Nejslavnější mimozemšťan světa přiletěl včera do Prahy

311809x 13. 10. 2016 1 čtenář

Zní to sice šíleně, ale je to pravda. Do hlavního města České republiky včera dorazila multidimenzionální bytost jménem Bashar, který je nejznámějším mimozemšťanem na světě. Světovou proslulost získal díky tomu, že už 33 let s lidstvem komunikuje, a to prostřednictvím amerického filmového trikaře Darryla Anky. Bashar hodlá v Praze mimo jiné odhalit, kdy jeho civilizace lidstvo oficiálně zkontaktuje.

Všichni evropští milovníci mimozemských civilizací a UFO jsou na nohou. Poprvé v dějinách totiž na starý kontinent přicestuje Darryl Anka, jehož prostřednictvím s lidstvem promlouvá Bashar, multidimenzionální bytost, která je označována za nejslavnějšího mimozemšťana na planetě Zemi. Místem jejich návštěvy bude Praha, kde nejprve v pátek 14. října v Lucerně na slavnostní premiéře představí svůj film First Contact, aby se o den později věnoval na Žofíně v rámci semináře svým fanouškům. „Na tom, abych Bashara a Darryla dostal do Evropy a především do Prahy jsem pracoval několik let. To, že se mi teď podařilo, je pro mě neuvěřitelná věc. Sám jsem Basharovým fanouškem už přes dvacet let a jeho příběh je opravdu světovým unikátem,“ říká úspěšný český podnikatel Milan Friedrich, který je i světovým distributorem  filmu First Contact. „Bashar se stal nejslavnějším mimozemšťanem především proto, že se nikdy nikomu, včetně desítek vědců, nepodařilo Darryla Anku a Bashara skrze jejich poselství usvědčit ze lži. Všechny věci, které za těch 33 let sdělili lidstvu, do sebe dokonale zapadají. Navíc přední američtí neurologové přiznávají, že to, co se odehrává v Darrylově mozku během stavu, kdy přes něj promlouvá Bashar, nedokáže současná věda dost dobře vysvětlit,“ dodává Friedrich.

Poprvé v historii by pak měl Bashar poskytnout rozhovor vybraným českým médiím. Jinak s novináři vůbec nekomunikuje a svým fanouškům posílá poselství skrze svá videa a semináře.

Pro své evropské fanoušky Bashar už natočil video:

Kdo je Bashar? Je to mimozemská multidimenzionální bytost, která už 33 let komunikuje s lidstvem prostřednictvím Darryla Anky. Říká o sobě, že je komunikační specialista pro první kontakt. Lidstvu mimo jiné do detailu vysvětluje, jak funguje vesmír a jakým způsobem může člověk vytvářet svou vlastní realitu.

Darryl Anka pracoval od sedmdesátých let jako tvůrce vizuálních a speciálních efektů na mnoha hollywoodských filmech, například na filmové sérii Star Trek a dalších filmových projektech (nejen) v sci-fi žánru (Já Robot, Iron Man, ale také například Piráti z Karibiku, Smrtonosná Past). Ve své práci zpravidla využíval i poznatky, které získal při komunikaci s mimozemskou civilizací. Způsob, jakým s ním navázali mimozemšťané kontakt je zachycen a vysvětlen právě v jeho dokumentárním filmu First Contact.

Nemusíte ničemu věřit. Občas mám co dělat uvěřit, že se něco takového děje právě mě...

Nemusíte ničemu věřit. Občas mám co dělat uvěřit, že se něco takového děje právě mě…

Darryl Anka je dnes nejpopulárnějším a nejznámějším channelerem a pořádá semináře s Basharem pro statisíce zájemců. Jejich komunikace se stala předmětem řady vědeckých výzkumů. Žádný z vědců zatím nebyl schopen podat jiné vysvětlení k informacím, které poskytuje Bashar prostřednictvím Darryla Anky. I díky tomu je jejich postavení v celosvětové komunitě ufologů zcela unikátní. Nejen příběh Bashara a Darryla Anky je pak obsahem filmu First Contact. V něm Bashar lidstvu poprvé uceleně představuje fungování vesmíru, historii své civilizace, ale také popisuje, jak a kdy dojde k prvnímu oficiálnímu kontaktu mimozemské civilizace s lidstvem.

Lístky na filmovou premiéru snímku First Contact ve Velkém sále Lucerny na 14. října můžete objednávat na www.vstupenkov.cz a vstupenky na Basharův seminář na Žofíně dne 15. října můžete objednávat na: www.basharineurope.com/cz.

Portál Sueneé Universe je akreditovaným  zpravodajem obou akcí. Můžete se tedy těšit na reportáže. :)

[hr]

Pro inspiraci přidáváme jednu z dřívějších přednášek s českými titulky.

Aktualizováno: 16.07.2017, 01:51

Neslavnější mimozemšťan Bashar

Další díly ze seriálu

3 komentářů k "Nejslavnější mimozemšťan světa přiletěl včera do Prahy"

Napsat komentář