Mimozemská hrozba je zřejmě velká lež (2. díl)

11708x 19. 12. 2016 1 čtenář

Poslední karta, kterou máme v ruce, jsou nepřátelští mimozemšťané.

Řekl to s takovým důrazem, že jsem si uvědomila, že ví něco, čeho se bojí a nechce o tom mluvit. Nechtěl mi říct podrobnosti. Nejsem si jistá, zda bych to vstřebala, kdyby mi řekl podrobnosti, nebo mu v roce 1974 dokonce věřila. Ale nebylo pochyb, že tento muž věděl, a měl potřebu vědět, jak jsem později zjistila.

Nemám pochyb o tom, že Wernher von Braun věděl o mimozemském problému. Vysvětlil mi důvody, proč budou zbraně vyslány do vesmíru, proti jakým nepřátelům postavíme tyto zbraně, ale to všechno byla lež. Zmínil se, že mimozemšťané budou označeni jako konečný nepřítel, proti kterému jsme se v roce 1974 chystali vyslat vesmírné zbraně. Jak mi to řekl, nebylo v mé mysli pochyb o tom, že věděl něco, o čem se bojí mluvit.

Wernher von Braun se mnou nikdy nemluvil o žádných detailech, věděl, že souvisejí s mimozemšťany, ovšem kromě toho věděl, že jednoho dne budou mimozemšťané identifikováni jako nepřítel, proti kterému budeme stavět vesmírné zbraně, založené na vesmírných technologiích. Wernher von Braun mi vlastně řekl, že všechno je podvod, předpoklady pro výrobu vesmírných zbraní, důvody, které byly uváděny, nepřátelé, které budou identifikováni – všechno je založeno na lži.

Sledovala jsem problém vesmírných zbraní asi 26 let. Debatovala jsem s generály a zástupci Kongresu. Svědčila jsem před Kongresem a Senátem. Setkala jsem se s lidmi ve více než 100 zemích. Ale nebyla jsem schopna identifikovat, kdo jsou ti lidé, kteří umožňují realizovat tyto zbraně za podpory státu. Mám informace. Znám správní rozhodnutí. Vím, že všechna jsou založena na lži a chamtivosti.

Ještě musím být schopna identifikovat lidi, kteří jsou za tím. Sledovala jsem tento problém 26 let. Vím, že tam stále jsou velká tajemství a vím, že nenastal čas, pro odhalení veřejnosti. Politikové by věnovali pozornost lidem, kterým bych nyní sdělila pravdu. Proto musíme udělat jisté změny a vybudovat ve vesmíru systém, který bude prospěšný pro každého člověka, všechna zvířata a životní prostředí na této planetě. Technologii máme. Máme řešení pro naléhavé a dlouhodobé potenciální problémy Země. Mám pocit, že jakmile začneme studovat tento mimozemský problém, všechny otázky, kterými jsem se zabývala 26 let, budou zodpovězeny.

Dospěla jsem k závěru, že je vše založeno na několika lidech, vydělávajících spoustu peněz a získávajících moc. Je to jen o jejich egu. Není to o naší podstatě a těch, co žijeme na této planetě, milujeme se navzájem a chceme žít v míru a spolupráci. Není to o použití technologie k řešení problémů a léčbě lidi na planetě. Není to o tomto. Asi je jen málo lidí, kteří skutečně hrají staré, nebezpečné a nákladné válečné hry, pro své vlastní peněženky a boj o moc. To je vše, co znám.

Domnívám se, že celá tato vesmírná hra o zbraně byla zahájena přímo tady, ve Spojených Státech Amerických. V co doufám je, že tuto informaci zveřejní nová vláda a bude dělat to, co je správné. Bude nutné transformovat vesmírné válečné hry tak, že budeme moci používat technologie, které máme k dispozici, nejen jako odpad válečné technologie, ale jako přímé technologické aplikace, vybudované ve spolupráci s mimozemšťany, ze kterých bude mít prospěch celý svět a které nám umožní komunikovat s mimozemskými kulturami, které jsou samozřejmě ve vesmíru.

Kdo by měl prospěch z těchto kosmických zbraní? Jsou to lidé, kteří pracují v tomto oboru, lidé v armádě, v průmyslu, na univerzitách, v laboratořích a ve zpravodajské komunitě. To není jen ve Spojených Státech, ale tak to je na celém světě. Je to celosvětový systém spolupráce. Války jsou sjednocující. Stejně jako nastane mír, až to skončí. Ale bohužel stále existuje hodně lidí, kteří z toho mají prospěch.

To je proto, že naše ekonomika byla v této zemi postavena na základě války a dále se šíří po celém světě, kde se bojuje. Lidé v důsledku toho trpí. To není fér. To nikdy nebylo. Lidé křičí: „Z mečů vykovejte pluhy, žijme v míru a držme se za ruce na celém světě,“ ale tak to nefunguje, protože příliš mnoho lidí profituje ze zbrojení. Nejenže těží finančně, ale podle mé zkušenosti existují lidé, kteří skutečně věří, že nastane Armagedon a proto musíme mít tyto války.

Takže to máme v kapse – náboženskou koncepci, kdy někteří lidé skutečně věří, že musíme mít války z náboženských důvodů. Existují lidé, kteří prostě milují válku. Setkala jsem se s bojovníky, kteří by rádi šli do války. Jsou mezi nimi i dobří lidé, vojáci, kteří jen poslouchají rozkazy, protože musí nakrmit své děti a poslat je do školy, a tak si chtějí udržet svá pracovní místa.

Lidé v laboratoři mi řekli, že nechtějí pracovat na těchto válečných technologiích, ale pokud by nechtěli, tak nedostanou výplatu. Kdo je bude živit? Vidím, že není jen dvojí použití pro tyto technologie, ale existuje mnoho použití pro stejné technologie. Můžeme vybudovat ve vesmíru nemocnice, školy, hotely, laboratoře, farmy a průmyslová odvětví. Může to být ještě vzdálená budoucnost, pokud se nebudeme snažit připravovat jen válečné základny a vyrábět zbraně, mířící všechny dolů na naše hrdla a také do vesmíru. Zřejmě jsme už něco z toho vybudovali.

Teď máme na výběr, co můžeme dělat. Můžeme mít všichni prospěch – všichni lidé z vojensko-průmyslového komplexu, ze zpravodajské komunity, lidé na univerzitách a v laboratořích, ve Spojených Státech a po celém světě, všichni můžeme mít prospěch. Můžeme  snadno transformovat vojenský průmysl, podle rozhodnutí dle našeho nejlepšího vědomí, naší spirituality a podle skutečnosti, že nemáme jinou možnost, pokud nechceme všichni zemřít. A to my nechceme! Takže můžeme mít všichni prospěch finanční, duchovní, sociální a psychologicky to bude technologicky i politicky proveditelné, abychom nyní transformovali tuto hru, a všichni budeme mít z toho prospěch.

V roce 1977 jsem byla na schůzce ve Fairchild Industries, v konferenční místnosti zvané War Room. V té místnosti bylo na stěnách hodně tabulí s identifikovanými nepřáteli. Byla tam různá obskurní jména, jako Saddám Husajn a Muamar Kaddáfí. Bavili jsme se tam o teroristech, o potenciálních teroristech. Nikdo nikdy o tom nemluvil dříve, ale stalo se to v další fázi poté, co jsme se chystali vyrobit tyto vesmírné zbraně proti Rusům. Postavila jsem se na tomto setkání a řekla jsem: „Omluvte mě, ale proč se bavíme o těchto potenciálních nepřátelích, proti kterým budeme vyrábět vesmírné zbraně, pokud ve skutečnosti víme, že nejsou nepřátelé?“

Ostatní pak pokračovali v rozhovoru o tom, jak se chystají znepřátelit si tyto potenciální nepřátele, a že v určitém okamžiku vznikne válka v Perském zálivu. Teď se psal rok 1977. A oni mluvili o vytvoření války v zálivu, když už bylo investováno 25 miliard dolarů do vesmírného zbrojního programu, který měl být ještě upřesněn. To se prostě nedalo nazvat „Strategická obranná iniciativa“, alespoň až do roku 1983. Tento zbraňový vývoj zjevně  už nějakou dobu probíhal, a já jsem o tom nic nevěděla. Tak jsem si na tomto setkání v roce 1977 vzala řeč a řekla: „Já bych ráda věděla, proč mluvíme o vesmírných zbraních proti těmto nepřátelům. Ráda bych věděla o tom více. Mohl by mi někdo říct, o co jde?“ Nikdo neodpověděl. Prostě jsem šla na tu schůzku, a jako bych tam nic neřekla.

Najednou jsem stála v místnosti a řekla: „Ráda bych věděla, proč se bavíme o zbraních založených na vesmírných technologiích proti těmto nepřátelům. Chtěla bych se dozvědět o tom více. Mohl by mi prosím někdo říct, o co jde?“ Nikdo mi však neodpověděl. Prostě toto setkání pokračovalo, jako kdyby nebylo řečeno nic o vesmírných zbraních. Zvažovala jsem svou rezignaci. Znovu už mě neuslyšíte! Nikdo na to neřekl ani slovo, protože plánovali válku v zálivu, a stalo se to přesně tak, jak si to v té době naplánovali.

Mimozemská hrozba

Další díly ze seriálu

Napsat komentář