«« »»

Nejsme sami ve vesmíru (7. díl): Australský incident

7. díl seriálu: Nejsme sami ve vesmíru. Doposud vyšlo 9 dílů.

V roce 1988 jsme na nejmenším kontinentu objevili další indicii, která jasně dokazuje, že nejsme jediným představitelem rozumného života v Universu. Australský incident.

Australský incident

21. ledna jela Faye Knowlesová se svým manželem, třemi syny a dvěma psi ve své Toyotě západoaustralskou nížinou Nullarbor směrem na Mundrabill. Místo hudby se z rádia najednou ozýval jen šum. Že by špatný signál? Nene, kéž by to byl jen špatný signál…

Náhle se před nimi objevila tři ostrá světla. Když přijeli blíže, ukázalo se, že světla ve skutečnosti vycházela z jednoho zdroje, který se vznášel vedle silnice nad jakýmsi autem. Aby se vyhnul srážce, strhl Sean Knowles řízení. Světla se vzdálila, a tak Sean, puzen zvědavostí, obrátil auto, aby je pronásledoval. Nato se světelný zdroj vrátil a mířil přímo na auto rodiny. Sean instinktivně svůj vůz rychle obrátil a přidal plyn na maximum. Jenže – neznámý objekt rovněž zrychlil a z velkým rachotem přistál na střeše jejich Toyoty!

V příštím okamžiku se zdálo, že je jejich automobil doslova tažen vzhůru. Cestující byli šokováni, psi jakoby se zbláznili. Patrick, jeden ze synů, měl pocit, jakoby mu někdo vysával mozek z hlavy. Až když vůz dopadl zpět na silnici a praskla mu pneumatika, zjistili, že pocit vznášení se nad terénem nebyl jen fikcí…

Faye Knowlesová měla dost odvahy nato, aby otevřela okénko a dotkla se neznámého objektu na střeše. Byl kupodivu teplý a houbovitý. Kolem auta vířil prach a otevřeným oknem pronikal dovnitř. Navíc se všude šířil výrazný odér rozkladu.

Když se Toyota ocitla opět na silnici, zajel Sean na kraj vozovky, vypnul motor a celá rodina se rychle schovala v keřích kolem cesty. Až když cizí objekt nadobro zmizel, vyměnil Sean prasklou pneumatiku a pak už dojeli bez nehody do Mundrabilly.

Zkoumání události

Tato událost byla zkoumána Paulem Normanem a jeho kolegy z australské skupiny VUFORS. Svědkové popisovali UFO jako objekt žluté barvy se bzučivým zvukem. Na střeše jejich vozu byla prohlubeň. Ale to nejdůležitější – laboratorní analýza prachu, který vnikl do Toyoty ukázala kromě běžných prvků i stopy Asiatinu, což je radioaktivní chemikálie, kterou lze vyrobit synteticky. Její poločas rozpadu činí pouze několik málo hodin, takže každý izotop této látky by se musel rozpadnout mnohem dříve, než bylo auto prozkoumáno…

Londýn

Podívejme se ještě na opačnou stranu zeměkoule – a to relativně kousek od nás, do Skotska. Londýnské The Times uveřejnili 20.7.1836 článek, kde se píše:

„Začátkem července se několik dětí ve Skotsku hrabalo v králičích norách u skály zvané Trůn krále Artuše. Pod vrstvou břidlicových destiček objevili malou jeskyňku a v ní 17 drobných rakviček vysokých asi 7,5 – 10cm. Uvnitř byly dřevěné figurky odlišné materiálem i výtvarným stylem. Rakvičky stály ve dvou řadách po osmi, 17. osamoceně. Dřevěné schránky byly zjevně ukládány jednotlivě, pokaždé ve značném časovém posunu. Rakvičky v první řadě jsou poškozené, druhá řada je mnohem zachovalejší. Jedna rakev ve třetí řadě pochází podle všeho z doby nedávné.“

Není to vymyšlená historka, v dokumentech Society of Antiquarians of Scotlands uvidíme i vyobrazení dvou rakví a tří figurek.

Nálezy trpasličích bytostí

Dnes už známe i nálezy trpasličích bytostí – humanoidů, kteří evidentně nepocházejí z této planety. Známe i pověsti o trpasličím národu z vesmíru, který má ve zvyku pochovávat sošky svých mrtvých. Víme také o velké podobnosti s figurkami nalezené v poušti Gobi. Třeba v Tue-rine a jiných lámaistických klášterech, nebo z podzemních chodeb a zřícenin měst, které pole starých pověstí vybudovali před drahnými tisíciletími humanoidní bytosti z nebes ve Střední Asii.

Na co se můžete těšit příště? Podíváme se na další demonstrace technické převahy cizích entit na naší matičce Zemi. Hodně lidí, hlavně vojáků a důstojníků se ale vůbec nebavilo – spíše se velmi zapotilo. Nedivím se jim. Po přečtení se ani vy divit nebudete…

Pokračování: Nejsme sami ve vesmíru (8. díl): Kalifornská letecká základna [2205x]

Zdroj: S. Bulancev: Záhadní Mimozemšťané
Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, autory v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 21473 a SS: 100.

Napsat komentář