«« »»

Nacisté stavěli vlastní létající talíře

Tohle je bývalá přísně tajná fotografie jedno z nacistických létajících talířů, které vzniky na počátku II. světové války (2WW) za pomocí mimozemšťanů. Ti, když zjistili, k čemu nacisté chtějí talíře použít, do nich zamontovali prvky, které zabránili tomu, aby talíře fungovaly jako meziplanetární zbraně.

Říká se, že během 2WW došlo k mohutnému spojeneckému bombardování, kdy bylo podle plukovníka Wendella Stevense posláno do boje na 800 bombardérů. Nacisté nasadili proti nim dva létající talíře. Ty dokázaly zničit během velmi krátké doby více jak 200 spojeneckých bombardérů.

Maria Orsic

Maria Orsic

Zdá se, že k tomu došlo formou telepatického spojení – dnes bychom spíše řekli channelingu. Tajný spolek Vril později pod záštitou nacistického SS využíval media, které zapisovalo zprávy a technické plány pro stavbu mimozemských lodí. Jako media sloužily Maria Oršić a další žena jménem Sigrun.

Jsou různé verze toho, kdo stál na straně mimozemšťanů:

  1. Zdrojem měli být reptiliodní bytosti, které žijí dlouhodobně na naší planete Zemi v podzemních městech. Podle Williema Tompkinse chtěli využít německý vojenskoprůmyslový komplex pro vývoj létajících talířů a mateřských lodí, které by jim umožnili únik z naší planety.
  2. Zdrojem signálu měli být mimozemšťané se souhvězdí Aldebaran, kteří tak chtěli iniciovat přátelský kontakt mezi pozemšťany a lidmi z Aldebaranu. Podle Billyho Mejera si mimozemšťané prý původně mysleli, že Němci vyvinou a použijí tyto lodě k nastolení mírovějšího světa. Mimozemšťané předpokládali, že využití volné energie a na ní postavených technologiích, povede k ekonomicko politické transformaci, kdy jakékoliv válečné tažení bude postrádat smysl.

Po 2WW některé z těchto létajících talířů přežilo. V některých talířích Němci utekli do Jižní Ameriky a do Antarktidy (viz. článek: Antarktida: Nalezeno ztracené město. Že by Atlantida). Plány na stavbu těchto diskových lodí se dostaly rukou různých zemí jako je: USA, Kanada, Rusko a Anglie. Následně i Čína a Francie se pokusily replikovat stavbu nacistické verze létajícího talíře, které ve své původní verzi nemělo schopnost meziplanetárních nebo mezihvězdných letů.

Dnes slouží především pro špionáž a jako nástroj zastrašování a manipulace pro zamýšlenou operaci pod falešnou vlajkou, na kterou upozorňoval již Wernher von Braun prostřednictvím Carol Rosin. Snaha o iniciaci globální války proti mimozemšťanům.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory a překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 09627 a SS: 100.

3 Responses to Nacisté stavěli vlastní létající talíře

  1. Tino napsal:

    Nie je zač z tých kontaktných správ si človek nájde veľa informácii .

Napsat komentář

Líbí se vám naše stránky?

Podpořte prosím autory a překladatele trvalým příkazem na transparentní účet: 2900794933/2010
nebo pomozte s překlady.