Milton William Cooper: Za pravdu o mimozemšťanech a JFK zaplatil životem

5289x 28. 12. 2017 1 čtenář

Milton W. Cooper (MWC) se narodil 06.05.1943 a byl zavražděn tajnými službami 06.11.2001. Jeho životní příběh by se dal shrnout slovy: za pravdomluvnost se platí životem…

MWC sloužil v letech 1970 až 1973 v armádě USA na úřadě admirála Bernarda A. Clareyho na velitelství tichomořské flotily námořní rozvědky v oddělení přísně tajných informací. Měl prověrku pro přísně tajné (Top Secret). Díky tomu věděl o všem, co dělá admirál, jeho podřízení a jiní vysoce postavení vládní úředníci. Měl přístup téměř ke všem jejich dokumentům.

Zlomovým okamžikem bylo vydání jeho knihy Behold a Pale Horse v roce 1991. U nás je znám díky překladu knížky Mimozemšťané v pozadí vlády USA: Odtajnění instituce MJ 12, která vyšla v roce 1993.

Byl jedním z těch, kdo přišel z teorií, že americký prezident John F. Kennedy byl zastřelen profesionální skupinou odstřelovačů, nikoliv Lee H. Oswaldem, který posloužil pouze jako zástěrka na odvedení pozornosti medií.

Během své aktivní služby pro admirála Clareyho měl možnost nahlédnout do spisu s brífinkem o skutečných událostech 26.11.1963. Podle těchto dokumentů z archivů CIA a NDA byla administrativa JFK považována za hrozbu národní bezpečnosti. V těchto materiálech bylo uvedeno, že JFK vydal bezpečnostním složkám pokyn, aby připravily plán, aby se každý Američan příští rok dozvěděl pravdu o mimozemšťanech a jejich přítomnosti na Zemi.

JFK též nařídil, aby zejména CIA zveřejnila údaje o svých nelegálních obchodech z dovozu a prodeje drog v USA a také informace o tom, z čeho jsou financovány všechny černé operace.

Podle MWC to byl právě JFK, kdo nařídil ukončení monopolu FED na tisk peněz a nahrazením dolarů krytých dluhem vůči soukromé organizaci, penězi, které byly kryté skutečnou zlatou a stříbrnou rezervou pod kontrolou státu.

JFK také veřejně prohlašoval, že CIA rozpráší na kousky a nahradí ji DIA. Důvodem bylo, že CIA byla mj. zapojena do různých špinavých operací směřujících k rozvracení vládních režimů cizích zemí, podněcování válek a již zmíněné pašování drog. JFK byl zatažen do útoku pod falešnou vlajkou v Zátoce sviní, která měla vést k otevřenému střetu s Kubou a režimem Fidela Castra. (Mělo soužit jako proxy válka s Ruskem.) JFK chtěl také ukončit nesmyslnou válku ve Vietnamu, která byla zinscenována vojenskoprůmyslovým komplexem jako nové odbytiště zbrojního průmyslu.

V dokumentech bylo též uvedeno, že CIA vyvinula a používala speciální ruční zbraně určené pro vražedné útoky zblízka. Jsou elektrické nebo plynové a vystřelují otrávené šípy, otrávené náboje nebo náboje explodující po nárazu, kde je jeden nebo více smrtících jedů.

MWC měl za to, že vrahem JFK byl řidič prezidentské limuzíny. Že to byl právě řidič, kdo zasadil onu kritickou poslední ránu, která rozdrtila JFK lebku.

Že JFK byl trnem v oku tajným službám, můžeme vidět i z odtajněných dokumentů Majestic 12, kde se přímo píše, že pokud JFK bude pokračovat v nátlaku na odhalení našich věcí (týká se přítomnosti mimozemšťanů), měl by být odstraněn.

MWC byl v 90. letech jedním z průkopníků, kdo vytahoval na světlo důkazy o pravé podstatě incidentu v Roswellu a přítomnosti mimozemšťanů na Zemi. Mimochodem, když srovnáme jeho tvrzení s informacemi, které poskytl Philip Corso ve své knize Den po Roswellu v roce 1997, pak tu najdeme hodně společného. Stejně lze postupovat s dalšími zdroji a svědky. Podstata příběhu, až na minoritní detaily, je vždy zachována.

MWC též poukazoval na zmatení veřejnosti okolo přistání lidí na Měsíci během mise Apollo. Tato mise byla miliardovým mediálním podvrhem. Podle jeho svědectví plynoucích s tajných dokumentů, je Měsíc obydlený, je na něm atmosféra s mraky. V některých oblastech je možné pěstovat rostliny a žít bez skafandru jen s kyslíkovou maskou a použitím dekomprese.

MWC též prohlašoval, že HIV/AIDS je uměle vytvořená nemoc, která měla cílit na redukci obyvatelstva planety Země zejména pak na bytosti černé pleti, Hispánce a homosexuály. Jihoafrický ministr zdravotnictví, Manto Tshabalala-Msimang, úřadující kolem roku 2000 byl kritizován za to, že propůjčil veřejný mediální prostor na nejvyšší politické úrovni právě teoriím MWC o umělém původu AIDS.

Milton W. CooperTímto jsem vám předal pravdu, jak ji sám vidím. Je mi úplně jedno, jak ji přijmete vzhledem k mé osobě. Splnil jsem svoji povinnost a je mi to úplně jedno, jaký osud mne za to stihne. Pro mne je důležité stát s čistým svědomím před svým Stvořitelem… Dále věřím v Ústavu Spojených států amerických, tak jak byla napsána a myšlena. Složil jsem přísahu na tuto Ústavu, že ji budu chránit a bránit proti všem nepřátelům, jak vnitřním tak vnějším. Jsem rozhodnut, tuto přísahu splnit!

Dne 05.11.2001 zástupci šerifa v Apache County se pokoušeli zatknout Miltona W. Coopera na základě obvinění z výtržnictví a ohrožování se zbraní v ruce, které mělo souviset se sousedskými spory. Došlo k přestřelce, během které MWC zastřelil v sebeobraně jednoho policistu a druhý policista smrtelně MWC zranil. Milton W. Cooper na následky zranění dne 06.11.2001 zemřel.

Přímý svědek a blízký přítel MWC vypověděl, že šlo o zinscenovanou provokaci, která měla MWC vlákat do křížové palby, ze které neměl prakticky šanci vyjít živý. To ostatně nepřímo potvrdil i Federální úřad (FBI), když k incidentu vydal prohlášení, že MWC se vyhýbal rozkazu zatčení z roku 1998. Podle mluvčí měl být zadržen za každou cenu – (živý nebo) mrtvý.

Podobné články

Napsat komentář