«« »»

Mars: Na povrchu rudé planety našli lidskou kostru

Jak oznamují autoři jednoho z videí umístěného a sdíleného na Youtube, našli důkazy existence života na Rudé planetě. A na potvrzení svých slov zveřejnili snímky a videonahrávky pořízené na Marsu zařízeními NASA.

Vskutku, když budete studovat předložené fotografie, uvidíte možná něco, co svými obrysy připomíná lidskou kostru. Také na některých snímcích se vyskytují obrysy předmětu, který se podobá velké kosti.

4d8851b7e89be8159bd629b0d1612649-650x344

Stojí za zmínku, že Rudá planeta se někdy stává předmětem pečlivého sledování různými uživateli, kteří se snaží najít na ní stopy mimozemšťanů. Tak kdysi průzkumníci rozeznali na snímcích, které byly pořízeny pomocí sondy Curiosity, čtyřnohého tvora, který podle nich žije na planetě.

A nedávno známý virtuální archeolog a zoolog Scott Uaring studující obrázky z Marsu, upozornil na předmět pravidelného geometrického tvaru.Výzkumník došel k závěru, že pyramida, která se nachází na Rudé planetě, byla vytvořena inteligentními bytostmi.

Také ještě jeden snímek NASA z Marsu, kde byl pozorován předmět podobný lebce dinosaura, přitahuje pozornost ufologů z celého světa. Nicméně přesto většina vědců k podobným veřejným oznámením přistupuje s vysokým stupněm skepticismu. Myslí si, že obrysy povrchu Rudé planety s rozmanitým reliéfem mohou mnozí lidé ztotožnit s různými předměty.

Zdroj: Tainy.net

One Response to Mars: Na povrchu rudé planety našli lidskou kostru

  1. OKO OKO napsal:

    Ledaže by na Marsu žili liliputi 🙂

Napsat komentář

Líbí se vám naše stránky?

Podpořte prosím autory a překladatele trvalým příkazem na transparentní účet: 2900794933/2010
nebo pomozte s překlady.