Měsíc: Dr. John Brandenburg - viděl fotografie artefaktů mimozemšťanů

814351x 02. 01. 2016 1 čtenář

Jsem skeptický k mnoha věcem a to včetně myšlenky, že bychom měli bezmyšlenkovitě věřit vládě, protože ta ví všechno nejlépe. Je nejvyšší čas, abychom zaměřili pozornost na toto téma. Máme tu svědectví od těch nejdůvěryhodnějších svědků, kteří jsou na pozicích, jenž jim umožňují vidět a znát pravdu, takovou jaká je. Uvedl John Podesta, bývalý šéf administrativy Bílého domu za Billa Clintona a Baracka Obamy.

Dr. John Brandenburg, PhD. je plasmový fyzik. Jsou doktorandskou práci dělal na California at Lawrence Livermore National Lab v oblasti kontrolované plasmy pro fuzní pohon. Pracoval jako energetický, obranný a vesmírný výzkumník po mnoho let. V současné době je konzultantem pro Morningstar applied Physics LLC, a na částený úvazek instruktorem astronomie, fyziky, a matematiky na Madison College.

Je vynálezcem MET (Microwave Electro-Thermal) plazmatického pohonu využívající vody jako hnací sílu.

Brandenburg byl zapojen do mise Clementine (podrobné mapování Měsíce), která byla součástí společného projektu mezi BMDO (Organizace balistické protiraketové obrany) a NASA. Mise objevila vodu na Měsíčních pólech roce 1994. Brandenburg byl zástupcem vedoucího mise.

John Brandenburg: Cílem (Mise Clementine) bylo v podstatě zjistit, zda někdo staví na Měsíci nějaké základy o kterých my nevíme. Zda se ty základny rozšiřují?

Též se zmínil o tom, že po skončení mise byly snímky předány k analýze elitním analytikům z obrany s nevyšším stupněm utajení:

Oni v podstatě dělali svou práci. Nám bylo řečeno, abychom se s nimi nebavili…

Mise byla navržena tak, aby prozkoumala a zmapovala celý povrch Měsíce. Bylo to právě během Mise Clementine, kdy mapování lunárního povrchu přineslo více dohadů ohledně mimozemské přítomnosti na Měsíci.

Ze všech snímků, které jsem viděl z Měsíce, a které ukazují možné struktury, je nejpůsobivější obraz míle široké Recto-lineární struktury. Vypadalo neomylně uměle. To by být nemělo. Jako někdo, kdo je součástí vesmírné obranné komunity, když se podívám na jakoukoliv takovou strukturu na Měsíci, jsem velmi znepokojený, protože to není naše. Neexistuje způsob, jak bychom mohli postavit něco takového. To znamená, že někdo musel postavit někdo jiný.

Bradenburg byl a stále je velmi respektovaný akademik. Nicméně v roce 2012 se vystavil velmi silné kritice, když prezentoval názor, že existují důkazy o termojaderné válce na Marsu, ke které muselo dojít v dávné minulosti. Za toto prohlášení byl těžce kritizován, stejně jako stovky jiných důvěryhodných svědků a vědců, kteří začali otevřeně mluvit o mimozemské realitě (exopolitice).

Podobně jako Brandenburg jsou i jiní akademici vystaveni různým stigmatům, která berou pak odvahu psychicky méně zdatným kolegům, aby se i oni podělili o svá skutečná poznání. Z dlouhého seznamu několik citátů:

Inteligentní bytosti z jiných hvězdných systémů navětěvovali a stále navštěvují naši planetu Zemi. Prezentují se nám jako Návštěvníci, Ti druzí, Hvězdní lidí, ET, atd. Navštěvují naši Zemi i v současnosti; to není věc dohadu nebo nostalgického myšlení. – Theodor C. Loder III, PhD, emeritní profesor věd o Zemi, University of New Hampshire

Existuje i jiný způsob, ať už je to červí díry nebo deformování prostoru. Je to způsob, jak získávat energii, takže si ji můžete vytáhnout z vakua. A skutečnost, že se nám tady (ET) ukazují, je důkazem, že oni našli způsob, jak na to. – Jack Kasher, Ph.D, emeritní profesor fyziky, University of Nebraska.

Existuje množství důkazů, že jsme byli kontaktováni, a že jiné civilizace nás navštěvovali po velmi dlouhou dobu. Že jejich vzhled je z tradičního západního materialistického hlediska bizarní. Tito návštěvníci využívají technologie vědomí; používají toroidy; používají souběžně rotujících magnetických disků pro své pohonné systémy, které se zdají být společným jmenovatelem fenoménu UFO/ETV. – Dr. Brian O’Leary, bývalý NASA astronaut a fyzik a profesor na Princetonu.

Přistáli Američané na Měsíci?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Podobné články

8 komentářů k "Měsíc: Dr. John Brandenburg – viděl fotografie artefaktů mimozemšťanů"

Napsat komentář