Velká pyramida: Otevřete dveře!

5211x 15. 07. 2013 1 čtenář

Je to téměř 6 let od doby, kdy tento senzační objev byl učiněn (stalo se tak v roce 1993). Dalo by se očekávat, že po 6 letech by někdo mohl už konečně otevřít dveře. Kde je vědecká zvědavost? Ale nic se neděje, alespoň ne veřejně.

Mám velmi dobré informace přímo z Egypta od lidí, kteří na tomto projektu pracovali. My víme, že se tu skutečně něco děje, ale veřejnost o tom není informována. Může mi někdo vysvětlit proč? Kdo se bojí toho, co je za dveřmi?

Naše civilizace má technologii poslat člověka na Měsíc a vysílat to v přímém přenosu na televizi. Proč nepoužijí stejnou technologii, abyste všichni viděli krok za krokem, jak se tyhle dveřeje otevírají a mohli nahlédnout, co je za nimi? Někdo tomu brání. Ten dotyčný nechápe, že tím celá egyptologie ztrácí na důvěryhodnosti. Protože až jednou přijdou a ukáží nám v televizi, jak ty dveře otevřeli, a že (jak se dalo očekávat), za nimi nic není, my jim nebudeme už věřit. Důvěryhodnost bude pryč. Musejí to udělat veřejně, jinak je to cenzura. Všichni jsme dostatečně inteligentní na to, abychom mohli vidět to, co je za dveřmi. A pokud skutečně za dveřmi nic není, pak je to v pořádku, ale nemůžete takhle zacházet s lidstvem.

Máme právo vědět, co se tam skrývá a máme právo na svobodný přístup k informacím. Proč novináři nekladou neustále otázky o tom, co se tu děje? Je tu ticho pěšině na celé planetě. A tady jsou dveře, které jsou branou k záhadě všeho.

 

Volně podle: Erich von Däniken

Podobné články

Napsat komentář