Mimozemšťané monitorují naše jaderné zbraně

65878x 25. 10. 2016 1 čtenář

Richard Dolan: Od roku 1945 až do konce 20. století bylo po celém světě odpáleno na více jak 2000 jaderných bomb. V 60. letech (konkrétně od dubna do října 1962) dostal někdo v americké vládě úžasný nápad, že bychom mohli odpálit 36 jaderných bomb ve stratosféře. Operace měla název DOMINIK. (Mimochodem bylo to ve stejné době, kdy probíhala Kubánská krize.)

Mluvil jsem s vysloužilými vojáky NAVY, kteří byli v té době ve službě. Oba nezávisle na sobě mi potvrdili, že každému výbuchu předcházelo pozorování ETV. Vždy zmizeli až těsně před samotnou detonací.

Podle dokumentů, které se podařilo postupně získat na základě zákona o svobodném přístupu k informacím, byly všechny vojenské základny na území USA pravidelně monitorovány ze strany ET.

Linda Moulton Howe: Je jasné, že nechtějí, abychom rozpoutali atomovou válku.

Sueneé: Existují i další přímá svědectví bývalých armádních zaměstnanců, kteří potvrdili, že ETV paralyzovala nebo i sestřelila jaderné zbraně a to jak na území USA tak i Ruska.

Někteří politici a armádní činitelé prohlašují, že mimozemšťané jsou hrozbou pro národní a světovou bezpečnost. Souhlasíte?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Podobné články

6 komentářů k "Mimozemšťané monitorují naše jaderné zbraně"

Napsat komentář