Mimozemšťané: kniha je konečně přeložena a připravuje se na tisk

15561x 16. 02. 2019 1 čtenář

MarHor: Mimořádná kniha Dr. Stevena Greera – Mimozemšťané: odhalení největšího světového tajemství je definitivně přeložena a připravuje se pro tisk! Mám za to, že v Čechách ani na Slovensku nic tak zásadního v mimozemské otázce nevyšlo, proto se mohou lidé zcela jistě těšit na fakta která otevírají oči a mysl jednou provždy.

Známe se spolu již řadu let, tak jednu zásadní otázku: “Věříš že je vše jinak, než jak je lidem stále podsouváno? ?

 

Sueneé: Vesmírný bratře, ano jsi jedním z těch, kteří stáli u zrodu Sueneé Universe v roce 2013. Velmi si toho vážím, že stále jsme v kontaktu! :)

Kniha MIMOZEMŠŤANÉ je rozhodně velmi výjimečným dílem a opravdu vnímám, že to nemá v ČSR obdoby, a to jak do věcného obsahu, tak detailnosti popisu událostí, které odehrály v USA, Rusku a Německu.

Za mne jde o zatím nejlepší shrnutí klíčových faktů, které dal tým Dr. Stevena Greera z projektu Sirius Disclosure dohromady. V tomto duchu mu velmi fandím a držím palce, aby ve svém díle pokračoval dál.

Erich von Däniken položil na konci 50. let stovky zásadních otázek (Vzpomínky na budoucnost) ohledně naší pradávné historie a vlivu vesmírných civilizací na ni a tím, si získal celou řadu neméně zvídavých následovníků. Dr. Steven Greer je též jedním z celé velmi významné řady badatelů, kteří se stali objevovateli systematicky zatajované historie 20. a 21. století. A to doslova. V jeho duchu se vydala za dobrodružstvím nová generace. Oba dva jsou tedy bezesporu významnými průkopníky své doby.

Příběhy, které jsou Hollywoodskou formou prezentované v právě nově vysílaném seriálu Project Blue Book, jsou jen slabá vrstva laku, proti tomu, co vám o podstatě projektu budeme vyprávět v knížce Mimozemšťané. Uvidíte spoustu souvislostí, které napsal život za posledních 70 let, a o kterých se báli až doposud svědci mluvit, protože měli strach o svůj život a životy svých blízkých.

Je jiná doba a mnozí z nás mnohem více chápeme, že nejsme ve vesmíru sami, ale přesto jsme stále pod obrovským tlakem mainstreamu, který křičí z médií: „Kde máte hmatatelný důkaz???!!!!“ a já říkám: „Dívejte se!!! Je to přímo nad vašimi hlavami! Každý den, každou minutu. Nikdy nejsme sami. Jsou mezi námi, stejně jako my mezi nimi. :)“

Knihu MIMOZEMŠŤANÉ si prosím rezervujte na našich stránkách. Maloobchodní cena byla stanovena na 399 Kč a ti co si ji objednají u nás, ji dostanou přednostně na přelomu březen/duben 2019. Distribuce předobjednatelům bude zahájena v týdnu od 25.03.2019. V  obchodních domech v ČSR bude zahájen prodej až následně…

Steven Greer: Mimozemšťané

Objednat knihu (399 Kč/16 €)

Křest knihy proběhne 27.03.2019 od 12:00 v Praze. Místo a podmínky účasti budou upřesněny.

Podobné články

Napsat komentář