Moderní lidé jsou hybridy Anunnaki, začínají si myslet už i „vědci“

117297x 28. 03. 2019 1 čtenář

Další „novina“ v médiích! Před několika dny jsem přetiskl článek o objevu existence centra vědomí v břiše, nyní naši „vědci“ přicházejí s další „bombou“ » Prý jsou naše geny společné s někdejšími Annunaki, oněmi mimozemskými „bohy“ s prodlouženou lebkou (podle prastarých kosterních nálezů).

Prodloužené lebky

Takže věda už pomalu opouští svůj původní také „vědecký“ názor o tom, že tyto lebky nacházené převážně v Jižní Americe jsou výsledkem „bandážování“ lebek malých dětí a jejich následné deformace a připouštějí nově vědecký názor na fyzickou existenci hybridů mimozemšťanů a zvířecích lidí této Země v důsledku přenosu mimozemského genomu do těla neandrtálce. A světe div se, ona magická číslovka o vzniku dnešní lidské rasy před pětatřiceti tisíci lety se v článku objevuje jako údaj o počátku existence lidského mozku v dnešní podobě, což je vlastně o tomtéž…

Takže naši vědátoři už připouštějí dokonce i možnost oddělení rasy dnešních lidí od vývojového stadia ryze pozemského hominida, tedy neandertálského člověka, za pomocí umělého zásahu. Takže už žádné konspirační teorie!

Zkuste si tipnout přátelé, co by se stalo, kdybych jako český důchodce dostával každoročně jejich milionové granty na vědecký výzkum! Kde už naše věda mohla být, kdybych takto zajištěn se tomu věnoval na plný úvazek. V zájmu korektnosti ovšem přiznávám, že bych ty peníze nechtěl. Mou noční můrou totiž od nástupu do důchodu je to, že bych nedostal důchod český, ale německý po tátovi, který kdysi /byť krátce/ jako naturalizovaný Němec sloužil ve wehrmachtu. Představte si tu hrůzu, trávit svůj volný důchodcovský čas minimálně třikrát do roka na Tahiti či na Kanárech!

Pocházíme z Anunnaki?

Tým vědeckých pracovníků v Německu odhalil, že moderní lidé sdílejí DNA, o níž se předpokládá, že patří mimozemské rase známé jako Anunnaki. Donedávna panoval konsensuální názor, že moderní lidé, Homo sapiens, byli na Zemi 200 000 let. Nyní však nový výzkum naznačuje, že moderní mozek by mohl být starý pouze 35 000 let.

Změny v lebce

Tým vědců z Institutu Maxe Plancka pro evoluční antropologii v Německu přesně určil období, kdy lidský mozek dosáhl své současné podoby, jak bylo uvedeno tento týden v deníku Daily Mail.

Moderní lidé mají daleko více „zaoblený“ tvar mozku než dřívější hominidé, jako jsou neandrtálci. Jenže poměrně nedávno se čelní plocha stala vyšší a strany více paralelní. V evoluční rovině je to náhlá a rychlá změna, která Homo sapiens oddělila od dřívějších forem evolučního stromu a stalo se to mnohem dříve, než se předpokládalo.

Zatímco je svědectví moderního člověka jako konečného přeživšího, který se rozšířil a usadil po celém světě, tato náhlá masivní změna vyvolává otázku: Kdo mu pomohl?

Ilumináti?

Teorie „starodávných astronautů“, „pozorovatelů“ z Bible, „Annunaki“ ze Sitchinova překladu sumerských textů, všechny tyto teorie hovoří o rychlém přeměnění člověka do nového obrazu a podle toho, který příběhy člověk naslouchá, není řečeno, že to byl nutně začátek. A existuje mnoho lidí, kteří si myslí, že tito „pozměnění“ lidé jsou původem dnešní pokrevní linie tzv. iluminátů.

Zmíněný výzkumný tým zvláště poukazuje na to, že to byly změny lebky, které umožnily změny velikosti, tvaru a funkce mozku.

Tyto změny umožnily Homo sapiens učinit zásadní vývoj v chování, protože moderní člověk začal:

 • Vyrábět nástroje
 • Vyvíjet a pracovat na dlouhodobé paměti
 • Mít sebevědomí
 • Používat jazyk
 • Plánovat aktivity
 • Chápat čísla
 • Věnovat pozornost svému okolí
 • Vyvíjet složité emoce

A tyto vlastnosti jsou dnes definujícími rysy lidské civilizace. Je opravdu nemožné představit si lidstvo bez těchto kvalit, ale dokonce i u starších hominidů, Homo sapiens je jiný.

Moderní člověk

Realizace těchto změn se zdá být rozdělením od neandrtálce po Homo sapiens a toto stále ještě není pochopeno, jak se to stalo a jak se moderní člověk stal tak odlišným. V analýze pro časopis Science Advances týmu Maxa Plancana se to nedaří vysvětlit, ale jejich výzkum přinesl čas tohoto náhlého vývoje dopředu až do současnosti.

A nyní máte daleko kratší časový rámec od vývoje moderní mysli a začátku civilizačních a historických záznamů. Namísto moderního člověka žijícího v době kamenné 190 000 let před začátkem písma, vědy, zemědělství, architektury a náboženství – nyní je to jen 20 000 let, čímž se snižuje důvěryhodnost, že se to všechno stalo čistě náhodou.

Jak inteligence člověka překonala jeho moudrost od počátku průmyslového věku, chápání toho, proč se člověk ocitl odděleně od přírody kolem něj a zda to skutečně je, protože byl tento druh geneticky manipulován návštěvníky, se stávají zásadními otázkami. Možná by nám tyto odpovědi mohly pomoci pochopit naše destruktivní požadavky a získat odpovědi pro dlouhé přežití lidstva. Existuje více důvodů, než kdykoli předtím, myslet si, že lidská rasa vznikla jinak, než jen přírodou, časem a slepou náhodou.

Podobné články

Jeden komentář k "Moderní lidé jsou hybridy Anunnaki, začínají si myslet už i „vědci“"

 • vavrabo napsal:

  Nepochybuji, že moji dávní předci byli chytřejší i šikovnější. Je možné, že to vyvrcholilo před 30000 léty, ale sestup už trvá nejméně 10000 let. Už 80 let sleduji vlastnosti mozku a hledám, co jsme zapomněli vědomě i nevědomě. Jedním zdrojem mohou být velmi staré biblické texty, jiným praktické znalosti třeba tibetských mnichů a také pokusy experimentálního psychologa Bořivoje Kafky. Popisované neuvěřitelné výsledky jsem rozbíral tak, abych se naučil alespoň něco, co tenkrát někteří lidé uměli. Od začátku jsem předpokládal, že žádné nadpřirozené bytosti mně nepomohou. Pro své mládí jsem nemohl jako metodu výzkumu volit spánkovou hypnózu a od začátku to byla téměř čistá telepatie. Živit sebe a rodinu jsem musel docela praktickou činností. Pozorování převážně paranormálních jevů a jejich praktické vyvolávání přinášelo neuvěřitelné výsledky.

Napsat komentář