Monolit na Marsu

6170x 17. 01. 2013 1 čtenář

Při pohledu na fotografii: http://www.astronauti.cz/news/monolit-na-marsu/ si kladu otázku: „Jak by to vypadalo, kdyby se stejnou technikou a ze stejné vzdálenosti byl vyfocen třeba náš český Zkamenělý pastýř?
Jde o vztyčený hrubý megalit uprostřed pole.

Dle mého skromného odhadu by to vypadalo úplně stejně. Argumentace o nevhodnosti místa je hloupým žertem. Není třeba přeci aby šlo o hladce opracovaný kámen ve stylu A.C.Clarka, podobně jako tomu není na naší planetě. A přesto zdánlivě nesmyslně takových šutrů máme vztyčených stovky!

Tato věc uprostřed planiny o minimální ploše 94,5 x 109 m mi přijde jako velice dobrý důkaz cizí aktivity na Marsu.
Výška kamene vychází 7,2 m. (Rozměry počítám podle fotky. )

A ještě z jiného úhlu pohledu: Podíváme-li se na naši planetu, je posetá pyramidami a geometricky uspořádanými chrámy. Obdobně je to na Marsu. Jen s malým rozdílem: oč je Mars menší planeta než-li Země o to, jsou stavby na Marsu větší! (Asi to stavěl nějaký megaloman! ;). Analogicky vizím stejnou paralelu s megalických stavbách typu dolmeny, kromlechy, kamenné řady, kamenné kruhy ala Stonehenge. Takže považuji za naprosto příhodné, že někdo našel tenhle šutr v zemi Marsu. S velkou pravděpodobností bude mít někde brášky a sestřičky.

Stavěl to, když ne stejný architekt, tak minimálně stejná civilizace.

Podobné články

Napsat komentář