Mimozemšťan Valiant Thor: Cizinec v Pentagonu | Sueneé Universe
«« »»

Mimozemšťan Valiant Thor: Cizinec v Pentagonu

Téma:

Žil mezi námi po dobu tří let a setkal se s mnoha vysoko postavenými politiky jak americké tak britské vlády.

Dr. Frank E. Stranges autor knihy Stranger at hte Pentagon (Cizinec v Pentagonu) kde vypráví osobní příběh, který se udál mezi lety 1957 až 1960. V té době měl možnost se seznámit s mimozemšťany jménem (zleva) Jill, Donn Thor a Valiant Thor.

V archivech Project Blue Book je pod spisovou značkou 002741-57-ROOM4D-717 uvedeno: Přistání Valianta Thora [a jeho posádky] bylo nejspíše první zdokumentované přistání lidsky vypadajícího mimozemšťana vojenskými důstojníky. Setkal se prezidentem Eisenhowerem a vice prezidentem Richardem Nixonem minimálně na hodinu. Následně mu byl přidělen VIP status a poslán zpět do Pentagonu. – Harley Byrd, Project Blue Book, USAF

Během této schůzky měl Valiant Thor předat prezidentovi Eisenhowerovi dokument ve formě průsvitné folie s digitálním obsahem. Byla v něm učiněna nabídka, že představitelé Venuše poskytnou Zemi duchovní a technologický rozvoj výměnou za ukončení jaderných zbraní a jaderných technologií. Prezident měl údajně s návrhem v principu souhlasit, ale narazil u generálů zastupujících vojenskoprůmyslový komplex. Ti takovou dohodu odmítli s tím, že je třeba si zachovat obranyschopnost proti cizím mocnostem (obecně).

Jill, Donn Thor a Valiant Thor

Eisenhower nabídl Thorovi, aby zůstal jako VIP host v Pentagonu, kde mu bylo zajištěno ubytování a neomezený pohyb. Zůstal zde po dobu tří let. Když se věc nevyvíjela dostatečně flexibilně, oslovil právě Dr. Strangerse, se kterým dali dohromady knihu, která se stala bestsellerem.


V roce 2017 byl spuštěn nezávislý fundrisingový projekt na zfilmování příběhu. Jeho trailer je již k dispozici. Aktuálně se pracuje na post produkci.

Valiant Thor je ve skutečnosti pouze

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory a překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 15328 a SS: 100.

2 Responses to Mimozemšťan Valiant Thor: Cizinec v Pentagonu

  1. Narcis napsal:

    tuctový sci-fi námět. A nějak se vám plete Valiant a Valant, to jsou dost odlišná jména i výrazy .-)

Napsat komentář