«« »»

Měsíc: Jsou tam opravdu města?

Bývaly doby, kdy nikdo neočekával, že vesmírný soused Země může přivést do rozpaků vědce takovým množstvím tajemství. Mnozí z nich si představovali Měsíc jako neživou kamennou kouli pokrytou krátery, a na jeho povrchu se objevilo starobylé město s ohromnými tajemnými mechanismy a základnou UFO.

PROČ skrývají informace o Měsíci?

Před dlouhou dobu to ukázaly fotografie UFO pořízené astronauty lunární expedice. Fakta ukazují, že všechny lety na Měsíc Američanů byly pod plnou kontrolou mimozemšťanů. Co viděl první člověk na Měsíci? Připomeňme si slova Neila Armstronga, která zachytili američtí radioamatéři:

Armstrong: „Co je to? Co to sakra je? Chtěl bych znát pravdu, co je to?“

NASA: „Co se to děje? Stalo se něco?“

Armstrong: „Tady jsou velké objekty, pane! Obrovské! Ó můj bože! Tady jsou i ​​jiné vesmírné lodě! Stojí na druhé straně kráteru na Měsíci a pozorují nás!“

Mnohem později se objevili v tisku poměrně zajímavé příspěvky, ve kterých se říká, že Američanům na Měsíci dali jasně na srozuměnou, že místo je obsazeno a pozemšťané tam nemají co dělat. Údajně ze strany mimozemšťanů dokonce proběhly téměř nepřátelské akce.

Astronauti Cernan a Schmitt sledovali záhadnou explozi antény lunárního modulu. Jeden z nich hlásil velitelskému modulu na oběžné dráze: „Ano, ona explodovala. Něco letělo nad ní těsně předtím … to je prozatím vše …“

V této době vstoupil do hovoru druhý astronaut: „Pane! Myslím, že jsme byli zasaženi tím… tím… stačí se podívat na tu věc!“

avaaa

Po lunární expedici řekl Wernher von Braun:“Existují mimozemské síly, které jsou mnohem silnější, než jsme čekali. Více o tom nemohu mluvit.“

Zdá se, že obyvatelé Měsíce nepříliš vřele přivítali vyslance Země, doba programu „Apollo“ byla předčasně zkrácena a tři připravené lodě zůstaly nevyužity.

Zdá se, že setkání bylo tak chladné, že na Měsíc zapomněli na celá desetiletí jak USA, tak SSSR, jako kdyby na něm nebylo nic zajímavého.

Po známé panice ve Spojených státech, ke které došlo v říjnu 1938, že orgány této země neriskují traumatizování svých občanů informováním o existenci ufonů. Vždyť tehdy během rozhlasového vysílání románu H.G. Wellse Válka světů, tisíce lidí uvěřili, že Marťané napadli Zemi. Někteří uprchli v panice z měst, jiní se schovávali ve sklepích a další stavěli barikády a připravovali se se zbraněmi v rukách odrazit invazi děsivých monster ….

Není divu, že všechny informace o mimozemšťanech na Měsíci byly drženy v tajnosti. Jak se ukázalo, tak celosvětové veřejnosti zatajili nejen přítomnost mimozemšťanů na Měsíci, ale také to, že obsahuje ruiny starověkého města, záhadných budov a mechanismů.

Rozvaliny mohutné budovy

30.října 2007 bývalý šéf fotografické měsíční laboratoře NASA Ken Johnston a spisovatel Richard Hoagland svolali ve Washingtonu tiskovou konferenci, zveřejněná sdělení se rázem objevila ve všech světových zpravodajských kanálech.

To není překvapující, protože to byla senzace, která působila jako bomba. Hoagland a Johnston řekli, že v jednom okamžiku američtí astronauti na Měsíci objevili ruiny starých měst a artefakty, které mluví o tom, že v dávné minulosti na Měsíci byla nějaká vyspělá civilizace.

Na tiskové konferenci byly předloženy fotky objektů jasně umělého původu nacházející se na měsíčním povrchu.

Jak přiznal Johnston, NASA na lunárních fotografických materiálech, které zveřejňovala, odstranila všechny části, které by mohly vzbudit podezření o jejich umělém původu.

„Viděl jsem na vlastní oči, jak na konci 60. let, zaměstnancům NASA bylo nařízeno, aby zamalovali na negativu měsíční oblohu“ – říká Johnston. – Když jsem se zeptal: „Proč?“, bylo mi řečeno: „Aby nedošlo ke zmatení astronautů, protože obloha na Měsíci je černé!“

Podle slov Kena na řadě snímků na pozadí černé oblohy bílými pruhy prostupovaly složité konfigurace, které vypadaly jako ohromné ruiny budov kdysi dosahující výšky několika kilometrů.

Pochopitelně, že zveřejněním takových fotografií by nebylo možné zabránit nepříjemným otázkám. Richard Hoagland ukázal novinářům snímek ohromné budovy – věže ze skla, který Američané nazvali „hrad“. Možná, že je to jedna z nejvyšších staveb na Měsíci.

Hoagland řekl poměrně zajímavou větu: „Jak NASA, tak sovětský kosmický program nezávisle na sobě zjistili, že nejsme ve vesmíru sami. Na Měsíci se nacházejí zříceniny, dědictví kultury, která byla mnohem osvícenější, než jsme teď.“

Aby se senzace nestala šokem

Mimochodem, v druhé polovině 90. let proběhl podobný briefing.Oficiální sdělení tehdy znělo: „Na briefingu 21. března 1996 v National Press Clubu ve Washingtonu vědci a inženýři NASA zapojení do programů pro studium Měsíce a Marsu, informovali o výsledcích zpracování získaných informací. Nejprve oznámili existenci umělých staveb na Měsíci a objektů technického charakteru.“

mss

 

Samozřejmě i na briefingu se novináři ptali, proč tak dlouho skrývali tak senzační fakta? Zde je odpověď jednoho z pracovníků NASA: „… před 20 lety to bylo obtížné předpovědět, jak budou lidé reagovat na zprávy, že na Měsíci někdo byl nebo je. Kromě toho byly i jiné důvody, které nesouvisí s NASA.“

Je třeba poznamenat, že NASA asi úmyslně dopustila únik informací o mimozemské inteligence na Měsíci.

V opačném případě je obtížné vysvětlit skutečnost, že George Leonard publikoval v roce 1970 svou knihu Na našem Měsíci je ještě někdo jiný na základě četných fotografií, ke kterým získal přístup v NASA. Je zajímavé, že celý náklad jeho knihy okamžitě zmizel z pultů obchodů. Předpokládá se, že byl koupen naráz, aby se kniha masově nerozšířila.

Leonard píše ve své knize: „Ujišťovali nás o neživotnosti celého Měsíce, ale dávno se mluví jinak. Po celá desetiletí před kosmickým věkem, astronomové mapovali stovky podivných „kopulí“ pozorovaných jako „města, která rostou“ a jednotlivá světla, výbuchy, geometrických stínů si všímali profesionálové i amatéři.“

Cituje analýzu četných fotografií, na kterých byl schopen rozeznat jak umělé struktury, tak gigantické mechanismy překvapujících rozměrů.

nasa_luna_4

Vzniká představa, že Američané vyvinuli plán pro postupnou přípravu jeho obyvatel a lidstva jako celku na myšlenku, že na Měsíci se usadily mimozemské civilizace.

S největší pravděpodobností plán zahrnoval i mýtus o lunárním podvodu: No, kdyby jednou Američané neletěli na Měsíc, tak by všechny zprávy o mimozemšťanech a městech na Měsíci nebylo možné považovat za spolehlivé.

Takže, nejdříve vyšla kniha George Leonarda, která nedosáhla masového rozšíření, pak briefing v roce 1996, informace o něm přilákala širší pozornost a nakonec tisková konference v roce 2007, která se stala celosvětovou senzací. A toto nevedlo k žádným šokům, protože oficiální prohlášení amerických úřadů a NASA žádná neexistovala.

Pustí na Měsíc pozemské archeology?

Richardovi Hoaglandovi se poštěstilo sehnat si fotografie pořízené Apollem 10 a Apollem 16, na kterých se v Moři nepokojů zřetelně zobrazuje město. Na snímku jsou vidět věže, ulice, mosty a viadukty. Město je pod průhlednou kupolí, která je v některých místech poškozena padajícími velkými meteority.

06_31

 

Tato kupole, stejně jako mnoho zařízení na Měsíci je vyrobena z materiálu, který vypadá jako krystal nebo skleněné vlákno.

Ufologové píší, že podle tajného výzkumu NASA a Pentagonu, „krystal“, ze kterého jsou zhotoveny měsíční budovy, se svou strukturou podobá oceli, přičemž svou pevností a odolností nemá na Zemi obdobu.

Kdo vytvořil průhlednou kupoli, měsíční města, křišťálové hrady a věže, pyramidy, obelisky a další umělé struktury, které někdy dosahující velikosti několika kilometrů?

Někteří vědci naznačují, že před miliony, možná desítky tisíc let Měsíc sloužil jako tranzitní místo pro nějakou mimozemskou civilizaci, která měla svůj vlastní cíl na Zemi.

Existují i ​​jiné hypotézy. Podle jedné z nich měsíční města byla postavena mocnou pozemskou civilizací, který vymřela v důsledku války nebo globální katastrofy.

Bez podpory ze Země by měsíční kolonie přestala existovat. Samozřejmě ruiny lunárních měst velmi zajímají vědce. Jejich výzkum by mohl dát odpovědi na mnoho otázek souvisejících s dávnou historií lidské civilizace, možná by se podařilo poznat některé vyspělé technologie. Ale pustí pozemské archeology na Měsíc jeho dnešní vlastníci?

Zdroje: autor Виталий Голубев, Paranormal-news.ru
Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 04401 a SS: 100.

One Response to Měsíc: Jsou tam opravdu města?

  1. OKO OKO napsal:

    Dobře nakopírovaný matroš. Žádná vlastní snaha o objektivitu nebo něco aspoň trochu podobného. Publicistika jak má být 🙂 Kolik joudů na netu asi tak věří tomuhle blábolu? No mraky. Jenže je to totální blbost. Vysvětlení už jsem psal a každý, kdo má pár neuronů pohromadě si to může dohledat. (nebo raději půjčit v knihovně a tu beletrii si přečíst)

Napsat komentář

Líbí se vám naše stránky?

Podpořte prosím autory a překladatele trvalým příkazem na transparentní účet: 2900794933/2010
nebo pomozte s překlady.