Mumie z Nazca: Testy DNA naznačují, že Marie je ze 70% nejspíše mimozemského původu

1519645x 08. 10. 2017 1 čtenář

Konečně byly odhaleny předběžné výsledky DNA mumie označované jako Marie nalezené na planině Nazca (Peru). Testy zpracovává nezávislá Německá laboratoř. Tyto výsledky mohou změnit vše, co jsme se doposud naučili o naší historii.

Již dříve provedené testy pomocí radiokarbonového datování na UNAM (Mexická národní autonomní univerzita) prokázaly minimální stáří mumie na 1750 let.

Shodou okolností má tento nález spojitost s objevy na planině Nazca. Oblast je známá především díky svým dlouhým liniím a obrazcům, které jsou porovnatelné jen z velké výšky nad zemí.

Za zmínku stojí, že tělo mumie je pokryto silnou bílou vrstvou křemeliny, která je tvořena fosiliemi mořských jednobuněčných řas. Díky tomu je tělo ve velmi dobrém stavu a to včetně vnitřních orgánů.

Planina Nazca

Obě ruce mají každá jen tři prsty. Každý z prstů má celkem šest článků. Prsty této bytosti zabírají 80% až 90% plochy celé ruky. Lidské prsty mají tři články každý, přičemž čtvrtý článek je součástí dlaně. Ta tvoří 45 až 50% plochy celé ruky. Ve srovnání s lidmi Marie dlaň v podstatě nemá.

Z mumifikovaného těla byl získán vzorek DNA obsahujících 600 tisíc sekvencí se 150 nukleotidy. Marie má z 30% DNA podobnou lidskému. Zbývajících 70% je tvořeno sekvencemi, které nemají na první pohled obdobu u žádného známého živočicha na planetě Zemi. Takový výsledek je velmi nezvyklý.

Prvotní zpracování se provádí automaticky pomocí počítačů, které vyhledávají zkoumané sekvence proti celosvětové databázi sekvencí DNA získaných ze známých živočišných druhů včetně člověka. Sekvence, které nejde tak snadno identifikovat jsou podrobeny hlubšímu zpracování vyžadující součinnost specialistů. Takové podrobné zpracování informací bude trvat nejméně šest až dvanáct měsíců. Je potřeba prozkoumat přes dva miliony sekvencí DNA.

Neprokáže-li se v plném rozsahu zbývajících 70%, že dané sekvence mají obdobu v něčem pozemském, pak je naprosto oprávněné vyslovit hypotézu, že Marie nepochází ze Země – je mimozemšťan a nebo že je jde o naprosto samostatný svébytný (inteligentní?) živočišný druh, který si dokázal zachovat autonomii od lidí žijících na povrchu.

Humanoid Atacama stále pod drobnohledem

Připomeňme jen, že lidská DNA je z více jak 90% shodná z DNA primátů (opic). Podobných výsledků bylo dosaženo v případě zkoumání některých starších vývojových verzí pozemského humanoida. Jistým specifikem moderního člověka je, že naše DNA obsahuje jednu specifickou sekvenci, která je naprosto unikátní na této planetě, a o které vědci hlavního proudu mluví, jako o důvodu, proč se chápeme jako inteligentní vědomé bytosti.

Bude tento objev mít skutečně vliv na změnu myšlení našeho lidstva…? Napište nám váš názor do komentářů.

Mumie z Nazca jsou důkazem:

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Mumie z Nazca

Další díly ze seriálu

15 komentářů k "Mumie z Nazca: Testy DNA naznačují, že Marie je ze 70% nejspíše mimozemského původu"

 • stilb napsal:

  Milý Sueneé, opravdu nepatřím k těm čtenářům, kteří na základě jednoho článku vyvodí nějaký závěr a poté ho ventilují na internetu. O tuto problematiku, krom jiného, se zajímám již od dětství (a intenzivně cca 20 let). To znamená, že dobře znám pana Maussana a jeho předešlé podvrhy. O mumiích z Nasca, jsem přečetl mnoho na jiných webech. Bohužel ty serióznější  webové stránky jsou stejně skeptické jako já. Dokonce jsem si 2x přečetl celý zdejší seriál.

  Abych ukázal, co mi tak trochu na Tvém webu vadí, zde uvádím pár příkladů:

  1. díl:Tým výzkumníků, jejichž součástí jsou mexičtí badatelé a také známý exopolitický novinář Jaime Maussan, shodně konstatují, že nalezená těla vypadají více jako reptiliáni než lidé (humanoidi).

  -Zde jsme se nedozvěděli žádné jméno, které by se dalo ověřit, kromě Maussana.

  2. díl:Radiokarbonové datování bylo provedeno ve dvou nezávislých laboratořích ve Spojených státech amerických, kde v obou případech datovali stáří jednotlivých mumií v rozmezí 1000-1800 let.

  -Zde jaksi chybí jména těch nezávislých laboratoří…

  2. díl:První mumie pojmenovaná Josefína, je celá bílá. Tělo obklopuje (viz. foto a video) jeden druh minerálních řas, které se nacházely v jeskyni, kde byla objevena.

  A najednou, máme ve 3. díle toto:Mumie se podobá sádrové soše pokryté jakýmsi bílým práškem. Jak ovšem ukázal rentgen a počítačová tomografie, rozhodně se o sochu nejedná. Uvnitř je kostra a zůstatky vnitřních orgánů. Pomocí radiouhlíkové metody bylo určeno stáří tkání na 2300 – 2500 let. Prášek byl podle vědců použit k balzamování těla.

  -Tak těď opravdu nevím, zda jsou pokryté bílým práškem (v pozdejším díle se dozvíme, že se jedná o oxid křemičitý), či nějakými řasami.A nebo je to prášek z minerálních řas?

  3. díl: věta uvedená hned pod tím:„Rozhodně nemám pochybnosti, že tato bytost byla kdysi živá“, sdělil profesor Korotkov. „Odebrali jsme vzorky tkání a nyní je analyzují genetici v jedné velké lékařské instituci v Petrohradě.“

  -Proč nám tu chybí název instituce? Také je trochu divné, že se tím nezabývají přední Peruánští vědci, ale pochybný pan Korotkov. (Nechť si čtenáři vyhledají.)

  6. díl:Všechno to začalo již v roce 2014, kdy dva hledači pokladů narazili v pustině u planiny Nazca na kamennou desku zasazenou v zemi. Nakonec se jim podařilo desku odsunout a uviděli průchod, který jak později zjistili, vedl do podzemního systému tunelů a do několika rozsáhlých sálů. V jednom z nich se nacházel velký sarkofág.

  -Tak a najednou tu máme dva hledače a jeden sarkofág a v předešlých dílech jsme se bavili o tom, kterak jeden hledač našel dva sarkofágy… Tož opět si čtenář může z těchto „důkazů“ vybrat, co se mu více líbí a poté to prezentovat jako pravdu. :) Sice se později dozvíme, že „badatelé“ objeví druhý sarkofág, ale najednou není řeč o žádných předmětech jako v tom nějakém předešlém díle…Nyní tam máme jen mumie a prstíčky…

  7. díl:Jsou také již k dispozici první záznamy z tunelového systému, kde byly mumie z Nazca nalezeny. Podle očitých svědků se pod plošinou Nazca nachází celé město, které je ještě pořád obydlené.

  -Sueneé určitě by jsme rádi ty záznamy viděli. Zkoušel jsem dohledat, ale marně.

  8. díl:Uvedl, že různé laboratoře podrobně analyzují tato data a že testy jsou prováděny také dvěma světovými experty.

  -Jména opět žádná.

  9. díl:Konečně byly odhaleny předběžné výsledky DNA mumie označované jako Marie nalezené na planině Nazca (Peru). Testy zpracovává nezávislá Německá laboratoř.

  -Alespoň fotka těch DNA testů byla by fajn, ale samozřejmě není a jméno německé laboratoře taktéž…

  Takto bych mohl pokračovat do nekonečna. Všechna jména, co jsem prověřil, jsou lidé, kteří namají mou důvěru a ani důvěru opravdových vědců, bohužel. O nezávislých institucích jsem se nedozvěděl nic ani v jednom díle. Mohl bys, prosím, uvést ty nezávislé laboratoře které jsi myslel? Snad ne TV Gaia nebo Youtube-kanál krawix999 apod.?

  Já jsem hledač pravdy.  Chci aby to byla pravda, ale pravda je nezávislá na tom, co chci já.

 • fero napsal:

  To je z tisíc a jednej noci? Mal som o vás vyššiu mienku.

 • Narcis napsal:

  nakonec se ukáže že staré „bajky a mytologie“ nejsou zas takové pohádky za které se dnes mají. Jednoduše že naši prapředci sdíleli tento svět s jinými různě inteligentními tvory. Výjevy v Egyptě a i ze starých amerických civilizací i Sumeru k tomu vedou. A nakonec byla vláda nad světem udělena lidskému druhu – ostatní buď vymřeli či byli vyhubeni umělými katastrofami, další zničili naši předkové a zbyteček přeživších tiše dožil v nějakých jeskyních a močálech. A blbě bysme skončili i my nebýt zásahu jednoho z tvůrců. Celé to tvoří dojem že naše malá planeta byla jakousi zkušební laboratoří a experimentátoři nakonec neuklidili pořádně či spíš se jich nás zželelo a dali nám šanci.

  A jak mě napadá podle těch třech prstů – docela dobře tu místo nás mohli chodit ptačí/ještěří tvorové…  Jenže Stvořitel naštěstí neměl ještěří či ptačí podobu takže jsme jakožto druh vyhráli existenci. Třeba v galaxii dominují tvrdší a agresivnější životní formy jako hmyz a ještěři, proto nechtěli další svět zabraný takovými tvory. Ale to už je hodně spekulativní.

 • Sueneé napsal:

  ad post v článku Nejsme sami ve vesmíru (1. díl): Sestřelení šedomodrých ET nad pouští Kalahari

  ad 1) nesedí ti počet kostních článků.

  ad 2) kde máš jistotu, že jde o vývojovou anomálii a ne následek operace?

  ad 3) opomíjíš další znaky, které Marii odlišují od člověka. Viz. pročti si celý seriál.

 • Standa Standa napsal:

  Bylo by možno uvést, jak se konkrétně jmenuje ta „nezávislá Německá laboratoř“ ?

  Jsou někde dostupné výsledky, které by prezentovala přímo ona?

   

Napsat komentář