Objevte metodu léčení ThetaHealing

8646x 12. 05. 2019 1 čtenář

ThetaHealing je světoznámá léčebná metoda, kterou vytvořila Vianna Stibal v roce 1995 díky své vlastní osobní cestě ke zdraví. Prokazatelně se touto metodou vyléčila z nádoru nohy a to bez zásahu lékařů.

Ta Ura: Zvlastní zkušenosti mohu říci, že ThetaHealing® je meditační technikou a duchovní filosofií zároveň. Není za mne spojena s jakýmkoliv náboženským nebo dogmatickým směrem. Naopak ji vnímám jako velmi otevřenou se záměrem přiblížit se Stvořiteli. Cením si poznání, že skrze tuto metodu je možné rozvíjet mysl, tělo i ducha. Považuji za úžasné, že evokuje pozitivní léčivé myšlenky a tím rozvíjí naše ctnosti ve všem, co děláme. Učí nás, jak používat vlastní přirozenou intuici a tak spoléhat se na bezpodmínečnou lásku Stvořitele.

Metoda se jmenuje podle mozkových vln v hladině Theta. Aktivace Theta vln (4 – 8 Hz) nastává při hluboké relaxaci, meditaci a v některých fázích spánku. Během těchto frekvencí dochází ke zkvalitňování dlouhodobé paměti a schopnosti nacházet neobvyklá řešení. Vzniká většina vizionářských vidění. Každý jogín také ví, že ve stavu aktivace Theta vln dochází k prohloubení intuice a v některých momentech se lze setkat se svým vlastním nevědomím.

Celá řada lidí, kteří tuto metodu vyzkoušeli, tvrdí, že sledují téměř okamžitou fyzickou a emocionální pohodu. Sama se k tomu tvrzení mohu přidat, protože jsem ji osobně vyzkoušela už třikrát a vždy to bylo velmi příjemné a uvolňující.

Přehem práce v hladině theta se klient dostává do stavu hluboké meditace, která mu umožňuje se na vyšší spirituální síly. Tím je podporována cílená změna životních paradigmat, která se nastřádala za dlouhá léta bytí na tomto světě.

Technika ThetaHealing® je svého druhu zázrak. Pokud vás metoda osloví, máte jedinečnou příležitost ve svém životě provést velké věci – změny životních schémat, která vám již neslouží. Změna může být i okamžitá během jedné terapie. Záleží jen na vás, jak hluboko si dovolíte jít.

Theta Věra: metoda je mým životním posláním

Většina klientů, kteří hovoří o svých zkušenostech shodně poznamenávají: Technika ThetaHealing® změnila navždy můj život. Je to tak jednoduché a přitom tak dokonalé! Nevyžaduje od vás nic víc, než být a pracovat vědomě s myšlenkami a pocity v hlubokém stavu meditace.

Pokud odhlédneme od náboženského kontextu, můžeme o ThetaHealing® slovy Ježíše říci: „Všechny tyto zázraky můžete dělat i vy, stačí jen věřit…!“. Komentoval tak své zázraky. Velmi rychle totiž zjistíte, že metoda nemá žádné velké limity. Jediným skutečnými limitem je vaše vlastní přesvědčení.

Ta Ura: První terapie proběhla v duchu jasného záměru a oddání se stavu puštění se starých vzorců. Tedy při otázce, zda mohu nechat odstranit tento vzorec, bylo jasné a pokorné ano. Má osobní zkušenost s touto metodou byla velmi rychlá a opravdu účinná.

Řešila jsem si témata kolem převzatých vzorců chování z minulosti, které se mnou cloumaly v tomto životě: zdraví, hojnost a vztahy. Z rozhovoru na videu rychle pochopíte, jak tato technika je opravdu silná, účinná a rychlá.

Když jsem odcházela z terapie, jasně jsem vnímala, že v mé hlavě je něco jinak. Najednou jsem se cítila být někým jiným. Byl to čerstvý závan lehkosti a vnitřní svobody. Najednou ty staré myšlenkové vzorce a mapy už neměly takovou sílu. Nebyly tam – nemělo to takovou váhu jako před tím. Uvědomila jsem si, že můžu konečně tenhle svůj stín minulosti s lehkým srdcem překročit – odpustit si a jít dál.

Dneska mohu říci, že můj životní styl se změnil od základu! Vztahy, hojnost a zdraví jsou pevné a velké dary :) a já vám s klidným svědomím dát si tuhle osobní zkušenost ThetaHealing®.

Počítejte s tím, že jednou to nestačí, cibule má také více vrstev. Čím více do ní řežete tím více štípe! :) Jen málokdy se daří říznout na první dobrou…

Proč jsou theta mozkové vlny prospěšné?
Když dosáhnete Thety, vaše mozkové vlny produkují extrémně uvolněný stav. Zatímco však Theta mozkové vlny jsou na vysoké úrovni kreativity, máte zvýšenou intuici, můžete zažít intenzivnější emocionální spojení, zlepšit dovednosti při řešení problémů a schopnosti učení, lépe zažívat a prožívat, taktéž se cítíte, že máte mnohem více energie.

Jaké další způsoby prožívat Theta vlny?
Někteří lidé praktikují meditaci roky, než jsou schopni zažít vlny Theta. Někteří lidé mohou také dosáhnout Theta vln přes jógu, ale oba tyto způsoby berou extrémní množství času, praxe, disciplínu a trpělivost. Proto vnímám na základě zkušeností s ThetaHealing®, že je to metoda, která přináší téměř okamžitou změnu.

 

Zkušenost s ThetaHealing®

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

 

Podobné články

Napsat komentář