NASA: Operace Santa Klaus. Kontakt s mimozemšťany!

10162x 20. 01. 2016 1 čtenář

Zaměstnankyně firmy Philco Ford, dodavatele NASA v 70. letech, odhalila některá tajemství agentury. Donna Hare, která tvrdí, že svého času měla prakticky neomezenou úroveň přístupu, promluvila o kontaktech s UFO a o množství videí, která to dokazují.

Podle ní, mnozí zaměstnanci NASA, kteří by v té době mohli odtajnit existenci létajících talířů mimozemšťanů, mlčeli, aby nepřišli o své důchody. Pracovníci agentury a svědci byli nuceni podepsat smlouvu o mlčenlivosti. A nejen to, jeden z jejích informátorů, který smlouvu porušil, byl, dle Hare, „vymazán z povrchu zemského“. Současně ale také sdělila, že některé zdroje, které „neuměly držet jazyk za zuby“, ještě žijí. Jeden z nich vypověděl, že v době přistávání astronautů na Měsíci byla zaznamenána přistání dalších tří létajících objektů. Skupina ETV dosedla nedaleko od astronautů a mimozemšťané s nimi navázali kontakt. Podle Donny Hare, byl jejím zdrojem právě jeden z těchto kontaktovaných astronautů.

Donna uvedla, že vylodění mimozemšťanů a kontakt s nimi bylo v tajných dokumentech NASA vedeno pod operačním kódem Santa Klaus. Nicméně, mnozí z pracovníků, kteří byli zasvěceni do událostí, zaznamenaných v řadě dokumentů „Santa Klaus na Měsíci“, jí řekli, že údaje poskytnout nemohou. Dle jejích slov, podepsání mlčenlivosti nebylo spjato pouze s odebráním penze, v případě porušení dohody, ale i s hrozbou fyzické likvidace.

Jeden ze zaměstnanců agentury, který tam ještě pracuje, sdělil Hare, že část dokumentů o incidentu se ztratila. Nejenom dokumenty, ale dle jejích slov, zmizel také jeden ze svědků kontaktu. Později se Donně podařilo zjistit, že pracovník bezpečnostní služby byl přinucen spálit fotografie s UFO poté, co k němu vtrhla skupina neznámých ozbrojenců a udeřili ho pažbou do obličeje.

Podle ní, existuje ale ještě množství dalších snímků mimozemsých talířů, vyfotografovaných z družic. Na části z nich je možné zjistit záměrnou úpravu pixelů, a jsou i další fotografie s UFO, které dokonce nestihli zmanipulovat.

Odborníci ale tvrdí, že firma Philco Ford byla pouze výrobcem součástek a poskytovala operativní podporu řízení letů, takže slova zaměstnankyně mohou být stěží pravdivá. „Dotyčný dodavatel vyráběl počítačovou techniku, poskytoval IT-podporu a programové zabezpečení řízení letů. Jinými slovy, ona nemohla mít přístup k fotografiím NASA“.

Sueneé: Vzpomeňme, že označení Santa Klaus pro neznámé létající objekty je reálné a používali je již astronauti mise Apollo.

Setkali se astronauti na Měsici s mimozemštany?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Podobné články

Napsat komentář