Neobvyklé setkání s mimozemšťany

9158x 11. 02. 2019 1 čtenář

K další mimořádné události a setkání s mimozemšťany došlo v Rusku koncem 80tých let. Občanka K., společně se svým manželem a dvěma dětmi, žila ve dvoupokojovém bytě, v prvním patře pětipatrové budovy. Vypráví, co se jim jednoho dne stalo:

Příběh o setkání

„Po šesté hodině večer jsem poslala své děti – Petra (4. třída) a Aňu (5. třída) do supermarketu něco nakoupit. Někdy za 20 – 30 minut zazvonil zvonek u dveří na chodbu. Otevřela jsem dveře, a mé děti stály na chodbě, ale byly podivně oblečené – měly stříbrné kombinézy a na hlavě nějaké přilby. Nepochybovala jsem, že to jsou mé děti, podle jejich tváře, výšky, barvy vlasů a očí.

Tiše stály a dívaly se na mě. Po celou dobu neřekly ani slovo a nevydaly jediný zvuk. Začala jsem je hubovat, proč šly do supermarketu tak dlouho a proč tam nic nekoupily, a co to mají za oblečení? Děti stály tiše, nevěnovaly mi pozornost a prošly kolem mě do místnosti. Sledovala jsem je. Přiblížily se k pravé zdi místnosti a začali něco dělat, asi jako fotografování – bylo slyšet cvakání a vidět záblesky světla. Několikrát tak blikaly, procházely se po obvodu místnosti a zastavily se až u dveří z místnosti na chodbu. Šla jsem k nim blíž a začal znovu nadávat: na co si to venku hrajete? Popadla jsem hadici od vysavače (vysavač stál poblíž, když jsem uklízela) otočila se na ně a pokoušela se je zasáhnout hadicí. Nevzpomínám si, jestli jsem je udeřila nebo ne, asi jen tak trošku.

Rychle jsem uskočila, protože mě začala strašně bolet hlava a na čele se mi objevila obrovská boule. Začala jsem znovu křičet: „Tak vy bijete svoji matku?“ Stály tiše a dívaly se na mě podivně, jaksi zlostně a nešťastně. Pak jsem cítila, že něco není v pořádku, pravděpodobně ty děti nejsou moje. V tu chvíli zazvonil zvonek, šla jsem otevřít dveře, na prahu stály moje děti s nákupy a byly normálně oblečené. Dívala jsem se na ně, aniž jsem něco pochopila, a pak jsem řekla, že stejné děti jako vy stojí v místnosti. Moje děti se svlékaly, dívaly se na ty druhé ‚děti‘, které také stály a dívaly se na ně. Pak se ty cizí ‚děti‘ společně otočily, šly podél zdi k oknu a zmizely, jako by se rozpustily.“

Obraz v televizi

Potom šla Aňa k televizoru a zapnula jej (bylo tam zajímavé pokračování programu). Na obrazovce se objevil zřetelný černobílý obraz matky stojící s vysavačem, i když televizor byl barevný. Obraz tam byl asi pět vteřin. Aňa zavolala na matku: „Podívej se mami, oni tě ukazují v televizi.“ Zatímco K. šla k televizoru, obraz začal mizet. Aňa, ničemu nerozuměla, vypnula a okamžitě znovu zapnula televizor, byl zde normální barevný program centrálního vysílání.

Vyšetřování tohoto případu provedl V. Dvužilnyj a před rozhovorem s očitými svědky měl i rozhovory se sousedy rodiny K., jejich spolupracovníky a dokonce i učiteli školy, kam chodily Aňa a Petr. Všechny odpovědi byly velmi pozitivní. Navíc bylo zjištěno, že žádný ze členů rodiny K. nebyl nikdy v péči psychiatra. A ještě jedna věc – později, v 18:40, bylo vidět veliké diskovité UFO, visící blízko televizní věže.

Černobílý obraz na televizní obrazovce byl podle Dvužilného způsoben silným elektro-magnetickým zářením, působícím na obrazovku. Byl na ní zachycen latentní obraz a po zapnutí televizoru se objevil. Zdrojem záření byly ty „pseudo-děti“, které přenesly to, co viděli v místnosti na obrazovku.

Podobné články

Napsat komentář