Návod na volnou energii přímo od ET?

2113910x 01. 07. 2013 1 čtenář
Aktualizováno: 03.07.2013, 13:47

Red Collie, fanoušek stránek CropCircleConnector.com, nám zaslal slide s jeho úvahou o interpretaci posledního kruhu v obilí, který se objevil v Itálií.

Tento obrazec popisuje nukleární přeměnu síry S-32 na draslík (41) za přítomnosti vodíku (1) a deuteria (2). Je jasné, že Italští vědci, kteří zkoumají studenu fúzi, by to měli hned vyzkoušet!

V současné době testují fúzi niklu s horkým vodíkem, aby získali přebytečnou elektrickou energii. Reakce je prováděna ve třech krocích:

 1. přidání vodíku (1)
 2. a deuteria (2) k centrální síře S-32
 3. následuje přidání dalších 6 protonů nebo neutronů

Okolo jádra obrazce jsou vidět póly elektrické energie a to mnoha v krocích jednoho vodíku (1) nebo dvou deuterií (2). A celý svět by se změnil…

Za pozornost stojí též srovnání s jinými formacemi z předešlích let.

 

Zdroj: Facebook

 

 

Podobné články

21 komentářů k "Návod na volnou energii přímo od ET?"

 • Looper napsal:

  Může to být nějaký návod, jenže je to obrazný návod, takže nabízí velkou spoustu chybných interpretací.

 • stern napsal:

  Mně celý ty „odborný“ diskuze silně připomínají odbornou diskuzi blech v kožichu psa – který bleše kožich patří….
  Vůbec zde není akceptováno, že bychom nedokázali obrazec vytvořit – a to nejen v noci za pár okamžiků. A viděno z tohoto úhlu pohledu je nicotný se příst o věcech, o nichž nevíme skoro nic

 • Sueneé napsal:

  Sorry, ale nechce se mi to zrovna přehrabovat a hledat. Až na to znovu narazím, tak to tady zveřejením. Pokud vás to opravdu zajímá, tak si to najděte sám. :)

  Ad věta: Podívejte se na zdroj a domácí stránku CCC:
  Pokud by to bylo přeloženo špatně, tak opravím. Dejte vědět…

 • S. napsal:

  Několik poznámek:
  1. Studená fúze, kterou propagují Italové Andrea Rossi a Sergio Focardi nebyla nezávisle potvrzena. Takže je otázkou, jestli funguje. Skepsi vzbuzuje i to, že Andrea Rossi (původním vzděláním filosof) už měl v minulosti problémy (soudy a vězení). SOuzen byl kvůli tomu, že jeho patentované technologie pro čištění odpadu způsobily velké znečištění (a navíc se dopustil daňových úniků).

  2. Primárním výsledkem studené fúze (pokud by fungovala) není elektrická, ale tepelná energie. Ta sice dá klasickým parním cyklem převést na elektřinu, ale nezískává se přímo.

  3. Popsaný postup reakcí, vydedukovaný z kruhu v obilí, je nesmyslný. Ale může to být jen chyba překladu nebo nepochopení smyslu (po změnách některých předložek a spojek by to mohlo sedět alespoň na počet nukleonů). I po uvažovaných opravách textu to ale vypadá na fyzikálně nefunkční postup.

  • Sueneé napsal:

   Pokud jsou v tom překaldu nějaké významné nepřesnosti, budu rád za korekturu.

   Co se týče samotného jevu studené fúze, pak pár poznámek:
   1) bylo ukázano, že ti, kteří tvrdí, že to nefunguje při svých testech úmyslně podváděli. Studená fúze není tak ekonomicky výhodná jako termojaderná, ve které se točí miliardy dolarů.
   2) Tuším, že v minulém roce tu byl humbuk, že jeden NASA vědec si pustil nekontrolovaně hubu na špacír a prohlásil, že to skutečně funguje: https://www.youtube.com/watch?v=e1b5UR-9wQo – následne to bylo dementováno, že jde jen o soukromý neověřený názor byť od zaměstnance NASA.
   3) Existuje dokument na YT https://www.youtube.com/watch?v=gGJiLrG3fLY, který popisuje celé pozadí okolo studené fúze. Je vidět, že jde především o politický boj.

   • S napsal:

    1. ad „bylo ukázano, že ti, kteří tvrdí, že to nefunguje při svých testech úmyslně podváděli.“

    To je takové alibistické. Kdo konkrétně podváděl? A kdo konkrétně to ukázal a jakou metodou to ukázal?

    2. Pokud jsem to dobře pochopil, tak to nebylo potvrzení, ale spekulace typu cobykdyby. Ke konkrétnějšímu posouzení by ale byl potřeba podrobnější popis fungování té vlastní reakce.

    3. Tomu videu se budu věnovat, až si zapojím reproduktory k počítači.

    • Sueneé napsal:

     1. Pokud opravdu chcete vědět víc, tak stejně jako já si pusťte ta všechny videa, které jsou na YT k danému tématu. Něco zazní již ve zmíněném videu. Jsou ale i další, která jdou v dané „konspiraci“ více do hloubky a jasně popisují postup, jak bylo s výsledky měření manipulováno, aby to vypadalo nefunkčně a hlavně proč to udělali. Všechno je to otázka peněz…

     • S. napsal:

      VŠECH videí k tématu studené fúze jsou hodiny a hodiny. Pokud jste si je skutečně VŠECHNA prošel, mohl byste prosím odkázat na konkrétní části konkrétních videí, kde jsou odpovědi na následující otázky:

      1. Které konkrétní laboratoře naměřily funkčnost studené fúze? Zajímají mne pouze ty informace, které uvádějí konkrétní hodnoty naměřeného energetického zisku včetně konkrétně uvedené chyby měření. Pokud bude navíc uvedena metodika pokusu, tím lépe. Stačí samozřejmě i odkaz na konkrétní odborné články. Mluvící hlavy, vedoucí obecné řeči, jsou pro posouzení k ničemu.

      2. Kdo (kteří vědci) konkrétně ukázal(i) že ti, kteří tvrdí, že to nefunguje při svých testech úmyslně podváděli? A kdo (jména či laboratoře) jsou ti, kteří podváděli?

      —–
      A ještě k článku: Neměla by věta „Tento obrazec popisuje nukleární reakci síry S-32 S draslíkem (41)“ vyjadřovat spíše přeměnu síry S-32 NA draslík K(41), prostřednictvím reakcí s vodíkem a deuteriem? Protože jedině tak by to odpovídalo následujícímu popisu interakcí.

      Uvedl autor i hodnoty energie jednotlivých jaderných reakcí, které doporučuje dělat? Některé by mohly být endotermické (ale nezkoumal jsem to).

Napsat komentář