Mumie mimozemšťanů z Nazka

8253x 17. 07. 2017 1 čtenář

Přinášíme vám aktualizované informace ze zkoumání mumií mimozemšťanů nalezených na Planině Nazka.

Jaime Maussean: Představujeme vám souhrn informací z nedávné mimořádné konference konané v Peru dne 11.07.2017. Výzkumné testy stále probíhají. Pokračujeme podle plánu avizovaného na konferenci. Hned jak to bude možné, zveřejníme výsledky testů DNA.

Pro připomenutí uvádíme, že jde o celkem 5 malých mumií od 25 do 30 cm. Mají reptilioidní vzhled s hlavami připomínající grays.

První mumie pojmenovaná Josefína, je celá bílá. Tělo obklopuje (viz. foto a video) jeden druh minerálních řas, které se nacházely v jeskyni, kde byla objevena. Je to oblast, kde se kdysi před miliony let nacházelo moře.

Druhá mumie byly pojmenována Victorie, která nemá hlavu a je velmi podobná třetí mumii pojmenované Marie. Čtvrté tělo pak vypadá na dětsko, kterému přezdívají Wawita.

Radiokarbonové datování bylo provedeno ve dvou nezávislých laboratořích ve Spojených státech amerických, kde v obou případech datovali stáří jednotlivých mumií v rozmezí 1000-1800 let.

Upozorňuji na velké díry pro oči na mumii Marie a oproti lidem abnormálně velké ramenní kosti. Prsty mají velmi dlouhé a rovné. Jsou vidět otisky prstů.

V těle několika bytostí byly nalezeny orgány, jež jsou předmětem dalšího zkoumání. Mají čtvercovitý tvar hrdla, což není obvyklé u člověka.

Pátá mumie, nazvaná Albert, měří 60 cm. Vynikají na ní horizontální žebra s obvykle uspořádaným biomechanickým skeletem schopného polykání potravy, nikoliv jejího žvýkání.

Marie má zahnuté konce prstů do pravého úhlu. Nemají mléčné žlázy, a proto nejspíše nejsou savci.

Kromě jistého faktu, že těla byla nalezena v oblasti Nazky a Parakasu, jsme pořád na začátku výzkumu.

Nalezené mumie z planiny Nazca jsou

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

[hr]

Sueneé: Sledujte aktualizace na naší stránce. Výsledkům práce Jaime Maussana a jeho týmu věnujeme zvláštní pozornost. Budeme snažit vám přinášet co nejaktuálnější informace o právě probíhající akci. Jde velmi živé téma. Pomohla by nám vaše pomoc. Pokud ovládáte španělštinu, prosím, kontaktujte redakci.

[sam_pro id=“3_2″ codes=“true“]

 

Mumie z Nazca

Další díly ze seriálu

Napsat komentář