«« »»

Mumie mimozemšťanů z dávných dob

Je nám známá mumie mimozemšťana, která se nachází v soukromém muzeu v Arequipě v Peru. Dále známe mumii mimozemšťana, která se nachází v jedné z malých pyramid v Egyptě.

Tyto fotografie ukazují tělo mumifikovaného mimozemšťana. Byl objeven ve staré pyramidě. Toto tajemné stvoření bylo nalezeno archeology blízko Lahunu, během průzkumu malé pyramidy v Egyptě, datované do doby dynastie Senusreta II. Tato mumie mimozemšťana je z doby více než 2000 let př.n.l.

Zdá se, že vypadá jako kříženec neboli hybrid, jako mimozemšťan ze Zeta Reticuli. Nápisy na hrobce mumie ukazují, že král měl poradce se jménem Osirunet, což znamená „poslaný z nebe“. Mumifikované tělo bylo doprovázeno řadou podivných předmětů, které archeologové z blízkého muzea neuměli identifikovat.

Archeolog Viktor Lubek

Tuto mimozemskou mumii objevil československý občan – důchodce z Pennsylvánské univerzity, dr. Viktor Lubek. Archeolog lokalizoval tajnou komoru a provedl průzkum malé pyramidy, jižně od hlavní pyramidy Senusreta II, kde byla uložena královna – manželka tohoto faraóna. Na místě také byly nalezeny jakési nánosy z jílu a zlata pokrývající tělo, a stopy lněného plátna, pokrývající kůži tajemné entity.

V hrobce byly také nalezeny artefakty ze syntetického materiálu, které nikdo nedokázal určit. Nikdo zatím nenalezl podobné předměty v jiných egyptských hrobech, takže objev byl pro dnešní archeology velice důležitý.

Utajení nálezu

Egyptští úředníci se pokoušeli nález utajit, dokud nebude nalezeno rozumné vysvětlení pro mimozemskou mumii. I když vláda konzultovala nález s řadou respektovaných archeologů, všichni tvrdili, že nenalezli žádné vysvětlení. Jsem si jistý, že přesně vědí, co představuje tato mumie, a prostě to jen nechtěli říct veřejnosti, stejně jako se to dělá v USA.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 21788 a SS: 100.

Napsat komentář