Nairam Insider: Nová chronologie věků (7. díl): Blízká budoucnost a rok 2022

14509x 20. 07. 2017 1 čtenář

Naše galaxie se v současné době nachází v energeticky vyšších vibracích vesmíru. Je to dáno 26tisíciletým cyklem oběhu Sluneční soustavy. Vstoupila také do 4. éterického energetického pole, které je nejhustší, nejhrubější a díky tření heliosféry vzniká energie, kterou absorbuje jak Slunce, tak i planety – hlavně Jupiter a Saturn. Z centra naší galaxie dojde kolem roku 2022 (2018-2022) k výronu energie o specifické frekvenci, která ovlivní Slunce. Výron energie očistí galaxii a lidstvo od Umělé Inteligence (UI). Lidstvo se tak vrátí ke své podstatě – půjde o kvantový skok do roku 4200 – 5D.

K Události také výrazným způsobem přispěje zánik hvězdy Aldebaran, která explodovala v roce 1970. Aldebaran je od nás vzdálená 56 světelných let. Tento zánik bude viditelný v roce 2026 (až k nám světlo doputuje) Na obloze se na nějakou dobu objeví „druhý měsíc“. Po stránce energetické však bude Sluneční soustava ovlivněna dříve a to kolem roku 2022, protože energie putuje větší rychlostí, než světlo. To aktivuje Slunce a dojde k energetické sluneční události.

Slunce pulzuje v pravidelných 12tisíciletých cyklech, kdy dochází ke slunečnímu elektromagnetickému pulzu. V této závislosti dochází ke kataklysmatickým změnám. Slunce posledních 25 let nefunguje správně, má vyšší aktivitu a produkuje více energie. Díky tomu se Země zahřívá. Toto se děje v pravidelných cyklech, takže lze konstatovat, že globální oteplování způsobené člověkem je produktem GMS ke strašení lidí – negativní energie.

A nyní slibovaná blízká budoucnost, aneb držte si klobouky, čeká nás pěkná jízda. Do konce roku 2018 musí být lidstvo informováno o utajovaných informacích. Musí být odhalena skutečná pravda, aby lidstvo onu událost kolem roku 2022 zvládlo. V průběhu roku 2017 budou pouštěny informace o nových nálezech pyramid na Zemi, nové objevy v Antarktidě, informace o nálezu kosterních pozůstatků Preadamitů a prezentace přítomnosti mimozemské civilizace, která je tu stále, jen působila v neviditelném módu. Koncem roku 2016 došlo totiž ke zrušení úmluvy, která přikazovala zneviditelnění přítomnosti činnosti mimozemských civilizací.

Převibrování do 5. dimenze bude pro lidstvo znamenat změnu vnímání. Lidstvo se vrátí ke své podstatě. Dojde ke změně synaptické struktury mozku. Započne se rehabilitovat původní 12vláknová DNA. V současné době je kolem Země umístěna mimozemská technologie (sférické koule), která převádí energetické vlnění od Slunce, které by bylo pro lidstvo nepříznivé na pozitivní energii, která ovlivňuje myšlení a zbavuje lidstvo vytvořeného závoje nevědomosti. Převibrování Země ze 3D na 5D (4. hustota) má za následek zvýšení frekvence – původní frekvence je 7,83 Hz. Nyní se pravděpodobně nachází na 16 Hz a v budoucnu bude vibrovat až na frekvenci 40 Hz (5D). Díky zvyšování frekvence nám v současné době připadá, jako by čas ubíhal strašně rychle. Děti, které se rodí již do vyšších frekvencí, jsou mnohem bystřejší a z pohledu starších generací jsou někdy hyperaktivní. Tyto změny může člověk někdy pociťovat jako zvýšenou únavou i během dne, může být podrážděný, často se objevuje hučení v uších a pocit závratě. U každého jsou projevy jiné.

V polovině roku 2014 byla vědci objevena nová planeta X – Hnědý trpaslík. Ta svou energií a gravitací začíná ovlivňovat Sluneční soustavu. Nachází se za planetou Pluto. Pluto bylo odborníky vyřazeno ze seznamu planet Sluneční soustavy pravděpodobně proto, že v budoucnu bude hvězdou X zničena. To by vyvolalo u lidí paniku, že byla zničena planeta. Takto to pro lidstvo nebude šok. Tato planeta X pravděpodobně také přispívá k častějším zemětřesením na Zemi. Zemětřesení má také na svědomí činnost Slunce, přechod do vyšší hustoty a jiné dimenze a aktivity v podzemním světě.

Současný kapitalistický západní otrokářský systém se hroutí, stejně tak i GMS a finanční systém. Nabízí se možnost nového, příznivějšího finančního systému (BRICS – Rusko, Čína, Indie, Brazílie a JAR). Druhá možnost je plné odhalení informací, pravdy, technologií (což je aktuálně prosazováno) a zrušení potřeby peněz.

Aby mohla být vedena jednání s mimozemskými civilizacemi, musí být na Zemi vytvořena jedna geopolitická struktura, která bude mít své zástupce pro jednání. Jinak se jednání nedají provádět. Po Události kolem roku 2022 je naplánován masivní příchod Anunaki Elohim, aby nás jako lidstvo ve změnách podpořili.

Nová chronologie věků

Další díly ze seriálu

Napsat komentář