«« »»

Novým typem dalekohledu jsou vidět entity

Jak už to tak bývá, při hledání čehosi najdete i cosi.

Novým typem dalekohledu jsou vidět  za normálního stavu „ neviditelné entity “

Jaderný fyzik Ruggero Santilli vyvinul nový typ dalekohledu, díky němuž už před nějakou dobou potvrdil existenci galaxií a asteroidů z temné hmoty.

Nový typ dalekohledu se liší především typem čočkyKdyž se pomocí svého přístroje zadíval na naše pozemské prostředí, učinil další objev. V našem okolí se pohybují jakési živé, jiným způsobem neviditelné bytosti.

Společnost Thunder Energies Corp s Santilliho dalekohledem s konkávními čočkami čeká na vlastní ochrannou známku a udělení patentu pro spol. Thunder Energies.

Líbí se vám článek? Podpořte, prosím, překladatele v další práci a nastavte trvalý příkaz na transparentní účet: 2900794933/2010. Platby ze zahraničí IBAN: CZ8920100000002900794933, SWITFT: FIOBCZPP. Do zprávy pro příjemce uveďte prosím "DAR" a název článku nebo vyplňte VS: 06427 a SS: 100.

One Response to Novým typem dalekohledu jsou vidět entity

  1. MichalM napsal:

    Vypadá to celé na podvod. Fotografie barevných bodů a čar vzniknou jednoduše při delší expozici, když zaměříme fotoaparát na noční městská světla a trochu to rozhýbeme.

    tzv. Keplerův dalekohled obrací obraz vzhůru nohama a je složen z dvou konvexních čoček v objektivu a okuláru.
    tzv. Galileův dalekohled má v okuláru konkávní čočku, jinak je to stejné – ten obraz nepřevrací.

    Na obrázku je Santilliho dalekohled bez čočky v okuláru. Čočka v objektivu je konkávní. Je to to samé, jako kdybych si dal brýle pro krátkozraké dál od obličeje (všechno vidím zmenšené). Toť vše. Žádná černá hmota, žádné entity.

Napsat komentář