Mimozemšťané na Měsíci: Pravda odhalena

1134601x 22. 10. 2014 1 čtenář

Producent Robert Kiviat dal dohromady nový dokument: Mimozemšťané na Měsíci: Pravda odhalena. Kiviat je znám v souvislosti s dokumenty Alien Autopsy Fact or Fiction (Pitva mimozemšťana – pravda nebo fikce?) nebo Best UFO CASE Ever Caught on Tape (Nejlepší případy UFO zachycené na video).

Nový dokument měl premiéru na kanálu SyFy, 20. července 2014. SyFy prohlásilo, že v dokumentu jsou prezentovány málo známé fotografie z oficiálního archivu NASA. Na těchto fotografiích můžeme vidět velké stavby, které svým tvarem připomínají továrny, elektrárny, chladící věže, komunikační satelity, hangáry, létající talíře, prosklené dómy, pyramidy a jiné.

Dokument je bohatě komentován astronauty jako je Buzz Aldrin nebo Edgar Mitchell. Též se k fotografiím vyjadřují vojenští analytici, geologové a specialisté na ověřování pravosti snímků.

Pokud si dokument stáhnete, lze k němu získat i české titulky.

Podobné články

11 komentářů k "Mimozemšťané na Měsíci: Pravda odhalena"

 • Looper napsal:

  TEORETICKY MŮŽE BÝT MĚSTO NA ODVRÁCENÉ STRANĚ MĚSÍCE, JEJÍ SNÍMKY BY TEORETICKY BYLO MOŽNÉ PADĚLAT NEBO ZÁMĚRNĚ NEZABÍRAT DŮLEŽITÉ MÍSTA.
  NA PŘIVRÁCENÉ STRANĚ ROZHODNĚ NIC NENÍ.

  OVŠEM……. MĚSTO NEMUSÍ BÝT JEN NA POVRCHU, ALE MOHOU BÝT I V PODZEMÍ.
  TAKOVÉ MĚSTA BY NIKDO ZE SNÍMKŮ NEVIDĚL A MOHOU TAM BÝT.

  JE CHYBOU HLEDAT MĚSTA JEN NA POVRCHU.
  A STEJNOU CHYBOU JE HLEDAT MĚSTA NA ROZMAZANÝCH SNÍMCÍCH – KDE – PŘIZNEJME SI TO – NEJDE VIDĚT VŮBEC NIC.
  VIDEO BYLO JIŽ SMAZANÉ, ALE JAK JSEM SI PŘEČETL Z KOMENTÁŘŮ, BYLY TAM VIDĚT JEN SKVRNY A TAKOVÁ ROZMAZANÁ  SKVRNA MŮŽE BÝT COKOLIV, ALE NELZE Z TOHO NIC ODVODIT.
  CHTĚLO BY TO SNÍMEK S TAKOVÝM ROZLIČENÍM, ABY NA SNÍMKU BYL VIDĚT KONKRÉTNÍ DŮM, NIKOLIV SKVRNA JENŽ MŮŽE A NEMUSÍ BÝT MĚSTEM.

 • DiPs napsal:

  Z celého dokumentu mám rozporuplný pocit. Nic nového jsme se nedozvěděli, a celou dobu se tam rozebírají neurčité rozmazané skvrny, které mohou být jen chyby, vzniklé při digitalizaci snímků. A nakonec mimozemšťanka :-) :-) :-) Záhady mám rád, ale tohle je silné kafe….

  • MarHor MarHor napsal:

   Když si např. Egyptské texty přečte laik, také nic logicky nepochopí…je potřeba myslet srdcem mezi texty. To samé platí i v otázce mimozemské resp. té naší problematiky.
   Už první nápovědou je fakt, proč lidé nepokračovali v kolonizaci Měsíce ? …nebude to tím že už tam dávno jsme? co říkáš?

   To co říkal Armstrong …..
   NASA: Co tam vidíte? Letová kontrola volá Apollo 11…
   Apollo: Tahle „zlatíčka“ jsou obrovská, pane! Bože! Nevěřil byste vlastním očím. Říkám vám, že je tady nějaká jiná vesmírná loď, stojí na okraji zadní strany kráteru! Jsou na Měsíci a sledují nás!
   To co říkal Armstrong při prvním kroku …
   „Je to malý krůček pro člověka, ale velký skok pro lidstvo“
   A další slavný projev při výročí letu Apolla

 • MarHor MarHor napsal:

  Spíše to cítím tak, že jestliže je cosi na Měsíci, bude to pozůstatek naší předchozí civilizace.

  • Sueneé napsal:

   Vnímám to úplně stejně. Je třeba rozlišovat dvě hlavní astroarcheologické linie. První jsou historické artefakty po našich předcích (ať už přímo lidech nebo míšencích – což je v delším horizontu totéž), které jsou staré destíky, spíše stovky let. Pak tu jsou artefakty, které jsou zde po mimozemšťanech za posledních cca X-tisíc let. Přičemž se ukazuje, že součsní E.T. využívají, některé stavby z dávné i současné minulosti. Něco přistavují a jinde zase ruší. Prostě čilý ruch. Podobný problém je dle mého názoru na Marsu a dalších planetách naší sluneční soustavy.
   V dávné minulosti jsme to prostě uměli. Zmínky o tom jsou např. Indických textech.

 • Spajdy napsal:

  Ti zasvěcenější ví, že Měsíc slouží „temňákům“ jako místo, odkud odváží vytěžené suroviny na Zemi k nim domů. To je jeden z jejich hlavních cílů tady – vytěžit, co se dá a hurá pryč. Ještě aby byl Měsíc prázdný :))

  Ale víc než polovina fotek v tom dokumentu je těžce neprůkazná a s trochou fantazie by se v nich dalo najít fakt cokoliv, třeba dinosaurus, což trochu snižuje důvěryhodnost dokumentu. Mluvit takhle vědecky a šroubovat hypotézy na pár skvrn na extrémně nekvalitních fotkách je … mírně úsměvné. A to říkám jako zapálený fanda všeho tajemného a všeho, co jde mimo oficiální proud informací.

  • Sueneé napsal:

   Osobně má ten dokument pro mne hodnotu spíše v těch lidech, kteří jej komentují. Zjednodušeně řečeno jsou to čím dál vyšší šarze – astronauti, odborníci z NASA, vědci, experti na technologie, vojenští analytici… atd.
   Zkus to vidět v tom kontextu, že i když ty fotky JSOU mizerné, přesto mají svoji skrytou hodnotu dostatečně silnou, aby ti lidé se k nim vyjadřovali a to veskrze pozitivně.
   Za nejzajímavější považuji reakci Buzze Aldrina, který se odmítl konfrontovat s těmito fotkami. Odvolal se na to, že posouzení faktu, zda je na fotkách UFO přenechává expertům, že on s tím nechce mít nic společného a nebude se k tomu vyjadřovat. Je to jako úhybný manévr: nemohu vám říci, co si o tom doopravdy myslím. Zeptejte se „odborníků“ v NASA. :)
   Edgar Mitchel má jinou strategii. Jeho postoj je, že nemůže s určitostí říci, zda něco viděl, ale je bytostně přesvědčen, že tam něco je. :)
   Je to slovíčkaření a čtení mezi řádky…
   V tom směru je ten film naprosto skvělý posun!

  • Looper napsal:

   VIDĚL BYCH TO STEJNĚ JAKO SPAJDY.
   NA MĚSÍCI BUDOU MIMOZEMŠŤANÉ, ALE NIKOLIV V MÍSTĚ SKVRN ROZMAZANÝCH FOTOGRAFIÍ.

Napsat komentář