Na Měsíci existují mimozemská města

18043x 24. 01. 2013 1 čtenář

Server exopolitika.cz přinesl na přelomu roku dva překlady velice zajímavých zahraničních článků pojednávajících o existenci mimozemské civilizace na Měsíci.

O tom, že na našem souputníkovi něco je, se diskutuje již dlouho. V článku Informátor NASA: Na Měsíci existují mimozemská města se dozvíme o výčtu bývalých zaměstnanců NASA (včetně astronautů), kteří tvrdí, že NASA nám lže a zakrývá fakta.

Za velice pozoruhodnou lze považovat fotografii hlavy robota, kterou vyfotografoval astronaut Eugene Cernan z mise Apollo 17. Neméně zajímavá je fotografie naprosto dokonalé pyramidy.

S podvody na fotografiích Měsíce je též zmíněno, že podobné lži jsou nám podsouvány i v případě Marsu a dalších těles jako Marsova měsíce Phobos nebo Saturnova měsíce Titánu.

Druhým zajímavým článkem je Vědci říkají: prohledejme Měsíc kvůli starověkým stopám mimozemšťanů, který se nese v duchu: „My si sice myslíme, že tam nic není, ale co kdyby náhodou. Pojďme to raději prozkoumat“.

Připadá mi to přesně v kontextu: „Nemůžeme přeci přiznat, že tam něco je, musíme to nejdříve hledat a dělat kolem toho humbuk.

Podobné články

Napsat komentář