«« »»

Mimozemský život může existovat v paralelním vesmíru!

Vesmír je zahalen tajemstvím, může v něm existovat další život? Už od nepaměti se vědci snaží porozumět našemu „místu“ v rozlehlosti vesmíru. Toto hledání vedlo mnoho astronomů – a filozofů ve starověku – k tomu se začít zajímat o to, zda jsou lidé jedinými živými druhy či nikoliv. Tato myšlenka inspirovala představivost a zájem vědců, filozofů, historiků, archeologů a obyčejných lidí.

Ačkoliv ještě nemáme tušení,  jak velký vesmír je, kde v něm jsme a co se nachází kolem nás, většina lidí by souhlasila s tvrzením, že vzhledem k masívní velikosti vesmíru víme, že je velký, ale nevíme, jak velký! Z toho důvodu je absurdní se domnívat, že jsme jediný živý druh.

Jak jsem již napsal v různých článcích, náš vesmír je tak velký, že je ho těžké uchopit v rozumné perspektivě. Nyní si na chvíli představte, že stejně jako jiné sluneční soustavy existují i jiné vesmíry. Tato myšlenka, nebo lépe řečeno teorie, je označována jako paralelní vesmíry. Představte si ty nekonečné možnosti, pokud vědci skutečně naleznou důkazy o jiných vesmírech.

Nyní se ukazuje, že podle dvou vědeckých studií zveřejněných v Měsíčních oznámeních Královské astronomické společnosti jsou šance, že život může existovat na planetách umístěných v paralelních vesmírech. Jak jsem vysvětlil výše, pojem, že náš vesmír je jen jeden z mnoha – možná nekonečných vesmírů – je známý jako teorie multiverza (mnohovesmír; pozn.překl.).

Mezinárodní skupina vědců rozběhla masívní počítačovou simulaci k vytváření nových vesmírů za různých podmínek, kde rozhodujícím faktorem byla temná energie. K překvapení autorů se ukázalo, že život může vzniknout ve více scénářích, než vědci předpokládali.

Temná energie – klíč k multiversu? Graf zobrazující distribuci temné energie ve vesmíru

Podle vědců je temná energie tajemnou a neviditelnou silou, existující v „prázdných“ prostorech našeho vesmíru. Ta je často označována odborníky jako archnemesis (jako soudce odplaty v extrémním protipólu; pozn.překl.) gravitace. Zatímco gravitace uzavírá všechnu hmotu, temná energie ji odděluje. A podle astrofyziků ten druhý v pořadí vyhrává kosmickou bitvu.

Podle nejlepších odhadů současného kosmologického modelu přispívá temná energie prakticky 69 procenty k celkové hmotě a energii vesmíru. Jak vysvětlují odborníci, toto množství je z nějakého důvodu vhodné pro vývoj galaxie a udržení života v ní. Předpokládá se, že pokud bychom žili ve vesmíru s příliš velkým množstvím temné energie, vývoj vesmíru by byl rychleší, jak vznik a vývoj nových galaxií. A naopak, pokud by bylo nedostatek temné energie, gravitace by způsobila, že galaxie by se zhroutily do sebe dříve, než by se dokonce mohly vytvořit jako takové. Je to jako vesmírná rovnováha.

Život v multiverzu

Po několika experimentech a simulacích použila mezinárodní skupina vědců z Anglie, Austrálie a Nizozemska program „Evoluce, setkání galaxií a jejich prostředí„, který simuloval narození, život a případnou smrt několika hypotetických vesmírů. V každé simulaci, prováděné odborníky, bylo nastaveno množství temné energie, které se pohybovalo od nuly do několika stovek násobků množství, existujícího v našem vesmíru. Vědci zjistili, že dokonce i ve vesmírech, kde je 300 násobně více temné energie než v té naší, se podařilo životu přežít.

Jaime Salcido, postgraduální studentka Institutu pro výpočetní kosmologii v Durhamské univerzitě, uvedla:

„Naše simulace ukázaly, že zrychlená expanze poháněná temnou energií má jen stěží nějaký vliv na zrození hvězd, a tudíž míst pro vznik života. Dokonce zvýšení temné energie o mnoho stovek násobků nemusí být dostatečné k vytvoření mrtvého vesmíru.“

Podle nedávných studií bychom měli očekávat, že pokud jsme součástí multiverzu, měli bychom vidět mnohem více temné energie než v současnosti – asi 50krát víc, než vidíme v našem vesmíru. Profesor Richard Bower z Institutu pro výpočetní kosmologii v Durham University řekl:

„Tvorba hvězd ve vesmíru je bojem mezi přitažlivostí gravitace a odpuzováním temné energie. V našich simulacích jsme zjistili, že vesmíry s mnohem větším obsahem temné energie mohou vesele tvořit hvězdy. Tak proč takové malé množství temné energie v našem vesmíru? Myslím, že bychom měli hledat nový fyzikální zákon, který by vysvětlil tuto podivnou vlastnost našeho vesmíru, a teorie multiverza nám s tím zatím moc nepomáhá.“

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 20528 a SS: 100.

2 Responses to Mimozemský život může existovat v paralelním vesmíru!

 1. OKO OKO napsal:

  Ilono, za práci nohou ti dávám 10 bodů 🙂
  Pokud přijmeš myšlenku Matrixu, tak v podstatě logicky nejsi schopna jakkoliv časově určit cokoliv…
  To je snad jasné.

 2. Ilona napsal:

  Náš svět vznikl v 1953 roce. Před tím jsme byli jen demo verzí v Matrixu.
  Země není plochá a není kulatá. Země je Hyperkub – Hyper krychle zasahující do více rozměrů , s kupoli imitující hvězdné nebe. Žádné lety do vesmíru nikdy nebyly, nad kupoli se nikdo ještě nedostal. Ufo také neexistuje, protože nejsou jiné planety v našem rozměru. U nás pod povrchem řeky Klondike v Yukonu, žijí jen Šediváci, a to jsou pouze bioroboti s velkýma očima bez pohlavních znaků.
  V tomto roce se rodí vedle Čukotky nový kontinent. Severní Amerika s USA , Indie a Austrálie brzy přestane existovat.
  Britská královna Alžběta II. z rodiny Romanovců na podzim 2017 zemřela. Více, jak půl roku ji zastupuje jako dvojník cizí babizna. Teprve nyní se může USA před svým koncem úplně osamostatnit od Imperia a rodiny Romanovců, která si také chybně říká Windsor.
  Princ Harry se oženil na nejstarší mimomanželské dceři exprezidenta Baracka Husseina Obamy .

  Jak píšou komunisté z Frýdku – Místku na svých stránkách OVKSCMFM : Princ Harry se oženil na nejstarší mimomanželské dceři B. Obamy, Obama nebyl na svatbu vůbec pozván, a velmi těžce nesl, že k oltáři vedl jeho dceru cizí típek , a ne on sám.

  Ještě, že se celé frašky nedožila královna Alžběta II. která tragicky zemřela na podzim minulého roku a dodnes ji zastupuje přihrblá dvojnice. Kdyby královna žila a věděla,
  že negroidní příbuzní Harryho ženy Meghan byli z etiopského kmene URUMO – OROMO ,
  a že meghanin prastrýc ne tak dávno podle dostupných archivů sežral více, jak 200 lidí včetně bělochů, nikdy by Královna tuto svatbu nedovolila, i když národ URUMO – OROMO je podle Bible ten jediný národ, ze kterého mohou pocházet opravdoví – ti praví Králové světa.

  V. Putin pochází z pokrevní linie Romanovců a také po pokrevní linii Rurika.

  Proto má Putin dvojitou carskou krev Rurika i Romanova.

  Například Putin má u sebe také Eso v rukávu v podobě Dmirtije Anatoljeviče Medveděva, který má také krev Romanovců, ale je u něj ještě silnější pokrevní linie a to z gruzínského rodu Bagrationů, Arménsko – Gruzínských carů.

  Přímá příbuzná Medveděva je i Velkokněžna Marie Vladimirovna Hohenzollern .

  V čem je síla rodu Bagrationů ??

  V tom , že jejich pokrevní linie vede přímo od dcery Ježíše Krista !!

  Genový fond dcery Ježíše Krista, nejde přebít ničím a nedávno sílu pokrevní linie potvrdil i sám Papež.

  Proto D.A.Medveděv i přes své kauzy a aféry stále zůstáva ve vedení státu a není na Světě žádná síla, která by mohla porušit tandem Putin – Medveděv.

  Proto Putina často přirovnávají k Caru Gosudaru a Medveděva k Mikuláši II. Alexandroviči, poslednímu ruskému caru.

  Velká Brittánie se ohledně svých složitých koktejlů pokrevních linií nemůže s Ruskem rovnat, a nedosahuje ruských kvalit.

  V. Brittánie teprve nyní, po smrti Alžběty II. , si může svatbou Harryho s poločernoškou , dcerou Obamy z Etiopské královské pokrevní linie URUMO – OROMO v souboji s Ruskem trochu polepšit.

  Přes Meghan, Obamovou dceru anglický trůn získal konečně přístup ke krvi Ježíše Krista. Ježíš byl také z Etiopského rodu URUMO – OROMO.

  Po takové svatbě je u Anglie velká šance, přebít kartu Medveděva a Putina.
  Všude jsou vidět příznaky potopy 18. století. Je zasypaný Kreml, Praha, Paříž , Řím, Litva, Srí Lanka.
  Brzy, už v listopadu 2018 se o čtvrtinu proti hod. ručičkám posune severní pól. Musíte si prvně představit mapu světa , jaká je v logu OSN !
  Severní pól se přemístí do západní Evropy. Dnešní teplý, kompasový východ pak bude na severu Ruska. Evropa zamrzne , S. Amerika se vypaří, Indie taky.
  Před 300 lety, do druhé celosvětové potopy n.l. , kdy zamrzli Mamuti, a také tehdy zahynula technicky vyspělá, předpotopní civilizace AMPÍRU, ta, která posvařovala z ocelových plátů Titanik a ocelového Leviatana, který později pokládal Velký transatlantický kabel, tak tehdy byl tlak vzduchu něco přes 8 atmosfér, dnes to jsou 4 atmosféry. Jestli přepólování poškodí skleněnou kupoli nad našimi hlavami, může se tlak vzduchu ještě snížit, a z hora z Kupole může být nasátý mráz z vakua . To by zamrazilo Evropu na příštích 250 let. Nyní už víte, proč je do Evropy cíleně přesouváno arabské a negroidní obyvatelstvo. Je určeno k eliminaci při mrazu -300.C na nově vzniklém SP v Evropě.
  V 85 roce, v několika zakrytých odděleních/ katedrách KGB : aplikované matematiky, kvantové fyziky a ve speciálním oddělení obecné parapsychologie KGB byl prováděn nezávislý výzkum naší chronologie a kvantového stvoření světa . Vyšly vždy dvě různé data spuštění naší reality v počítačové hře , kterou hrajeme, ale neřídíme. Jsme jen součástí programu. .
  1. datum byl 1500 rok a éra Koperníka. 2. datum bylo 1. března 1953. Později po složitých výpočtech a nekonečném sedění s různými médii se Koperníkův datum vyloučil.
  V oddělení dopotopní architektury KGB bylo sledováno rození nových pevností Hvězdy, které dnes rostou jako hřiby. Viditelné jsou ze satelitu. Za tři noci vám vyroste – materializuje se pevnost Hvězdy do základové desky . Pak se proces zastaví. Jako by hvězda na něco čekala.
  https://4.bp.blogspot.com/-IXsZJABvo1I/VD10oW0pGiI/AAAAAAAACWA/OzRUmNBkl5Q/s1600/citadelle-de-lille-2.jpg
  Dnes víme, že je to realita Matrixu, kterého jsme součástí.
  Výsledky výzkumu byly tak utajeny, že se to neřeklo nikomu, ani Gorbimu.
  Kristus se narodil 25.12. 1152 našeho letopočtu na Krymu, nа mysu Fiolent. Toto místo je popsáno v evangeliích jako Betlém. Byl ukřižován 22.3. 1185 n.l. u Konstantinopole – Cařihradu na hoře Beykos, nedaleko hradního opevnění a jeruzalémského sídliště Yoros , pak přišla z V.Tartárie odplata v podobě IV. křížové výpravy, kdy Ruští křižáci dobyli přímo Konstantinopol roku 1204.
  Tatar – Mongolské IGO je lež, nikdy nebylo. Také proto, že před 250 lety nebylo na planetě jediného Mongola, Číňana, Korejce a atd .. Mongoloidní rasa neexistovala, byla namnožena a vysazena zhruba před 200/250 lety. Proto na území Číny, Mongolska a Vietnamu nemáte žádné Hřbitovy a činské hroby starší 200 let.
  Veškeré vykopávky na území Číny nacházejí v zemi evropské lebky a zachovalé Mumie slovanského typu se světlými vlasy a slovanským zdobením oděvů i šperků. Je to velká záhada i dneška. V USA i v Evropě máte celé čínské enklávy, ale chybí tam jakýkoliv náznak čínských hřbitovů. Sakra, kde mají dnes Číňané hroby, najděte jich asponˇ pár. Nenajdete nic, je to bez šance.
  Je to totiž chyba přetíženého Matrixu !!
  Při poslední návštěvě Číny jsem byl zděšen. Je tam pusto prázdno,ticho a hlucho, města a vesnice bez lidí. Mimo několika přelidněných milionových měst okolo pobřeží, jiho – východu a centra je Čína jako po řádění Virusu zabijáka, nebo po Třetí světové. Lidí je tam místy tak málo, až z toho jde strach. Celý den jedete na motorce a potkáváte tam semo tamo nějakého rolníka. Kde je ta miliarda a půl ?? Není !
  Dobře vše vysvětluje Андрей Тюняев :

  https://www.youtube.com/channel/UCvghy9ZoMqJaDNinxvPpAcg

  http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/postrehy-k-duvodum-viry/

Napsat komentář