.Greera. Takže alespoň něco málo JE k dispozici. C.G. má jen fantastic story.

     Richard Dolan to komentuje dle mého gusta :) Je tu velké množství informací a dezinformací. Je to jedna ze strategií tajných služeb, jak rozmělnit fakta.

     • OKO OKO napsal:

      Jak mám chápat Tvé „Nepochybuji, že to lze zopakovat. Jen jsem „skeptický“ k výsledkům.“? Myslíš, že metoda určování výskytu prvků a molekul pomocí absorbčních/emisních čar a pásů ve spektru světla, které jimi prošlo, je špatně a dává chybné výsledky? Nebo že zveřejňované výsledky v případě Marsu jsou falšované a neodpovídají výsledkům provedených spektrálních analýz?

      Pokud jsi „skeptický“ ke metodě jako takové, tak její fungování si můžeš ověřit i sám doma (http://www.ped.muni.cz/wphy/nedved/cd1.htm).

      Pokud jsi „skeptický“ k vědci zveřejňovaným výsledkům a považuješ je za (v případě Marsu) zfalšované, tak mohu jen zopakovat, že mi to přijde absurdní vzhledem k možnosti si výsledky v podstatě kýmkoliv ověřit a zajímalo by mne, jak si tedy takové „spiknutí“ představuješ :-)

     • Standa Standa napsal:

      Obávám se, že diskuse o spektrálním rozboru nebo barvách ukazuje na diametrálně rozdílý přístup k získávání informací:

      Jeden přístup je:  pokud máme pochybnosti, vyzkoušejme si sami ty věci, které jdou vyzkoušet. Ostatní informace posuzujme podle toho, nakolik jsou vnitřně konzistentní a v souladu s praktickou (vyzkoušenou) zkušeností.

      Druhý přístup je: Pokud máme pochybnosti, prohledejme internet, a najděme někoho, kdo nám potvrdí náš původní názor. Prakticky to nezkoušejme.

       

Napsat komentář