NASA popírá, že by FBI observatoř uzavřelo kvůli pozorování UFO u Slunce

23510x 15. 09. 2018 1 čtenář

Průběžně aktualizujeme: V pátek, 14.09.2018, vyšla na Space.com zpráva, že National Solar Observatory (NSO) je stále z bezpečnostních důvodů uzavřena, jak jsme již informovali včera. Zpráva upřesňuje, že NSO bylo uzavřeno a vyklizeno spolu s dalšími okolními institucemi již 6.9.2018 a že FBI stále provádí v místě blíže nespecifikované vyšetřování.

Asociace univerzit astronomického výzkumu (AURA), která má ve správě i NSO vydala prohlášení, že poskytuje spolupráci na řešení dané situace. Bližší informace o důvodech celé akce nesdělila. AURA včera pouze potvrdila tiskovou zprávou, že NSO zůstane i nadále uzavřené. To logicky nahrává spekulacím a pro mainstream kontroverzním teoriím a možné přičině celé akce.

Nabízí se dvě vysvětlení:

  1. Blíží se k nám velká solární bouře s možnými devastujícími účinky a někdo chce, aby podrobnější informace o celé věci zůstaly před veřejností zatajeny.
  2. Blízko Slunce byla pozorována flotila mimozemských lodí (ETV), jak je uvedeno ve včerejší zprávě.

V prvním případě AURA sdělila, že nic takového se nechystá a že všechna data z měření, která jsou v současnosti před veřejností zadržována, budou v nezměněné podobně dodatečně zveřejněna. Spekulace ohledně mimozemšťanů byly jasně sestřeleny prohlášením ředitele observatoře Jamesem McAteerem, který konstatoval: „Teleskop žádné mimozemšťany nevidí.“ 

Fakticky vzato, když máte informace, že vám NASA ani FBI nic neřeknou, data která by prokázala pravdivost jejich současných prohlášení (AURA) jsou sice ochotni zveřejnit v nezměněné formě, ale rozhodně s jejich uveřejněním nespěchají a když vám sám ředitel NSO řekne, že o žádné UFO nebo ETV nejde, pak je jistě všem jasné, že můžeme být v klidu a že se nic výjimečného neděje… -!!-

Aktualizováno: 24.03.2019, 21:18

Podle některých komentářů se prý šíří zvěsti, že za vším stojí Čínská špionáž. Je otázkou, co by tím Čína získala. Více trefný komentář je ale adresován k poště, která byla uzavřena současně s NSO! Nabízí se úvaha, že někdo z NSO nebo směrem na NSO adresoval dopis/dopisy podněcující k bližšímu zkoumání neznámého objektu, který ve finále zachytila amatérská astronomka.

Více jak 7 astronomických observatoří uzavřeno po pozorování UFO u Slunce

Sledujte aktuality na YouTube

Podobné články

Napsat komentář