Nové číslo časopisu Spirála v prodeji!

15966x 14. 12. 2018 1 čtenář

Od 11. prosince 2018 je na novinových stáncích k dostání nové vydání časopisu Spirála. Naši čtenáři už ví, že jsme magazín zajímavostí a přinášíme vám výběr těch nejlepších témat ze současnosti i historie, ze světa záhad, tajemna a nevysvětlitelných událostí. Naší snahou je podívat se na některé tyto věci z trochu jiného pohledu a pokud je to možné, oddělit pravdu od fikce. Přinášíme vám také skutečné příběhy čtenářů, takové, jež se vymykají běžnému chápání světa. A nechybí ani rozhovory a svědectví lidí, kteří svůj život zasvětili poznání věcí, často nám zamlčovaných.

Aktuální číslo časopisu Spirála

V aktuálním vydání přinášíme nové poznatky o výzkumu DNA našich předků, přesněji starých Egypťanů. Jak ale souvisejí naši dávní příbuzní s dobou faraónů? Ukázalo se, že víc, než jsme zatím tušili. My, Evropané, jsme skutečně potomci stavitelů pyramid. Ještě zajímavější je ale zjištění, odkud vládnoucí rody starého Egypta na sever Afriky vlastně přišly. Nejznámější a nejmocnější dynastie egyptských vládců nebyli totiž Afričané! A když už jsme nakousli téma dávných předků, podíváme se i na samotný mlhavý počátek člověka. Jak se ukazuje, vše bylo trochu jinak, než nám říkají učebnice.

Naše minulost je plná záhad, a to nemusíme pátrat ani moc daleko. Jednou z největších, a svého času hodně diskutovanou záhadou, je původ známé křišťálové lebky. Přinášíme první díl povídání o tomto fenoménu a při té příležitosti uvádíme na pravou míru to, co je pravdou a co vzniklo jako legendami opředený, nicméně vymyšlený příběh. Milovníci záhad a tajemna si ale i tak přijdou na své. I když tyto zajímavé artefakty nejsou to, za co bývají někdy považovány, přece jen před námi stále něco tají. Více se o tom dozvíte v tomto a také v dalším vydání časopisu Spirála, magazínu zajímavostí.

Světová nej

Ani v aktuálním čísle se nevyhneme připomenutí největších událostí našeho světa a podíváme se na ty, které se právem označují jako „nej“. Tentokrát to bude největší letecká katastrofa v dějinách, příběh nejlepšího padělatele umění všech dob a také záhadná smrt největšího sexsymbolu minulého století. Kromě toho se něco dozvíme o nejpodivnějších atentátech na vůdce ruských bolševiků – V. I. Lenina, který nenašel klid ani po své smrti.

A samozřejmě, jako vždy, přinášíme to „nej“ také ze světů mimo naši rodnou planetu, i když… přítomnost mimozemských civilizací na Zemi se nás bytostně dotýká a určitě nás ovlivňuje víc, než si připouštíme. Poodhalíme zde další fakta o kontaktech světových vlád s mimozemskými bytostmi a dozvíme se o jejich vlivu na vývoj naší civilizace. Nenechte si ujít přímá svědectví těch, kteří se rozhodli podělit se s veřejností o ta největší tajemství naší civilizace!

Časopis si můžete zakoupit ve všech prodejnách s tiskem.

Podobné články

Napsat komentář