Nové úžasné výsledky ze zkoumání možného mimozemského těla

9316x 18. 10. 2012 1 čtenář

Po mnoho týdnech cestování jsme zpět, abychom vás informovali o úžasných výsledcích, které jsme získali díky zkoumání – možná – mimozemského těla. O jeho existenci jsme informovali v některém s předchozích blogů.

Dr. Bravo, Emery Smith a já jsme cestovali do státu, který je teď domovem tohoto malého (možná) mimozemského těla. Byli jsme schopní udělat rozsáhlé testy celého těla pomocí rentgenu (dále X-Ray) a počítačové tomografie (dále CT). Byli jsme též schopní získat sterilní vzorky DNA za chirurgických podmínek. Tyto vzorky DNA jsou nyní zkoumány jedním z nejlepších světových genetiků.

X-Ray a CT nám ukázalo nepoškozený, skutečně biologický organismus a to bez dalších pochybností. Byli jsme schopní sestavit obdivuhodné 3D obrázky díky detailnímu CT. Byli jsme též schopní vidět vnitřní orgány jako jsou plíce a něco o čem jsme si jistí, že vypadá jako srdce.

Tyto obrázky byly právě přezkoumány největší světovou autoritou na kosterní abnormality, jako jsou například dysplazie a nebo fetální syndromy kostry (poruchy v kostře během těhotenství). Expert konstatoval, že kostra této bytosti nevypadá jako žádná známá kostra člověka. Víme také, že to není ani starověká lidem podobná bytost (hominid), a že to není ani člověk (humanoid).

Oba tito experti, stejně jako šéf radiologického centra, kde jsme obrázky X-Ray a CT pořídili, uvedli, že síla kostí (jejich hustota) v těle této bytosti by znamenala potrat ve 20. až 22. týdnu těhotenství (pokud by šlo člověka). V kostech této bytosti je totiž příliš mnoho vápníku na tak starý plod. Oba doktoři se domnívají, že bytost zemřela až po porodu (že žila nějaký čas mimo dělohu, pokud se vůbec o nějakou dělohu jednalo…).

Procedury pro zkoumání DNA jsou komplexní a časově náročné. Při těchto zkoumáních chceme použít doslova ty nejmodernější technologie dostupné na Zemi. Tým expertů, (který máme) je bez pochyby nejmodernější a nejprofesionálnější tým, který kdy mohl být sestaven. Zkoumání DNA zabere zhruba 2 měsíce, možná déle.

Doufáme, že budeme moci poskytnout některé z těchto výsledků zkoumání a detailních obrázků z CT a X-Ray ve filmu Sirius.

Tým STAR poskytl A. Kalenkovi a týmu Neverending Light (filmové a produkční studio A. Kalenka) filmový záznam z našeho výletu včetně vyšetřeních a chirurgických zákroků, které jsme prováděli na této malé bytosti. Dal nám také CT a X-Ray obrázky, abychom vše mohli použít ve filmu Sirius.

 

V Santa Monice (Kanada) jsme též zrealizovali přednášku Sirius, která měla velký úspěch s potleskem ve stoje. Všem, kteří jste přišli podpořit tuto nádhernou historickou událost, patří velké díky.

Přivezli jsme do Neverending Light tisíce fotografií UFO, videokazet, desítky přísně tajných svědeckých výpovědí, přísně tajných vládních dokumentů a dalších materiálů pro film (Sirius). V tento okamžik máme dostatek důkazů na 20 dílný seriál! Doufáme, že film bude hotový v prosinci 2012 a já budu mít v listopadu rozhovor s NEL před naší Kontaktní expedicí (CE5) do kanadské pouště, kterou plánujeme 10. až 17. listopadu 2012.

Rád bych vám všem poděkoval za vaši neutuchající podporu, kterou dáváte tomuto historickému filmovému projektu Sirius. Bez vás bylo nebylo něco takového možné!

Steven M. Greer MD

Podobné články

Napsat komentář