Nairam Insider: Nová chronologie věků (4. díl): Dutá Země a ET technologie

216279x 18. 04. 2017 1 čtenář

Jedna z teorií říká, že Slunce dříve rotovalo vyšší rychlostí a vylétávala z něj hmota, která měla určitý směr a jak postupně chladla, vytvořila se planeta, která měla žhavé plynné jádro. Tím, že bylo jádro žhavé a povrch chladl a stával se pevným, vznikal tlak a teplo a plyny unikaly z jádra ven na povrch. Vznikaly póry, pukliny, kapsy a plástve. Kapsy a dutiny o objemu i několika kilometrů jsou propojeny kanály, kudy pronikala energie ven. Tak vznikla tzv. Dutá Země.

Země je živý organismus stejně tak, jako ostatní planety a hvězdy. Planeta má svůj nádech a výdech vždy ve 20-letých cyklech. Zlomový bod mezi nádechem a výdechem je vždy kolem 11. až 17. srpnem jednou za 20 let. Všimněte si, že některé klíčové historické události se odehrály právě v těchto fázích a dnech – 1943, 1963, 1983, 2003…

Už jsme psali ve 2. díle, že Slunce jednou za 12 tisíc let vyšle do Sluneční soustavy energetický magnetický pulz (EMP). Dříve tento cyklus lidé vnímali a proto se na něj někteří dokázali připravit. Před posledním pulzem byly zde 3 migrační vlny:

  1. vlna obyvatel odešla do podzemí a stali se z nich Agharťané
  2. migrační vlna se usídlila na klimaticky příznivá místa Zemských kontinentů
  3. migrační vlna odešla mimo Zemi

Archa Gabrielova

Na rovnoběžkách 33,3°N a 33,3°E se nacházejí časoprostorové brány. Na těchto místech se nachází například Severní Afrika, Sýrie, Severní Korea,…. Zde je také rozmístěn více komplexní obranný systém perimetru Země. Říká se mu Archa Gabrielova.

Systém je tvořen navigačním a obraným zařízením. Navigační zařízení připomíná kamennou krychli o velikosti v řádu metrů. (Takové zařízení bylo nedávno nalezeno v blízkosti Mekky.) Pokud je detekována hrozba, předá tato část informaci obranému zařízení. (Jedno je umístěno v oblasti Tunguské tajgy.) Ze země z hloubky několika metrů se vysune sloup (rameno), na jehož konci je kupole – jako houba a zasáhne cíl.

Systém AG je nejspíše odpovědný za Tunguský incident z 30.06.1908 a stejně tak za událost z 11.10.2015, kdy se v Mekkce zřídil jeřáb zasažený bleskem směřujícím ze země k nebi.

Obranná technologie typu Archa Gabrielova byla objevena v rámci širšího obranného perimetru také na 33°N a 33°E Marsu a některých měsících Sluneční soustavy.

Pyramidy

Autoři této technologie předali znalosti a vědomosti vybraným pozemšťanům, aby byli schopni v případě poškození pyramidy opravit a vybudovat další.

Pyramidy slouží jako komunikační antény, fungující na krystalickém principu, jako energetický agregát, který nelokálním způsobem a bez vodičů energeticky napájí instalace typu Archa Gabrielova a jiné.

Rozpad Egyptské a Mayské civilizace a dalších, které byly rozmístěny podél 33°, iniciovaly potměšilé mimozemské rasy, které po rozpadu začaly budovat nový světový řád GMS, který funguje dodnes. S rozpadem těchto civilizací také zanikly vědomosti a znalosti pyramidových staveb, ale hlavně energetické podstaty planety s následným využitím jejich potenciálu, neboť toto všechno je postaveno na znalostech a vědomostech evoluce a vývoje planet ve Sluneční soustavě.

GMS má povědomí o silách a technologiích nacházející se v koridoru vymezeném 33° rovnoběžkami a snaží se je před lidstvem utajit. Přemýšlejte – proč, když Americká armáda vpadne na území států, které se nacházejí právě kolem této rovnoběžky, se nejdříve zajímá o historické stavby, muzea a posvátná místa? Co v takových místech dělají speciální armádní jednotky, když sem údajně přišli hlavně potlačovat terorismus? Lze dohledat videa a fotografie těsně po nájezdu americké armády na muzea, kde byly vypleněny archivy zejména všeho, co se vztahuje k Anunnaki.

Datová knihovna v Bucegi a podzemní tunely

V roce 2003 byl v Rumunsku, v Karpatech, v pohoří Bucegi (GPS 25°28’12″E 45°24’24″N) objeven ohromný dóm. Jedná se o datovou knihovnu, jejíž stáří je odhadováno na 4-6 milionů let. Z tohoto dómu vedou 4 tunely, které jsou součástí velkého mezikontinentálního tunelového sytému planety. Tento dóm je energeticky ovlivňován horou Kailas (Tibet). Hora Kailas je uměle upravena a ještě dnes svým tvarem připomíná pyramidu, která slouží jako anténní systém.

Samotné tunely z Bucegi vedou do dalších podzemních komplexů na Zemi:

  1. tunel vede do Iráku (důvod války v Iráku v roce 2003? – je zde totiž mimozemský zbraňový systém, možná i technologie, umožňující otevření časoprostorových portálů). Dále vede přes Turecko a Sýrii. Zde v Sýrii je sekundární šachta, kde se nachází součásti ke spuštění sytému v Iráku. Tato šachta se nachází 80 km od města Alepo. Opět otázka, zda válečný konflikt v Sýrii a hlavně v oblasti města Alepa byl použit jako zastírací manévr pro získání přístupu k mimozemské technologii?
  2. tunel vede přes Černé moře na Krym–Simferopol, kde je mramorová jeskyně. Dál pak tunel vede do Ruska do Kavkazu.
  3. tunel vede do Evropy–Slovensko (Babí hora vchod je na polské straně), ČR severní hranice, Německo a pak přes Anglii do Kanady a tam se napojuje na mezikontinentální tunel.
  4. tunel vede do Egypta a Jižní Afriky.

Agharťané

V podzemí planety Země jsou další světy. Žijí zde odtržené dávné civilizace (celkem 16 skupin) Agharťané. Dá se říci, že jde o geneticky čisté lidi (běloši, černoši, asiaté, atd). Jejich DNA je minimálně z 98% stejná, jako ta naše. Aghrarťané vlastní mimozemskou technologii. Cestují v prostředcích, kde dokáží proniknout membránovou strukturou hornin.

Podmínky k životu a světlo jim zajišťuje zvláštní bakterie, které produkují biologické světlo nazelenalého odstínu a určitá zvuková frekvence, která světlo zesiluje. Teploty blíže středu Země jsou stabilní a udržuje se tu stálé příjemné klima.

Dříve se Agharťané představovali lidstvu na povrchu v určitých cyklech jako bozi, později jako mimozemšťané. V současné době s nimi intenzivně jedná Aliance Sfér včele s Blue Awian.

Vlastní datovou knihovnu o historii Země a o Vesmíru. Ví co se děje na Zemi. S některými lidmi komunikují prostřednictvím channelingu.

Kolský vrt

V roce 1989 prováděl tým Ruských a Norských vědců doposud nejhlubší vrt směrem ke středu Země. Přibližně v hloubce 12 km pod úrovní povrchu se tým provrtal do míst, kde byly slyšet hlasité zvuky připomínající ruch jako někde v pekle.

Můžeme spekulovat, že možná šlo o hluk podzemního Aghartského velkoměsta anebo se někdo zrovna díval v obýváku na hororový film. Už samotná představa, že se vám třese jeskyně a náhle se v ní objeví vrtná souprava, působí docela strašidelně. Faktem zůstává, že po jednání s ruským prezidentem Putinem byl výzkum oficiálně zastaven.

Mezikontinentální tunelový systém a tajné pozemské základny

Síť mezikontinentálních tunelů po celém světě propojuje několik podzemních informačních archivů a základen. Tunely jsou z větší části přírodní, někde byly upraveny mimozemskou technologií, jsou odolné proti zemětřesení a mají průměr kolem jednoho kilometru. Lze v nich cestovat obrovskými rychlostmi.

Zemská klenba na 33,3° stupni. Základna v Dulce a dóm v Bucegi. Přibližné vedení tunelů napříč kontinenty

 

Nová chronologie věků

Další díly ze seriálu

2 komentářů k "Nairam Insider: Nová chronologie věků (4. díl): Dutá Země a ET technologie"

Napsat komentář