Out Of The Blue: Zčistajasna

6780x 17. 07. 2017 1 čtenář
Aktualizováno: 16.07.2017, 18:13

Dokument Out Of The Blue popisuje známé případy pozorování ETV. Tentokrát jsou případy komentovány bývalými vojenskými příslušníky a zaměstnanci NASA, též vědci, aj.

Za velkou zajímavost považuji francouzskou obdobu NASA zvanou CNES, která ve spolupráci s vědeckou obcí vydala v roce 1999 několika set stránkovou studii o pozorování UFO jménem COMETA. Vybrali si nejkřiklavější případy a zkoumali jejich věrohodnost. Závěr byl: „není to nic konvečního, sluší se přiznat, že s velkou pravděpodobností jde o ETV.“. Zprávu předali dokonce tisku s podmínkou, že nesmí být nijak upravována a musí být zveřejněna tak, jak je. To se stalo. Vyšla o tom série článků v jedno z prestižních FRA časopisů. (Prý druhý nejčtenější časopis v zemi.)

Mimochodem FRA před lety otevřely své archivy X-files a představitel CNES již v jiném dokumentu prohlásil: víme o tom a není důvod to tajit. Amerika by nás měla následovat.

Komentátor na danou zprávu říká: vyšlo to jen ve francouzštině, takže zahraniční tisk na to nereagoval. Byla to facka pentagonu, který tomu samozřejmě rozumí. Následně jedna anglicky mluvící bytost řekla: Když jsem tu zprávu našla, chtěla jsem ji přeložit a vydat v angličtině. Setkala jsem se ale s odporem a zesměšňováním.

Dokument je s CZ titulky nevalné kvality, ale opravdu stojí za to vidět:

Out of the Blue (Zčistajasna) mne zaujalo, protože velmi dobře popisuje celý ten proces od zjištění události po její diskreditaci a to i přesto, že ETV bylo jasně viděno někdy i stovkami lidí.

V českém znění existuje dokument Vím, co jsem viděl, kde zazní podobné příběhy a výpovědi jako v Out of the Blue.

Podobné články

Napsat komentář