Na Měsíci objevili tajemný objekt! Vědci tápou, exopolitikové mají jasno.

2010380x 02. 02. 2014 1 čtenář

Obrázky z Googlu by mohly takový dojem vyvolávat. Objevil se na nich totiž záhadný objekt ve tvaru trojúhelníku, který vypadá úplně jako vesmírná loď.

Možná to zní jako úryvek z nízkorozpočtového sci-fi filmu, ale objekt ve tvaru neúplného rovnoramenného trojúhelníku je více než výmluvný. Tento objev vyvolal na internetu ohromnou vlnu spekulací.

Dvouramenný útvar svírá úhel devadesáti stupňů, což je ve vesmíru obrovská výjimka. Navíc to vypadá, že je na něm i sedm světelných bodů. Na tento záhadný snímek upozornil odborník na UFO, který si říká WowForReel a o svých objevech píše blog.

O těchto podivných snímcích na Měsíci řekl: „Je to unikátní a neobvyklé.“ Navíc dodal, že nic podobného v některém z dalších kráterů nenašel.

Ani vědci zatím nedokázali jeho původ spolehlivě vysvětlit. Jen potvrzují, že pravidelnost, s jakou jsou světlé tečky na útvaru umístěny, je velmi neobvyklá, stejně jako úhel 90 stupňů, který ramena svírají.

Podle jedněch by to mohla být utajená zbraň Rusů nebo Američanů. Jiní mají za to, že je to vesmírný odpad, který přitáhla gravitace Měsíce. Další skupina má jasno: jsou to mimozemšťané.

Podobné články

20 komentářů k "Na Měsíci objevili tajemný objekt! Vědci tápou, exopolitikové mají jasno."

Napsat komentář