NASA: Hackeři ovládli jejich dron modifikující počasí (chemtrails)

117602x 09. 02. 2016 1 čtenář

Novinky.cz uvedly: Do programů k ovlivnění počasí amerického Národního úřadu pro letectví a vesmír (NASA) pronikla na celé dva roky skupina hackerů, kteří si říkají AnonSec. Nyní zveřejnili přes 600 videí z dronů, které ovládli, 2143 letových záznamů a osobní údaje 2414 zaměstnanců úřadu.

„Jedním z hlavních cílů operace bylo přilákat pozornost k realitě ovlivňování počasí,“ citoval server InfoWars z webového časopisu „zine“ hackerské skupiny. Podle něj má NASA řadu úkolů věnovaných studiu aerosolů a jejich účinků na prostředí a počasí.

Hackeři se podivují, kolik lidí ještě nevěří, že vláda USA se něčím takovým zabývá, když už se ví, že CIA financuje studie, a řada zemí už má programy modifikace počasí. Jde často o vyvolávání umělých dešťů zakládáním oblaků pomocí jodidu stříbrného.

Tuto metodu používalo už letectvo USA ve vietnamské válce, aby silnými lijáky znemožnilo přesuny sil protivníka po severojižní Ho Či Minově stezce. Proniknutí do NASA ale neměli hackeři AnonSec původně vůbec v plánu.
Možnost jim přihrálo až rozšíření nebezpečného počítačového viru Gozi. Tento „trojan“ jim pootevřel dveře a následně pronikali do sítí NASA stále hlouběji. Dobrodružství skončilo až nápadem ovládnout bezpilotník Global Hawk a namířit ho do oceánu.

Plán vyvolal ve skupině spor. Zničení stroje za 222,7 miliónudolarů (5,5 mld. Kč) by hackery zařadilo mezi teroristy. Nicméně byl spuštěn.

Trasu hackeři zadali, ale domnívají se, že operátoři si zřejmě všimli neobvyklého chování dronu a převzali manuální řízení. Krátce nato hackeři ztratili i přístup do sítí NASA.

[hr]

Sueneé: Jak jinak ještě lidem vysvětlit, že modifikace počasí je reálná věc a to co se děje teď veknu je toho důsledek? Je to opět hra slov. Článek je o hacknutí sítě NASA, ale jen tak mimochodem je vlastně i o chemtrails…

Chemtrails jsou

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Podobné články

11 komentářů k "NASA: Hackeři ovládli jejich dron modifikující počasí (chemtrails)"

 • Sueneé napsal:

  pánové, mám  za to, že věc se skládá z několika otázek:

  1) provádí nějaká (ne)vládní skupina aktivně modifikaci počasí?
  2) od kdy se tak už děje?
  3) jakým způsobem to dělají?
  4) z jakého důvodu se to děje?

  ad 1) mám za to, že je to fakt. Výše uvedený článek to potvrzuje i s ohledem na mainstream.

  ad 2) tohle není úplně jednoznačné, ale jak se píše – pokusy s ovlivňováním počasí se děly minimlně od 50. let během Větnamské války.

  ad 3) nejvíce se zmiňuje rozprašování látek do vrchních vrstev atmosféry. Do této oblasti lze principialně zařadit i chemtrails. Dalším způsobem jistě může být cílené zahřívání části atmosféry (k tomu lze použít HAARP), čímž vytvořím tepelnou turbulenci. A protože jde o spojité nádoby, pak když někde udělám nějakou změnu, pak jinde se to musí také projevit. Když někde počasí ohřeji, pak jinde vznikne ochlazení, atd.

  ad 4) možné důvody: vojenské, politické a ekonomické účely; snaha ochlazovat planetu, neboť celá sluneční soustava se ohřívá; snaha zasahovat to psychického a zdravotního stavu obyvatel;

  • Standa Standa napsal:

   1. Určitě. Cíleně se tak děje obvykle lokálně a dočasně. Počasí je samozřejmě ovlivněno i průmyslem a dopravou ze samotného principu fungování těch strojů. A vlastně i veškerý život ovlivňuje zpětně počasí. V tomto smyslu ovlivňují očasí úplně všichni (lidé, jejich stavby, stroje a zařízení, rostliny i zvířata).

   2. Minimálně ten nápad i podezření z nekalých úmyslů jsou hodně staré. Už vynálezce Prokopa Diviše pronásledovali sedláci za to, že svou povětrnostní mašinou  přitahuje bouře (a jeho hromosvod zbourali). Vzpomínám si, že umělé vyvolání deště je popsáno například v jedné z knih Karla Maye. Je to sice jen vymyšlený přípěh, ale ten nápad musel odněkud vzít.

   3. Metod je hodně. HAARP ale podle mne slouží k něčemu trochu jinému. Jeho výkon by měl jen zhruba stejný tepelný účinek, jako rozorání (nebo osetí) několika desítek arů půdy.

   4. Je více důvodů – jak zamýšlených, tak nechtěných.  Ale to je na delší rozbor

 • Martin Horus Martin Horus napsal:

  Jestli někteří pochybovači ještě nevěří, tak se zamyslete nad nenormálním počasí kolem vás. Vloni nejteplejší léto v dějinách měření. Předtím nenormálně teplá zima, stejně tak jako letos …je únor a venku je teplota 15 stupňů. Podprůměrné srážky. Některé oblasti USA zasypávají přívaly sněhu. Extrémy a výkyvy teplot. Jeden den je -15 za tři dny je na stejném místě + 15 což je během pár hodin rozdíl 30 stupňů.

  Až uvidíte na obloze letadlo jehož kondenzační pára se nerozpustí max do 10 minut, začněte přemýšlet co vám padá na hlavy a do hlavy.

  • Standa Standa napsal:

   Zároveň můžete popřemýšlet i o tom, proč existují a existovaly mraky, které se nerozpustí do 10 minut.

   Pokud je princip různý, mělo by se jedno rozpouštět a druhé ne.

   Pokud je princip stejný (vodní kapičky a ledová tříšť), mělo by obojí mít podobné chování (v závislosti na tom, v jakém stavu je právě atmosféra)

Napsat komentář